Janković poručio lideru DJB: RADULOVIĆU, LEČI SE!

Ortar

Aktivan član
Poruka
1.572
PRVO SE GRČI PA ONDA VREĐA! Janković poručio lideru DJB: RADULOVIĆU, LEČI SE!
Predsednik Pokreta zgrčenih građana u osipanju Saša Janković brutalno je danas na Tviteru izvređao opozicionog kolegu Sašu Radulovića samo zato što je otkrio detalj iz njegove sumnjive prošlosti...

173476_radulovic-i-jankovic_f.jpg


Ostatak sukoba ovde:
http://informer.rs/vesti/politika/1...A-Jankovic-porucio-lideru-DJB-RADULOVICU-LECI
 
OK, janković je DS-ov čovek, ali zašto da ne ošine po Raduletu, nisu mnogo različiti.
Drugim rečima, sem malog belog, za koga još ne znamo pouzdano da je gowno, za sve druge pouzdano znamo da jesu goVna.

Једино би се Радуле уз мало труда могао изоловати од србијанских грађанских социјалиста који ни за 100 год неће победити СНС. Мада ни он није пријатна и чиста опција, свакако је бољи од ових којима се нуди.
 
po mom licnom vidjenju stvari, jankovic i radulovic su bitni ko lipov ******. u taj klub mogu odmah da uclanim i onog jeremica

ali mi uvek bude smesno kada vidim naprednjacke smradine da ih reklamiraju u bezbroj tema na forumu

da naprednjaci ne prenose vesti o njima i ne spominju ih svaki dan...niko ne bi ni znao za njih

Па да их не помињу чуло би се вероватно за само једну опозициону странку и она би покупила добар део анти СНС гласова. Оваку их има 10 који су го qyрац.
 
Umesto da se ujedine oni se kolju. Sta fali da se PSG i DJB na sledecim izborima zajedno pojave u koaliciji? Mogli bi nagurati oko 25%. Ovako ce svaki dobiti po 8% ili manje i desice se noc bensedina gde ce mracak likovati.

Fali to sto ljudima iz PSG smeta antipartokratska politika koju zagovara DJB. Oni se bore za sebe i svoja radna mesta i zato im odgovaraju isti takvi za koaliciju... Djilas, Jeremic, ranije DS, Zivkovic itd. Svi sem DJB.
 
Fali to sto ljudima iz PSG smeta antipartokratska politika koju zagovara DJB. Oni se bore za sebe i svoja radna mesta i zato im odgovaraju isti takvi za koaliciju... Djilas, Jeremic, ranije DS, Zivkovic itd. Svi sem DJB.

Koliko ja znam i jedni i drugi su pokreti a ne stranke a Radulović je pokušao iz pokreta da oformi stranku pa odustao.

Partokratija valjda uključuje mnogo veći broj ljudi od vrha stranke na osnovu kojeg se dobijaju pozicije po opštinama u javnim ustanovama dok pokreti i nisu baš tako organizovani.

Možda grešim ali mnogi su hvalili pokrete ovde u tom smislu da su bolji od stranaka.
 
Poslednja izmena:
Koliko ja znam i jedni i drugi su pokreti a ne stranke a Radulović je pokušao iz pokreta da oformi stranku pa odustao.

Partokratija valjda uključuje mnogo veći broj ljudi od vrha stranke na osnovu kojeg se dobijaju pozicije po opštinama u javnim ustanovama dok pokreti i nisu baš tako organizovani.

Možda grešim ali mnogi su hvalili pokrete ovde u tom smislu da su bolji od stranaka.

To je sve nebitno. Bitno je da nakon izbora postanes neki odbornik, poslanik ili sta god i da se dobro prodas, a ako moze i da sam prigrabis vlast. Takvih je bilo i u DJB a mnogi su odatle preleteli u PSG.
 

Back
Top