Quantcast

JEDAN MOJ EROTSKI SAN I MORALNA DILEMA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

islandjanin

Aktivan član
Poruka
1.772
........ Pomislio sam na svoju babu, hrišćanku, fanatičnu Crnogorku rođenu u brdima oko Ostroga, kako bi mi ona da je živa rekla da je to što ja činim sa maloletnicama greh u božjim očima, premda nije imala pojma o tome šta je zapravo greh; a sumnjam da je i o bogu znala bilo šta, tim pre što je verovala u boga oca, dakle muškarca. Moralan čovek ili ne, čitao sam nemačke filozofe Hegela i Kanta, ali nemam nikakvu moralnu dilemu kada je ljubav u pitanju: mogao bih u svakom trenutku, kad god njoj zatreba, bez ikakve griže savesti ili lažnog morala, da zadovoljim sve njene seksualne potrebe.
Не замери, али не могу да одолим да не прокоментаришем ову глупост. "Бог је мушкарац"?!?!?!

Poruka
2.308
izvini ali koliko sam shvatila ti sa 30 banki si sa maloletnicom...od silnih filozofa nisi znao da se to zove pedofilija ;-)?

Pazi i nije da nije moralno.:lol: Ovde se sa naslovom goruma (ljis18+), podrazumeva da ce ga startovati one nedoyebane, ne -maloltnice...Mudro smishljeno. A on konzervativan chovek, kom perverzija viri iz svakog napisanog reda. GAdljiv, moralan...Mis'im...shta reci...

Poslednja Igra Leptira

Veoma poznat
Poruka
10.996
Nije mi kao ženama, ili bar većini žena, potrebno da se šminkam da bih ličio na nešto. Bio sam posve zadovoljan svojim izgledom. Iako sam prešao tridesetu, izgledao sam kao srednjoškolac. Možda zbog mog fizičkog izgleda devojčice i nasrću na mene češće nego na svoje vršnjake.
Mi se sminkamo samo iz zadovoljstva, nikako iz potrebe, priroda nas je podarila urodjenom ljepotom, kao i tebe talentom za pisanje.

A poslednju recenicu procitah par puta, i jedva shvatih da djevojcice na tebe nasrcu, a ne da imas izgled djevojcice!

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.102
Ja sam bio nevin do 22-ge. I kad dublje promislim najviše svojom krivicom. Pa kad sam probao pobesneo sam kao zver. Ako nisam kupio polovnu tehniku ili polovna kola, pa zašto bih bio sa polovnom ženskom? Šta ćete iskrenije?
sustina price je da tebi s obzirom na godinice vise prilici gospodja mama :lol: nego njena maloletna cerka...tako da si ti perverznjak u javi a moralan u snu :wink:

Poruka
2.308
Ja sam bio nevin do 22-ge. I kad dublje promislim najviše svojom krivicom. Pa kad sam probao pobesneo sam kao zver. Ako nisam kupio polovnu tehniku ili polovna kola, pa zašto bih bio sa polovnom ženskom? Šta ćete iskrenije?
Ako si zaista iskreno pisao (dela koji se tiche tvojih emocija, a i postupaka) ono shto si pisao (u shta sumnjam, ali nema veze) govori o tome da si po mojim kriterijumima poprilichni licemer.
Postoje 2 strane priche...vidne. Da je cela ova pricha zaista ono shto ti osecash, gde se vidi iz aviona da imash ogroman problem sa svojom seksualnoshcu, zbog nekih kozervativnih shvatanja...itd...U shta chisto sumanjam ali ajde...
Sa druge strane, uzasno mi je licemerno, to shto si "mator konj", svestan da ce na ovakvu prichu sigurno nasesti neka naivna...a u stvari si previshe perverzan...i ni malo moralan.

Sve situacije koje si opisao zaista jesu normalne kod svakog mushkarca, i neki tvoji postupci, i snovi itd...ALI je jako bitno shto te stvari normalni mushkarci ne zloupotrebljavaju da bi oborili neku u krevet...
Sad bi sve zene trebale da se sazale na tebe, tako moralnog i kulturnog. Imash 32 godine. Trebao bi kao shto ti je rekao Lyon, mnooogoooo zrelije da razmishljash. A ako hocesh vec da yebesh (jer bi rekla da si nedoyeban), poshtenije je da to i kazesh, a ne na ovakav nachin da predstavljash sebe, u svetlu koje nije iskreno.

Nishta lichno nemam protiv tebe, ovo je moje mishljenje na osnovu tekstova koje si davao.

Poruka
2.308
Veliki broj devojaka ne zna da ono shto si ti napisao u svojim tekstovima, zaista jeste normalna reakcija mushkarca (zapishavanje, tvoj san itd...), i samo si uchinio da zvuchi popaljivo....Jer vidim pisanje ti ide od ruke...
I takodje mislim da si vrlo svestan toga shta radish i na koji nachin to radish, i to te chini josh vecom ljigom u mojim ochima.
Eto toliko imam da kazem na tvoje tekstove. Izvinjavam se, da se spustim na tvoj nivo pisanja...opisala bih to ovako...popishkila bih ti se na sve to napisano...
misim...da ne idem u extreme, pa da ti kazem: "serem ti se na tekstove":lol:...Shvati kako hocesh...sushtina je ista...

blondi

Domaćin
Poruka
4.970
Kako je moguće da sam pristao na seks sa nekim ko ima više od osamnaest godina?

Da li sam prevario svoju šesnaestogodišnju devojčicu?

kada je ljubav u pitanju: mogao bih u svakom trenutku, kad god njoj zatreba, bez ikakve griže savesti ili lažnog morala, da zadovoljim sve njene seksualne potrebe.
:shock: i kazes imas moralnu dilemu sto si u snu kresno njenu mamu?! wow

ILLUMINAT

Domaćin
Banovan
Poruka
3.025
Ako si zaista iskreno pisao (dela koji se tiche tvojih emocija, a i postupaka) ono shto si pisao (u shta sumnjam, ali nema veze) govori o tome da si po mojim kriterijumima poprilichni licemer.
Postoje 2 strane priche...vidne. Da je cela ova pricha zaista ono shto ti osecash, gde se vidi iz aviona da imash ogroman problem sa svojom seksualnoshcu, zbog nekih kozervativnih shvatanja...itd...U shta chisto sumanjam ali ajde...
Sa druge strane, uzasno mi je licemerno, to shto si "mator konj", svestan da ce na ovakvu prichu sigurno nasesti neka naivna...a u stvari si previshe perverzan...i ni malo moralan.

Sve situacije koje si opisao zaista jesu normalne kod svakog mushkarca, i neki tvoji postupci, i snovi itd...ALI je jako bitno shto te stvari normalni mushkarci ne zloupotrebljavaju da bi oborili neku u krevet...
Sad bi sve zene trebale da se sazale na tebe, tako moralnog i kulturnog. Imash 32 godine. Trebao bi kao shto ti je rekao Lyon, mnooogoooo zrelije da razmishljash. A ako hocesh vec da yebesh (jer bi rekla da si nedoyeban), poshtenije je da to i kazesh, a ne na ovakav nachin da predstavljash sebe, u svetlu koje nije iskreno.

Nishta lichno nemam protiv tebe, ovo je moje mishljenje na osnovu tekstova koje si davao.
Nešto mi deluješ kao prilično zainteresovana. Zašto bi se inače ovoliko trudila?

®

Buduća legenda
Poruka
31.755
Veliki broj devojaka ne zna da ono shto si ti napisao u svojim tekstovima, zaista jeste normalna reakcija mushkarca (zapishavanje, tvoj san itd...), i samo si uchinio da zvuchi popaljivo....Jer vidim pisanje ti ide od ruke...
I takodje mislim da si vrlo svestan toga shta radish i na koji nachin to radish, i to te chini josh vecom ljigom u mojim ochima.
Eto toliko imam da kazem na tvoje tekstove. Izvinjavam se, da se spustim na tvoj nivo pisanja...opisala bih to ovako...popishkila bih ti se na sve to napisano...
misim...da ne idem u extreme, pa da ti kazem: "serem ti se na tekstove":lol:...Shvati kako hocesh...sushtina je ista...
Leptiru, kako je, kako? :D:D:D

ILLUMINAT

Domaćin
Banovan
Poruka
3.025
Ako se iseresh i ispisash, pa vidjeću ti guzicu, jadna.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
  Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.