jedan zivot

:lol:


sto bi drug komri reko,hvalte me usta moja;)
a ove sto cekaju,2 -3 sata su verovatno one sto kuvaju sarmu posle ponoci(znas tad je struja jeftinija:))pa im upadnes tu negde izmedju dva lista kupusa:hahaha:

Hoces i dokaze? Slike, Chat i Datum i vreme ???? :manikir: :lol:

Vi slusajte Komrija i ostacete suve :hahaha:

Ne, one me cekaju od 22h do 1 AM jer znaju Who is the Best :per: :cool:
 
nemoj da flertujes
ne moj da tuccas mladje
nemoj da tuccas udate

nemoj da se ****** sa tudjim muzem
nemoj da spavas sa piletinom
ne muvaj drugog jer si u vezi

budite verni svom pratneru.ki..,,,,,,

jbt jesam li ja lud,,,imamo samo jedan zivot,,
zar je toliko pogresno sto zelimo da imamo sex s,kim zelimo. :neutral:

sta ce biti kad ostarimo i porazmislimo sta smo propustili od zivota,,,a imali smo tu zelju koju nismo smeli da ostvarimo...
hocemo li se ponovo roditi i spavati sa tim forumasem ili forumasicom,,, :roll:
komsinicu,prolaznicu..itd..
msm..ovo su neki primeri vezani za sex..ima toliko stvari kojih se odricemo iako nas to ispunjuje i cini srecnim..

Imamo samo jedan zivot i treba ga proziveti na najlepsi i najbolji nacin.

Mozes i sada da razmiljas o tome, nista te ne sprecava.
Nekada je i bolje propustiti neke stvari da se ne dese, da nisam to uradio sada bih bio gori od forumaskih alfa muzjaka.
 
realno moz da imas 3 izuzetno veste ribe,ili 15 koje samo leze i cekaju da sve odradis sam...kvantitet ne znaci kvalitet,a po meni je kvalitet najbitniji:cool:


:sad2:ja samo dobijam zahteve da africkom princu u ilegali pomognem sa malo$$$:lol:

U muskom svetu nije toliko bitan njihov kvalitet vec njegov kao ljubavnika. To je ono, ako neki muskarac hoce avanturu za vece treba mu prica, smek (ako ne idemo na varijantu da on placa za to). E sad kada neko kaze "joj brate njih 5 sam prosle nedelje kresnuo" to znaci da je on toliki smeker cim on moze da smuva 5 devojaka za nedelju dana a prosecan muskarac toliko ne smuva za 5 meseci, a neki ni za ceo zivot.

Ti onda posecujes neke normalne sajtove, cim samo ti izlazi africki princ kome treba na zajam love. :)
 
Oče naš,
Koji si na nebesima,
da se sveti ime Tvoje;
da dođe Carstvo Tvoje,
da bude volja Tvoja,
i na zemlji kao na nebu.
Hleb naš nasušni daj nam danas;
i oprosti nam dugove naše,
kao što i mi opraštamo dužnicima svojim;
i ne uvedi nas u iskušenje,
no izbavi nas od zloga.
Jer je tvoje carstvo, i sila, i slava u vekove vekova. Amin.
 
Naravno, jedan je život i treba ga živeti punim plućima (što bi se reklo, mada mrzim to, više volim "punim džepovima", al' ok), ali to ne znači da treba je*ati sve što ti padne pod ruku, šta si sve naveo očekivao sam na tvojoj listi i incest kao dobar dan. :)

Afiniteti su nam različiti, a tebe, kao ni bilo koga ovde (dobro, neke da) niko ne tera na bilo šta, svakako sam kreiraš svoj život, a nije baš ni da ne možeš kresati mlađe, starije, udate, sa decom, bez dece, itd, itd... Mislim, ako meni niko to ne brani - ne brani ni tebi, osim ako nemaš 12 ali glumiš starijeg. :)

I generalno sve mi više muka od tih priča "slobode" po svaku cenu gde ljudi zapravo prave majmune od sebe... Ne znam ko je ljudima usadio u glavu taj neki šatro osećaj slobode gde oni zapravo ni ne rade ono što oni žele već ono što su videli da je kul...

Za mene je sloboda da radim šta želim, da mi neki Vučić ne kroji sudbinu, da dizanjem njihovih falusa ja ne moram da plaćam struju nerealnim ciframa, da ne plaćaš grejanje 12 meseci (po kvadratu!) dok oni greju eventualno 3 meseca, to nema na svetu, bre... Za mene je sloboda da rušim sistem i idem gde god hoću da me neko ne uslovljava vizom, jer je svet i ničiji i svačiji, ako hoću da vidim je*eni Brazil ja ću ga i videti. Sloboda je da radiš kao čovek, da te poštuju, ne ono "ko te je*e, ima radne snage da te zamenim za tren", sloboda je da ne šutnu ženu koja je mlada i hoće da rađa ili koja ostane trudna, sloboda je da ne robuješ Nemcima, Americi, da imaš SVOJE banke... Eto, to je za mene sloboda... A koga ću da krešem nije mi niko nikad ni birao. Sloboda je i da se ne plašim kad me legitimiše policija da mi ne otvore firme na moje ime... Ko zna, ljudi svašta rade. :)

Stvarno ne kapiram ljude koji pisu ovolike postove. Ovo niko nije procitao ~~~
 
ne odričem se ničeg i ne propuštam nijednu priliku. ***** (se) i ako su malo ružniji. i ako imaju mali. i ako im smrdi. neću ja da živim tri života. možda još dva puta po ovoliko. neka bude ovako i biće super. al neće. biće bolje.
 
Oče naš,
Koji si na nebesima,
da se sveti ime Tvoje;
da dođe Carstvo Tvoje,
da bude volja Tvoja,
i na zemlji kao na nebu.
Hleb naš nasušni daj nam danas;
i oprosti nam dugove naše,
kao što i mi opraštamo dužnicima svojim;
i ne uvedi nas u iskušenje,
no izbavi nas od zloga.
Jer je tvoje carstvo, i sila, i slava u vekove vekova. Amin.

zivio domacin
l_martini.gif
 
.
.

sta ce biti kad ostarimo i porazmislimo sta smo propustili od zivota,,,a imali smo tu zelju koju nismo smeli da ostvarimo...
.
.
...ima toliko stvari kojih se odricemo iako nas to ispunjuje i cini srecnim..



a zamisli da ti je SVE sto ti padne na um omoguceno i izvodljivo!
na sto bi ti tek licio zivot?

ko zna u kakvo bi se cudoviste i spodobu covek izoblicio i KUDA bi ga odvele radnje podstaknute iskljucivo instinktima.
to sto covek odluci da radi, smesta ga u jedno specificno stanje i okruzenje, u jedan reom desavanja razlicitih od nekih drugih.

covek zivi svoj izbor i tamo nekim delom svoje nagone, odnosno, neki kompromis.
covek moze da proba da zivi tako listom sve sto mu se prohte i da vidi sta takvo ponasanje od njega pravi i kuda/cemu ga vodi.

ako mu se svidja, nastavi, sve u njegovoj odluci.
naravno, ne sme da se buni ako dobije packe ili po glavi:)))
 
ja jesam:Pnije ovo bas dug post...nisi ti to jos videla:mrgreen::lol:

- - - - - - - - - -



znaci ona iskaze svoje misljenje(bez obzira dal je ispravno) a ti odma sa uvredama,ccc:roll::D

Nije ovo mišljenje, ovo je konstatacija s' jednim očiglednim razlogom. :)

Kako je sve jednostavnije kada se koriste pravi termini. :)

I nije uvreda, nego vidim domete pojedinaca... Ovde su maksimumi dve, tri rečenice, gde se uglavnom sve vrti oko toga da li ona treba da guta ili ne, da li je ovo prevara ili nije... Tako... Pa, kao što rekoh, neka čita ko hoće, nije obavezno, ionako nije za one koji to ne mogu apsorbovati. :)
 
Naravno, jedan je život i treba ga živeti punim plućima (što bi se reklo, mada mrzim to, više volim "punim džepovima", al' ok), ali to ne znači da treba je*ati sve što ti padne pod ruku, šta si sve naveo očekivao sam na tvojoj listi i incest kao dobar dan. :)

Afiniteti su nam različiti, a tebe, kao ni bilo koga ovde (dobro, neke da) niko ne tera na bilo šta, svakako sam kreiraš svoj život, a nije baš ni da ne možeš kresati mlađe, starije, udate, sa decom, bez dece, itd, itd... Mislim, ako meni niko to ne brani - ne brani ni tebi, osim ako nemaš 12 ali glumiš starijeg. :)

I generalno sve mi više muka od tih priča "slobode" po svaku cenu gde ljudi zapravo prave majmune od sebe... Ne znam ko je ljudima usadio u glavu taj neki šatro osećaj slobode gde oni zapravo ni ne rade ono što oni žele već ono što su videli da je kul...

Za mene je sloboda da radim šta želim, da mi neki Vučić ne kroji sudbinu, da dizanjem njihovih falusa ja ne moram da plaćam struju nerealnim ciframa, da ne plaćaš grejanje 12 meseci (po kvadratu!) dok oni greju eventualno 3 meseca, to nema na svetu, bre... Za mene je sloboda da rušim sistem i idem gde god hoću da me neko ne uslovljava vizom, jer je svet i ničiji i svačiji, ako hoću da vidim je*eni Brazil ja ću ga i videti. Sloboda je da radiš kao čovek, da te poštuju, ne ono "ko te je*e, ima radne snage da te zamenim za tren", sloboda je da ne šutnu ženu koja je mlada i hoće da rađa ili koja ostane trudna, sloboda je da ne robuješ Nemcima, Americi, da imaš SVOJE banke... Eto, to je za mene sloboda... A koga ću da krešem nije mi niko nikad ni birao. Sloboda je i da se ne plašim kad me legitimiše policija da mi ne otvore firme na moje ime... Ko zna, ljudi svašta rade. :)
:) :) :)
 
@tema da ne citiram onoliki uvodni post...

Radi sta hoces, jedan je zivot i to tvoj, ali ne povredjuj druge i kada ti se to sto radis obije o glavu nemoj da kukas...

Kako ovo tumacite - ne povredjuj druge ??

Ako roditelji hoce da se razvedu - povredice svoju decu. Da li imaju pravo na razvod ?

Ako zelis da se kresnes s tipom, a imas muza i decu - povredices decu, a i muza. Da li imas paravo na to ?

Ako ti navodis udatu zenu ( ili obrnuto, mlada devojka ozenjenog coveka sa porodicom ) na preljubu - da li ona nekog povredjuje ?

Za kraj:
Da li je moguce da radimo sta se nama prohte u m-z odnosima , a da ne povredjujemo ljude oko sebe ? :think:
 
Poslednja izmena:

Back
Top