Јакшић демантује Павића: За отимање српских општина крив само Вучић, не опозиција

комшија

Stara legenda
Poruka
91.053

1706767175706.png

Јакшић демантује Павића: За отимање српских општина крив само Вучић, не опозиција

др Марко Јакшић за Србин.инфо коментарише укидање динара са територије Косова и Метохије од стране режима Аљбина Куртија, најновија дешавања у јужној српској покрајини, као и наводе Александра Павића да су за отимање српских општина на КиМ подједнако криви режим и опозиција.


31.01.2024.

„Павића би требало подсетити да управо када је био такозвани контрамитинг у Београду, на који је дошао добар број Срба са севера Косова, баш тог дана је албанска полиција ушла у општине на северу Косова и Метохије. Вучић је тада тражио и добио више од 250 аутобуса од Аљбина Куртија, а није тражио из Црне Горе или Македоније, него баш од пријатеља Куртија. Тим аутобусима су дошли на митинг у Београду Срби са севера Косова, али и из НИша, Лесковца, Врања…


Александар Вучић је за добијање аутобуса од Куртија предао општине на северу Косова. Део Срба је тражио од возача да се окрену и врате их назад, кад су сазнали током пута шта се дешава,али се то није десило“, подсећа др Јакшић.

link

Није Александар Павић глуп нити је луд. Зна он одлично да је његов вољени Чипуљчанин повукао све институције Републике Србије са севера Косова и да је признавањем докумената и регистарских таблица које издаје Министарство унутрашњих послова Републике Косово де јуре признао косовску независност, као и да су са косовским укидањем динара који је у платном промету на Косову био непрекидно од 1912. године до 1. фебруара 2024, и Косовски Срби данас постали свесни да живе у некој другој држави, а не у Србији. Али, Александар Павић је редован гост Ćirilice и Sputnjika ...

 
Poslednja izmena:
Јакшић је ДСС и наравно да брани своју струју која је највише издала Српство на Косову.
дуленце, па јел` ти стварно мислиш да су форумаши на "Крсти" дебили?
 
дуленце, па јел` ти стварно мислиш да су форумаши на "Крсти" дебили?
Ја износим чињенице, а форумаши нек сами виде шта су. ;)
 
Да, јер су пуштали шиптарске терористе,, међу којима је и Курти.

Pa, pominješ isporuke Hagu i prodaju Kosmeta, nije povezano.

Pušten Kurti meni nije na nivou potpisivanja Briselskog sporazuma, tako da termin najviše izdali...
 
Све је то већ потписао Борко! ;)

Potpisao ga Dačić lično.

Nego, pitam te ovako ljudski kako je to DSS najviše izdao Kosmet? Još nisam dobio odgovor. Ok, pustili Kurtija, propust slažem se, možda je neko i uzeo lovu, možda ih je neko naterao... No ja znam bar dve grupacije koje su prodale više od njih.
 
Potpisao ga Dačić lično.

Nego, pitam te ovako ljudski kako je to DSS najviše izdao Kosmet? Još nisam dobio odgovor. Ok, pustili Kurtija, propust slažem se, možda je neko i uzeo lovu, možda ih je neko naterao... No ja znam bar dve grupacije koje su prodale više od njih.
Мартовски погроми, слање Срба у Хаг, проглашене ткз независности,...

Треба ли још??
 
Највише су Срба продали Хагу!
Па ти дуленце баш решио да правиш друштво са "Крсте" лудим од сабајле? Међународна обавеза коју је прихватио твој вољени Слобо, у бази Рајт-Питерсон у Дејтону, Охајо, након што су Алија Изетбеговић и Фрањо Туђман одбили, па када је "вожд" прихватио, Кристофер Хил и Ричард Холбрук су у пола ноћи пробудили Туђмана и Алију и када су им казали да је један Балкански касапин прихватио оснивање међународног трибунала за ратне злочине у бившој Југославији, нису имали куд па потписаше и они.
Опште је познато да је Милошевић потписао анекс Дејтонског споразума који предвиђа оснивањe трибунала највише из разлога да би тамо сместио Радована Караџића, с ким је тада био у лошим односима, а Караџића су тзв."српски националисти" у то време волели више од Милошевића шта је Балканском касапину тешко пало. Није стигао да Караџића пошаље у Хаг јер је изгубио председничке изборе у септембру 2000. године и на крају је и сам завршио у Хагу где је и скончао.

Иначе твој вољени Слобо је сарађивао с Трибуналом још 1996 и био је први који је испоручио Србе Хагу. Првог оптуженика је испоручио још 1996. године док је био неприкосновен на власти, проглашен од Запада као "гарант мира и стабилности на Балкану". Ухапшен од стране Милошевићевог дебеа био је тада Дражен Ердемовић, који је учествовао у сребреничком геноциду, а касније је добио статус заштићеног сведока. Априла 2000., значи Балкански касапин још увелико је на власти, његов дебе је на територији Србије ухапсио још једног оптуженика из РС-а, Драгана Николића званог Јенки.

Милошевић сарађивао с Трибуналом још 1996.
 
Poslednja izmena:
Па ти дуленце баш решио да правиш друштво са "Крсте" лудим од сабајле? Међународна обавеза коју је прихватио твој вољени Слобо, у бази Рајт-Питерсон у Дејтону, Охајо, након што су Алија Изетбеговић и Фрањо Туђман одбили, па када је "вожд" прихватио, Кристофер Хил и Ричард Холбрук су у пола ноћи пробудили Туђмана и Алију и када су им казали да је један Балкански касапин прихватио оснивање међународног трибунала за ратне злочине у бившој Југославији, нису имали куд па потписаше и они.
Опште је познато да је Милошевић потписао анекс Дејтонског споразума који предвиђа оснивања трибунала да би тамо сместио Радована Караџића, с ким је тада био у лошим односима, а Караџића су тзв."српски националисти" у то време волели више од Милошевића шта је Балканском касапину тешко пало. Није стигао да Караџића пошаље у Хаг јер изгубио изборе у септембру 2000. године и на крају је сам завршио у Хагу где је и скончао.

Иначе твој вољени Слобо је сарађивао с Трибуналом још 1996 и био је први који је испоручио Србе Хагу. Првог оптуженика је испоручио још 1996. године док је био неприкосновен на власти, проглашен од Запада као "гарант мира и стабилности на Балкану". Ухапшен од стране Милошевићевог дебеа био је Дражен Ердемовић, који је учествовао у сребреничком геноциду, а касније је добио статус заштићеног сведока. Априла 2000., значи Балкански касапин је још увелико на власти, на територији Србије је Милошевић дебе ухапсио још један оптуженик из РС-а Драган Николић Јенки.

Милошевић сарађивао с Трибуналом још 1996.
То су лажи!
 
То су лажи!
Не, него чињенице. Које свако може да провери. Знаш дуленце, не можеш када ти као аргумент у дискусији неко предочи суве чињенице, да се браниш ко` мало дете вичући "то су лажи". Ипак је ово политички форум и мање-више свако овде зна оно шта сам горе навео.
 
Мартовски погроми, слање Срба у Хаг, проглашене ткз независности,...

Треба ли још??

Za pogrom poslednji i proglašenje nezavistnosti se DSS pitao koliko i Rumunija.

Slanje Srba u hag nije izdavanje Kosmeta, a da ne pričam o najvećoj izdaji Kosmeta.

To si izjavio, ja samo kažem da to nije istina.
 
Slanje Srba u hag nije izdavanje Kosmeta, a da ne pričam o najvećoj izdaji Kosmeta.
Слање Срба у Хаг је издајство Косова, издајство Србије, Српства и свега српско!
Срам нека је оне који су то чинили !
 
Слање Срба у Хаг је издајство Косова, издајство Србије, Српства и свега српско!
Срам нека је оне који су то чинили !

Ok, ovo je sad klasična demagogija, ali realno ispalio si se i glupo ti je sad da kažeš "ok, ispalio sam se izjavom prvobitnom". :D

Nije tako teško, samo kažeš "pogrešio sam". :D
 
Ok, ovo je sad klasična demagogija, ali realno ispalio si se i glupo ti je sad da kažeš "ok, ispalio sam se izjavom prvobitnom". :D

Nije tako teško, samo kažeš "pogrešio sam". :D
Није ми тешко да кажем погрешио сам, али зашто то да кажем када нисам ни у чему погрешио. ;)
 
Није ми тешко да кажем погрешио сам, али зашто то да кажем када нисам ни у чему погрешио. ;)

Pa zato što od cele NAJVEĆE izdaje Kosmeta ti navedeš slali Srbe u Hag. Realno je smešno :D
 

Back
Top