Jahanje

Cao svima! Bavila sam se jahanjem jedno 5 godina aktivno i onda sam napravila veeliku pauzu. Sada imam zelju da se ponovo bavim jahanjem i trazim klub u Bg-u. Procitala sam razne komentare na forumu i najvise me zanima klub Beograd. Da li neko moze malo vise da mi kaze o klubu? Kakvi su konji, treneri, cene, koliko se napreduje, da li se sprema i za takmicenja? Ako neko zna jos neki klub za koji misli da je dobar, molim vas neka mi preporuci.

Hvala vam puno unapred!:)
 
Dobro Vece
Ja imam jednog Konja i trazim za njega jednu Stalu u Beogradu.
Jel neko vec putovao sa Konjem u drugu zemlju? Ako da, jel poznajete neku agenciju. (Najbolje Let ili Autem)
Ja zivim u svajzarskoj i doslabi da zivim oped u beogradu.
Ja sam kupila Konja prosle Godine i htela bi da dodjem snjim.

Hvala
 
Dorbo Vece,
-jel neko zna gde postoji prodavnica za opremu konja u beogradu?
-jel postoji negde u Beogradu pansion za konje?
-jel neko poznaje neku agenciju za prevozanje konje iz svajcarske za srbiju?

Hvala vam puno na pomoc <e
 
Dobro Vece
Ja imam jednog Konja i trazim za njega jednu Stalu u Beogradu.
Jel neko vec putovao sa Konjem u drugu zemlju? Ako da, jel poznajete neku agenciju. (Najbolje Let ili Autem)
Ja zivim u svajzarskoj i doslabi da zivim oped u beogradu.
Ja sam kupila Konja prosle Godine i htela bi da dodjem snjim.
U
Hvala
Ja sam prelazio granicu Sa konjem kad sam svercovao cigarete Sa kosova. Najbolje je prevoz kamionom da obavis, mozes u srbiji naci povoljno kamionziju koji to moze da ti odradi .
 
Dragi jahaci,
Ukoliko je neko zainteresovan da kupi par puta koriscenu opremu za jahanje kupljenu u Svajcarskoj (kaciga, rukavice, 2 para pantalona i cepsovi) neka mi se javi e porukom
Pozdrav
 

Back
Top