Jel gotova korona?

https://www.telegraf.rs/vesti/srbij...ene-na-zrtvama-korone-na-pogresnoj-ste-adresi

https://mondo.rs/Magazin/Zdravlje/a...kcija-uzrok-smrti-Loncar-najnovije-vesti.html


Ovakve vesti niko ozbiljan ne uzima u obzir, jer se radi o naknadnoj pameti.
Uradiš obdukciju, pa posle nekoliko meseci tvrdiš da su umrli bili zaraženi kovidom.
Sviranje q***u, kao i nepostojeće autopsije Jelene Sopte.
Каква прва жртва, па 2019 је ковид циркулисао у Европи када тестови нису ни постојали. Потврђено за Италију и Француску, а постоје и сумње у Шпанији да је било ковида пре него је "настао" у Кини.
 
Nije gotova pre neki dan žena išla autobusom sa klincem na neki mali izlet, deca se igrala u busu, na odredištu. Danas SVI imaju koronu krljaju temp 38-39°
Vakcinisana je preparirana fajzerom i opet jedva živa ima koronu već treći put.
 
Каква прва жртва, па 2019 је ковид циркулисао у Европи када тестови нису ни постојали. Потврђено за Италију и Француску, а постоје и сумње у Шпанији да је било ковида пре него је "настао" у Кини.
Postojali su otrovi kojima su nas trovali, to da.
A testovi su posebna priča.
Ako zaista misliš da se takvim testovima može utvrdjivati prisustvo nekog virusa u organizmu (da ne govorim o besmislenosti utvrdjivanja prisustva ljudskih virusa), onda se možeš uhvatiti u isto kolo sa Sisićkom i Konjom.
Jedino što možeš utvrditi ovakvim testovima je reakcija organizma na nešto.
Na šta - to je pitanje za hemijsku analizu.
 
Problem što je korona i vakcina igra na duge staze, tek ćemo da vidimo statistike šta kažu.

Problem je što niko ne sme da objavi imena i prezimena i mesto stanovanja navodno umrlih od korone.
Tek tada bi se video stepen manipulacije podacima.

Problem je što niko više ne objavljuje vakcinalni status onih koji su danas teško oboleli.
Nekada su se hvalili da je 95% nevakcinisanih - šta je danas?

Problem je što niko ne vitla podacima o vakcinalnom statusu umrlih od kardiovaskularnih bolesti.
Ima ih mnogo više nego pre 2020. godine.
 
Nije. Ja sam je upravo imala. Ja sam dobro prošla, simptomi kao obična prehlada. Korona mi nije ni pala na pamet.pala na pamet. Jedna bliska osoba i sa kojom sam bila u kontaktu i koja je imala mnogo gore simptome mi javila da je pozitivna. Pa sam se sklonila sa posla jer imamo trudnica i ljudi slabog zdravstvnog stanja.
 
Nije. Ja sam je upravo imala. Ja sam dobro prošla, simptomi kao obična prehlada. Korona mi nije ni pala na pamet.pala na pamet. Jedna bliska osoba i sa kojom sam bila u kontaktu i koja je imala mnogo gore simptome mi javila da je pozitivna. Pa sam se sklonila sa posla jer imamo trudnica i ljudi slabog zdravstvnog stanja.
Nadam se da nećeš imati post kovid sindrom koji se pojavljuju od 2 nedelje do 4 meseca.
 
JILJe6S.jpg
 
Шта је ово, мајко мила?! Знаш ли одакле је ово? Пажљиво читајући, рекао бих да је избосне, а то би се већ и могло објаснити, наиме, само је Бакирханума могла сматрати да је онима који су, за разлику од ње, завршили медицину полажући испите, потребно нагласити да „екситус леталис” није ни киничка дијагноза ни узрок смрти.
 
Шта је ово, мајко мила?! Знаш ли одакле је ово? Пажљиво читајући, рекао бих да је избосне, а то би се већ и могло објаснити, наиме, само је Бакирханума могла сматрати да је онима који су, за разлику од ње, завршили медицину полажући испите, потребно нагласити да „екситус леталис” није ни киничка дијагноза ни узрок смрти.
znam veoma dobro odakle je..
 

Back
Top