Jaguar XF i XE

UnixUser

Ističe se
Poruka
2.612
Zeleo bih da kupim nov ili noviji jaguar XE ili XF. Generalno mi se svidja auto ali nije da ih vidjam na nasim prostorima pa me zanima kakav je po kvalitetu i pouzdanosti?
Interesuje me motor 2.0 dizel
Kakav im je automatski menjac?
 
Prezadovoljni su novim automobilima i samo tu marku voze otkad su ušli u pare, to je za njih potrošna roba i lajfstajl kako da ti kažem. Ne priča se tu puno o menjačima i motorima. Svakih 4-5 godina uzimaju nove. Vozio sam se par puta i to ide ko nevreme nisam primetio nikakve probleme.
 
Prezadovoljni su novim automobilima i samo tu marku voze otkad su ušli u pare, to je za njih potrošna roba i lajfstajl kako da ti kažem. Ne priča se tu puno o menjačima i motorima. Svakih 4-5 godina uzimaju nove. Vozio sam se par puta i to ide ko nevreme nisam primetio nikakve probleme.
Pa dobro, nije mi bas potrosna roba haahah. Ali mi je bitna pouzdanost
 
Prezadovoljni su novim automobilima i samo tu marku voze otkad su ušli u pare, to je za njih potrošna roba i lajfstajl kako da ti kažem. Ne priča se tu puno o menjačima i motorima. Svakih 4-5 godina uzimaju nove. Vozio sam se par puta i to ide ko nevreme nisam primetio nikakve probleme.
2.0 dizel bih uzeo. videh ima u opciji 163 i 180 konja motori. ima jaci al je bespotreban.
Kakav je unutra, jel ugodno? U poredjenju sa bmw 5?
 
Novi automobili to izgleda kao avion. Ne znam za bmw nisam dugo seo u tako nešto, drugari voze samo japance i koreance ostali džipove uglavnom sve novo vise im etikete za održavanje kožnih sedišta :-)
 
Pa nzn sta bi vam rekao .. ima ga jedan kolega malo je zeznuto za delove ako nisi navikao da kosta onda gledaj negde drugde .. Auto ko auto je dobar ali je skup ko zara za odrzavanje .. Inace oni voze sa PSA motorima optimazacija Jagiar ..
 
Poznajem coveka koji je imao benzinca. Popravke su ekstremno skupe, malo je servisa, zna da se ceka za delove. Auto kao auto fenomenalan "dok ne krene sa odrzavanjem", a tu kada udjes u servis i kazes dobar dan ostavio si 300 eura. Zato im cena drasticno opada cim izadju iz garancije, kao i Roverima.
 

Back
Top