Jedinice

Skoro je jedan momak pogodio posle 15 min da sam jedinica. Kao zabavljao se sa 3 devojke koje nisu imale ne bracu ni sestre i sve su bile posesivne :zima2:
Ja ne verujem u generalizaciju uopste, ali to nije prvi put da mi tako nesto kazu.. Bili ste u vezi sa razmazenom jedinicomz:mrgreen:?
Ili sa maminim razmazenim sinom?:sanke:

bila sa jedincima, nisu bili razmazeni nista vise od ostalih, "mamine sinove" zaobilazim svakako, ne slazem se sa datom pretpostavkom
 
Skoro je jedan momak pogodio posle 15 min da sam jedinica. Kao zabavljao se sa 3 devojke koje nisu imale ne bracu ni sestre i sve su bile posesivne :zima2:
Ja ne verujem u generalizaciju uopste, ali to nije prvi put da mi tako nesto kazu.. Bili ste u vezi sa razmazenom jedinicomz:mrgreen:?
Ili sa maminim razmazenim sinom?:sanke:
Нема смисла да се не упишем на твојој теми.
А не знам шта бих рекла.
Била сам јединица дуго и није било веће среће кад сам најзад добила брата.
Нисам ни посесивна ни љубоморна и сад се питам да ли је то само зато што нисам јединица.
А нисам била ни са типовима који су јединци.
 
Skoro je jedan momak pogodio posle 15 min da sam jedinica. Kao zabavljao se sa 3 devojke koje nisu imale ne bracu ni sestre i sve su bile posesivne :zima2:
Ja ne verujem u generalizaciju uopste, ali to nije prvi put da mi tako nesto kazu.. Bili ste u vezi sa razmazenom jedinicomz:mrgreen:?
Ili sa maminim razmazenim sinom?:sanke:
Ja to odma izvalim
za tebe sam izvalio jos prvi tvoj post kad sam procitao

dakle nema tu mnogo mudrosti tri cetri recenice i sve se vidi sve se zna :)
 
Koliko se ja secam mi smo se sreli na Erotskim? z:mrgreen:
Kako si tu mogao tako nesto da provalish? :think:
I ja uopste nisam sebicna, egocentricna ili tako nesto.. Mozda malo razmazena ;)

Ma nisam mislio da si sebicna ili egocentricna ali malo drugacije kucaju jedinice od ovih ostalih cak i kad imaju slicne psiholoske crte opet je drugacije ne moze to da se bas objasni nasluti se

A sto se tice toga gde smo se sreli ne moras da si sujetna i u erotskim pricama se o osobi dosta toga nasluti :per:
 
Skoro je jedan momak pogodio posle 15 min da sam jedinica. Kao zabavljao se sa 3 devojke koje nisu imale ne bracu ni sestre i sve su bile posesivne :zima2:
Ja ne verujem u generalizaciju uopste, ali to nije prvi put da mi tako nesto kazu.. Bili ste u vezi sa razmazenom jedinicomz:mrgreen:?
Ili sa maminim razmazenim sinom?:sanke:

sta je ovo
KLJUC BRE !!!????
 
Skoro je jedan momak pogodio posle 15 min da sam jedinica. Kao zabavljao se sa 3 devojke koje nisu imale ne bracu ni sestre i sve su bile posesivne :zima2:
Ja ne verujem u generalizaciju uopste, ali to nije prvi put da mi tako nesto kazu.. Bili ste u vezi sa razmazenom jedinicomz:mrgreen:?
Ili sa maminim razmazenim sinom?:sanke:

Jao shto ja volim te razmazene....da maltretiram.z:mrgreen:z:dm:
 
Ma nisam mislio da si sebicna ili egocentricna ali malo drugacije kucaju jedinice od ovih ostalih cak i kad imaju slicne psiholoske crte opet je drugacije ne moze to da se bas objasni nasluti se

A sto se tice toga gde smo se sreli ne moras da si sujetna i u erotskim pricama se o osobi dosta toga nasluti :per:

:lol: z:mrgreen:
A znam da se nasluti, ali u jednom drugacijem fazonu ;)
 

Back
Top