Je li seks okej?

Pa ti si jedna pametnica koja sve zna.........ne znam sta ovde trazis uopste......sama pitas ,sama odgovoras.........sama donosis odluke.......kao da imas 25,a ne 15.........:roll:
Znam da na kraju ja donosim odluku, u skladu sa svojim misljenjem i osecanjima. Htela sam samo da vidim da li je drustvu toliko neprihvatljivo da devojka izgubi nevinost sa 15 godina. :think: Cini mi se da i nije toliko :)
 
Y:
Pa kad pitaš razvratnike i bludnike, šta si očekivala?
A ovi ovde i nisu neki društveni "krem". :lol:

Pa recimo da mi se vise svidjaju odgovori bludnika :lol: Da sam prizeljkivala da cujem kako je to gresno i kako ne smem ni da pomislim na to, otisla bih kod casne sestre po savet :manikir:

Nego, ne odgovori mi koja je to alternativna metoda? :D
 
Pa recimo da mi se vise svidjaju odgovori bludnika :lol: Da sam prizeljkivala da cujem kako je to gresno i kako ne smem ni da pomislim na to, otisla bih kod casne sestre po savet :manikir:

Nego, ne odgovori mi koja je to alternativna metoda? :D

Takvi su ti savetovali da to ne radiš, koliko vidim... :lol:
Imaj na umu da su uspeli sebe da dovedu u red, ne bi ni bili ovde, nego bi bludničili u rl... važi za većinu.

Piše ti u postu koji si citirala kada si pitala.
 
Rekla sam da ovu vezu zbog toga ne bih prekinula nikada. A za ostale veze, ne znam, bice sta bude. Mada mi i dalje poprilicno glup razlog raskinuti sa bilo kojim deckom samo zato sto nije ''krenuo prvi'' :eek:

Pa da ti ponovim..posto ne znas sta sex napravi i nije ti jasno da se na osnovu toga partner procenjuje uglavnom..platonske veze su iskljucivo za tinejdzere..kasnije kad se zna da nisi nevina a ne zelis sex niko te ne bi cekao dok kao ne steknes poverenje
 
Da ti se baba nije prcala, ni ti ne bi postavila ovako glup naslov ?
Seks je OK ali zavisi s kim ga imaš, bez obzira što imaš 15 god ( spremna si sexualne vratolomije )
Srećno i nemoj dozvoliti da svrši u tebe, nego da te isprska po faci i sisama ( bolje sperma po tebi, nego da zatrudniš )
 
Ovde je u stvari pitanje : Kako da se j'ebe cura prvi put, a da sve ispadne OK.
Zato bi bilo bolje da joj žene iz ženskog ugla prenesu praktično znanje teorijskim putem o prvom sexu i kako TO uraditi, a ne da kokodačete, a ne pomažete.
 
U sexu moze svasta nepredvidjeno da se desi.
Ako si spremna za sve neocekivane situacije onda si spremna.
Znaci, moze da bude katastrofalno, moze da te boli mnogo, moze da vam pukne kondom (narocito ako ga ne stavite dobro), moze da te ostavi sutradan (dobro, ovo ne verujem), mozes da zatrudnis...
A moze i da bude divno, zavisi od vas dvoje.
 
U sexu moze svasta nepredvidjeno da se desi.
Ako si spremna za sve neocekivane situacije onda si spremna.
Znaci, moze da bude katastrofalno, moze da te boli mnogo, moze da vam pukne kondom (narocito ako ga ne stavite dobro), moze da te ostavi sutradan (dobro, ovo ne verujem), mozes da zatrudnis...
A moze i da bude divno, zavisi od vas dvoje.

Objasni ti curi, kako to da uradi u praksi, putem dobre teorije ( kako da miluje muškarca, kako da ga uzbudi, kako da ga ukruti, kako sama da se opusti, kako da je muškarac miluje i uzbudi, itd. )
 
U sexu moze svasta nepredvidjeno da se desi.
Ako si spremna za sve neocekivane situacije onda si spremna.
Znaci, moze da bude katastrofalno, moze da te boli mnogo, moze da vam pukne kondom (narocito ako ga ne stavite dobro), moze da te ostavi sutradan (dobro, ovo ne verujem), mozes da zatrudnis...
A moze i da bude divno, zavisi od vas dvoje.

A mogu i da ih otmu vanzemaljci :lol:
 
Jao Galateja....pa to je isto kao kad bi rekla sedi i vozi samo ako si spremna da ti se auto ugasi u vukoebini u sred noci, da te udari kamion od pozadi, da ti neki ludak prodje na crveno i ubije te, da na trenutak popusti paznja pa zgazis pesaka.....

Svi mi pristupamo bilo kojoj aktivnosti uzimajuci u obzir razumne rizike i preduzmemo sve sto mozemo da do neprijatnosti ne dodje. I nikakvu garanciju nemamo da se nesto neprijatno ipak nece desiti.
Kad bi trazili sve garancije da ama bas nista i nikada ne moze da podje pogresno, verovatno bi nas posadili u saksiju i drzali u inkubatoru ceo zivot. A i tad bi mogla da nestane struja :lol:

Mislim da smo je dovoljno upozorili na rizike, mozda ne bi zgoreg bilo dati neki praktican savet sta da uradi da sve te rizike umanji na minimum
 
Jao Galateja....pa to je isto kao kad bi rekla sedi i vozi samo ako si spremna da ti se auto ugasi u vukoebini u sred noci, da te udari kamion od pozadi, da ti neki ludak prodje na crveno i ubije te, da na trenutak popusti paznja pa zgazis pesaka.....

Svi mi pristupamo bilo kojoj aktivnosti uzimajuci u obzir razumne rizike i preduzmemo sve sto mozemo da do neprijatnosti ne dodje. I nikakvu garanciju nemamo da se nesto neprijatno ipak nece desiti.
Kad bi trazili sve garancije da ama bas nista i nikada ne moze da podje pogresno, verovatno bi nas posadili u saksiju i drzali u inkubatoru ceo zivot. A i tad bi mogla da nestane struja :lol:

Mislim da smo je dovoljno upozorili na rizike, mozda ne bi zgoreg bilo dati neki praktican savet sta da uradi da sve te rizike umanji na minimum

pamet u glavu i doope uzazid:rtfm:
 

Back
Top