Јел боље купити Шаоми или Самсунг за исту цену

Moj prvi smart je bio kineski i teška glupost od telefona, ali odmakli su mnogo mnogo daleko od tih prvih verzija i veruj mi, jesu konkurentni. Evo niko do sada se ovde nije javio nezadovoljan osim Maria. :D
Majkrosoft telefoni su bili vrhunski.
zavisi koji saomi imas?
visa klasa telefona je i kod losijih brendova dobra.

ovde pricamo o najnizoj klasi oko 180€ telefon.
tu postoji ozbiljna razlika izmedju saomija i samsunga u kvalitetu
 
Samo sto Xiaomi ima krs softver i tonu malvera, sudeci po @mario80 iskustvu...
Ја имам Шаоми Редми 9. Купио сам га 2021. године у продавници мобилних телефона. Одлично ради. Претпостављам да Шаоми телефони купљени у мтс, а1 и јетелу имају аномалије па са радом престану после отплате пакета. Шта мислите о томе?
 
Ја имам Шаоми Редми 9. Купио сам га 2021. године у продавници мобилних телефона. Одлично ради. Претпостављам да Шаоми телефони купљени у мтс, а1 и јетелу имају аномалије па са радом престану после отплате пакета. Шта мислите о томе?
Nisam ni ja moj kupila preko ugovora , nego direktno u radnji.
 
Ја имам Шаоми Редми 9. Купио сам га 2021. године у продавници мобилних телефона. Одлично ради. Претпостављам да Шаоми телефони купљени у мтс, а1 и јетелу имају аномалије па са радом престану после отплате пакета. Шта мислите о томе?
bila je tuzba protiv epla da namerno posle dve ili tri godine telefoni usporavaju da bi se kupovali novi.

https://smartlife.mondo.rs/tech/ure...one-telefone-EU-kaznila-Apple-iPhone-iOS.html
 
oko 20 000 na nekoj akciji , 2020. je kupljen sad sam proverila
Ista kršina 7-8 jula je predstavljen ja ga kupio u septembru 3/32gb. Tri meseca radio i onda krenuo više da ne radi nego što radi. Tačno posle 3 meseca su sve aplikacije ruknule. Ne pamtim da me iko više prevario u životu.

Stim što je mene nov koštao 60 evra bez ugovorne obaveze ali ne vredi ni toliko.
 
Poslednja izmena:
Ја имам Шаоми Редми 9. Купио сам га 2021. године у продавници мобилних телефона. Одлично ради. Претпостављам да Шаоми телефони купљени у мтс, а1 и јетелу имају аномалије па са радом престану после отплате пакета. Шта мислите о томе?
Moj je preko A1 i raspao se mnogo brže od te ugovorne obaveze zbog lažne memorije. Telefon radi ali nije nizašta, tako bi definisao redmi seriju. Prosta imitacija telefona.

Ne kažem da nema tih telefona sa malo više prave memorije ali ovo je moje iskustvo. Nikada telefon od operatera! PREVARA!
 
Ista kršina 7-8 jula je predstavljen ja ga kupio u septembru 3/32gb. Tri meseca radio i onda krenuo više da ne radi nego što radi. Tačno posle 3 meseca su sve aplikacije ruknule. Ne pamtim da me iko više prevario u životu.

Stim što je mene nov koštao 60 evra bez ugovorne obaveze ali ne vredi ni toliko.
Prvi kineski koji sam imala je bio preko ugovora za mobilnu mrežu ( mts) , ja sam htela nokiu ,ali nije bila na stanju, tj.nestalo je pa mi uvalili stvarno neki kineski krš.
Nikada više nisam tako kupovala.
 
Meni stvarno fali ova reakcija :roll:
bascom hill snow GIF by uwmadison
 
Видим да има да се купи Шаоми и Самсунг паметни телефон за приближан износ. Шаоми има 8 гб рама а Самсунг 4 гб. Цена је око 20.000 динара. Јел је боље купити Самсунг Галаксију с обзиром да има дупло мање рама?
A koji su točno modeli u pitanju? Ovo je malo prepširno i ništa ne govori o tim telefonima? Da li se kupuje u trgovini ili preko nekog teleoperatera?
Za što ti treba telefon? "Samo" za telefoniranje ili još nešto?
 

Back
Top