Jedno pitanje, ali iskreni da budete

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.291
cms-image-000000563.jpg


Ne jednom sam primetila prljavu obuću na nogama muškaraca a i žena

Čišcenje cipela zavisi od materijala od kog su napravljene ali uzmimo da su cipele od kože
Prašinu, blato i drugu prljavštinu obrišite ili iščetkajte, ako je potrebno toplom vodom i krpom izbrišite.Ostavite da se osuše pa ih namažite imalinom
ili isprskajte sprejom, sačekajte par minuta pa ih izglancajte mekom četkom ili lanenom krpom, kako bi dobile sjaj i i samim tim izgledale kao nove.

A Vi ?

Da li čistite svoje cipele ?

7-kom-compl-profesionalni-alat-za-njegu-cipele-od-umjetne-kože-dugom-drvenom-drškom-četke-za-o...jpg
 
Sunđerče za cipele pa polako. Imalin nemam. Voleo sam da ga udišem kao mali kad uspem od dede :lol:
Ako sam baš negde zaglibio (bukvalno) iznad kade, đon pa posle sunđerom. Muke žive. Onda "Niveom" ali redovno preteram pa moram posle višak da skidam kad konačno uglavim da neće upiti kremu. Šou. Pa peri kadu posle.

Brža varijanta: vlažne maramice. Ujedno i čiste i hrane, koliko sam primetio. Marke "Tenera" ako znači :)
 
Pogledajte prilog 1089374

Ne jednom sam primetila prljavu obuću na nogama muškaraca a i žena

Čišcenje cipela zavisi od materijala od kog su napravljene ali uzmimo da su cipele od kože
Prašinu, blato i drugu prljavštinu obrišite ili iščetkajte, ako je potrebno toplom vodom i krpom izbrišite.Ostavite da se osuše pa ih namažite imalinom
ili isprskajte sprejom, sačekajte par minuta pa ih izglancajte mekom četkom ili lanenom krpom, kako bi dobile sjaj i i samim tim izgledale kao nove.

A Vi ?

Da li čistite svoje cipele ?

Pogledajte prilog 1089378
😆
 
Pogledajte prilog 1089374

Ne jednom sam primetila prljavu obuću na nogama muškaraca a i žena

Čišcenje cipela zavisi od materijala od kog su napravljene ali uzmimo da su cipele od kože
Prašinu, blato i drugu prljavštinu obrišite ili iščetkajte, ako je potrebno toplom vodom i krpom izbrišite.Ostavite da se osuše pa ih namažite imalinom
ili isprskajte sprejom, sačekajte par minuta pa ih izglancajte mekom četkom ili lanenom krpom, kako bi dobile sjaj i i samim tim izgledale kao nove.

A Vi ?

Da li čistite svoje cipele ?

Pogledajte prilog 1089378
Чисти ми супруга.
 
Ja cipele kupim pred zimu, najčešće kanađanke, obujem i guram dve sezone a onda kupim nove. Uglavnom ne gacam po blatu, one su već impregnirane tako da nemam intervencija a kad krenu da deluju ofucano ja kupim druge.

Leti neke mokasine ili više kao office casual platnene,opet čim se ofucaju kupim druge,mislim da sam jednom ili dvaput oprao u mašini.

One kožne prave fensi ionako obuvam jednom u par godina kad je baš neka svadba u bližoj familiji ili tako nešto, tako da mislim i da su mi one sa mature od pre 25 godin u "pristine" stanju što bi rekli ameri...pošto su jednom obuvene i nikad više a imam par takvih posle za razne svadbe. Srećom pa je moda ciklična i uvek se nešto vraća :rotf:

Dakle ne volim klasične cipele da nosim, pa nemam apsolutno ništa od opreme za čišćenje iste niti ih naravno čistim.
 

Back
Top