Jel se kupate za novu godinu?

mario80

Legenda
Banovan
Poruka
59.883
Keva mi malopre reče idi istuširaj se baba je govorila ako se ne okupaš zadnji dan i uđeš u ng bićeš smrdljiv celu godinu.

Jel se kupate ili zapirate sobzirom da je skupa struja, skupa voda i još skuplji sapun zahvaljujući vučiću.
Screenshot_2022-12-31-20-48-46-046-edit_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg
 
Keva mi malopre reče idi istuširaj se baba je govorila ako se ne okupaš zadnji dan i uđeš u ng bićeš smrdljiv celu godinu.

Jel se kupate ili zapirate sobzirom da je skupa struja, skupa voda i još skuplji sapun zahvaljujući vučiću.
Pogledajte prilog 1277974
Tusiram se svako vece.Inace to se radi za Bozic.Kako kazu nasi stariji "Sve sto uradis za Bozic,radices cele godine".
 
Keva mi malopre reče idi istuširaj se baba je govorila ako se ne okupaš zadnji dan i uđeš u ng bićeš smrdljiv celu godinu.

Jel se kupate ili zapirate sobzirom da je skupa struja, skupa voda i još skuplji sapun zahvaljujući vučiću.ma

Keva mi malopre reče idi istuširaj se baba je govorila ako se ne okupaš zadnji dan i uđeš u ng bićeš smrdljiv celu godinu.

Jel se kupate ili zapirate sobzirom da je skupa struja, skupa voda i još skuplji sapun zahvaljujući vučiću.
Pogledajte prilog 1277974
Jednom mesecno dosta kupanja 🤣🤣🤣🤣🤣
 
Keva mi malopre reče idi istuširaj se baba je govorila ako se ne okupaš zadnji dan i uđeš u ng bićeš smrdljiv celu godinu.

Jel se kupate ili zapirate sobzirom da je skupa struja, skupa voda i još skuplji sapun zahvaljujući vučiću.
Pogledajte prilog 1277974
Додуше неписмено али јасно је шта си написао: ,,Jel se kupate ili zapirate sobzirom da je skupa struja, skupa voda i još skuplji sapun zahvaljujući vučiću''.
И шта си очекивао клену, да те Вучић окупа о свом трошку? Или да те само запере!?
 
Doduše i nije loše okupati se u buretu ispred kuće sa nekom mladom piletinom? Zagreješ šerpu vode na smederevcu i dodaš u bure sa kišnicom eto pasulj džakuzija. Ipak je srbija ekonomski tigar može da se pijucka vinobran i jede ladna proja :think:
 
Mora da se kupam pošto ja počev od 29. sam pored šporeta non stop Tradicionalno pečem špikovanu plećku , prasetinu , pravim oblande sa suvim smokvama žena pravi dve vrste salata rusku i mimozu
Brate toliko se nafajtam tim kuhinjskim mirisima da mi nije dobro
A i kupam se zbog svega onoga što predstoji za novu godinu i posle toga
Od 2. krčkam sarmu tako da se opet moram kupati :dash:
 
Poslednja izmena:

Back
Top