jel vam bitnije da je lijepa ili da je poslusna ?

haha ne mogu da zamislim devojku kojoj moras narediti da pusi lol kao da ona to sama ne zeli :mrgreen: ili da te slusa i otvori noge da ga primi :lol: kao da njoj to nece prjati :rotf:

Slusaj me i pozeli sex :lol: Slusaj me sad me me opkoraci i slusaj me moras zeleti kitu da kreses i slusaj moras ovlaziti :malav: jer ti to ne zelis da radis nego samo ako me slusas ... :cepanje:


Sta to slusate i koga tupsonke :)
 
Pitanje je za muskarce kakvu bi zenu rade ozenili . Naravno da se ne misli na rugobu ili azdaju ali koja kvaliteta vam je bitnija ? Cinjenica je da je ljepota prolazna ali isto tako da su zene spremne i glumatati neko vrijeme .

nije baš prolazna...lijepe žene budu i lijepe bake...
što se tiče Šime,meni ne treba rob od žene,samo da nije persona iz mog potpisa...:aha:
 
Pitanje je za muskarce kakvu bi zenu rade ozenili . Naravno da se ne misli na rugobu ili azdaju ali koja kvaliteta vam je bitnija ? Cinjenica je da je ljepota prolazna ali isto tako da su zene spremne i glumatati neko vrijeme .

Da je ozenim? Pa morala bi da bude vanzemaljac. I da nije gledala ni jedan Americki film, niti procitla knjigu, a tek rusku... uuuu - bacanje pod kamione avione vozove za ljubav. E da, isto da menja boje kao stroboskop. Kada se napali da je sva lila. A kada je ljuta da izgubi pigment. To bi bilo cool za brak. I da, da nemam nikakvu zakonsku obavezu prema tom vanzemaljcu i da je poligamna i da mi nabacuje drugarice.
 
Ozenjen sam, i to za poslusnu..jer od poslusne lako napravis i lepoticu..jbga, imam fetis, volim biti nadmocan i oduvek sam zeleo patrijahalni brak gdje je musko glava kuce i gde ga zena bez pogovora slusa..to sam i nasao i ozenio i presrecan sam, a i zena..nisam neki fanatik i ludak ali imam ono o cemu sam uvek sanjao..dobro meni, a dobro i njoj jer se njoj svidja takav nas odnos
 
Ozenjen sam, i to za poslusnu..jer od poslusne lako napravis i lepoticu..jbga, imam fetis, volim biti nadmocan i oduvek sam zeleo patrijahalni brak gdje je musko glava kuce i gde ga zena bez pogovora slusa..to sam i nasao i ozenio i presrecan sam, a i zena..nisam neki fanatik i ludak ali imam ono o cemu sam uvek sanjao..dobro meni, a dobro i njoj jer se njoj svidja takav nas odnos

jeste to vaz dvoje na avataru :heart:
 

Back
Top