Ja sam dobar/dobra momak/devojka, a niko me nece

Znate onaj scenario (koji mislim da je cesci kod muskaraca), gde momak upozna devojku (ili devojka momka). Momak je tu za nju, oseca nesto prema njoj, pokazuje joj paznju, provodi vreme sa njom, upoznaje je, slusa je, (na neki nacin joj stavlja do znanja da je zainteresovan za nju) klasika, i onda ona zavrsi sa nekim drugim, a ovaj ostane kao ogorceni prijatelj (digne ruke i ode). U sustini, jedna osoba na neki nacin pokazuje zainteresovanost, paznju, naklonost, i ocekuje da druga strana zeli tj. oseca isto, ali ne.

E sad, mene zanima sta je tu u pitanju, jesu li tu u pitanju signali previse "mlaki", pa druga strana to ne protumaci ili je svesna signala ali ne oseca nesto vise (ne privlaci je) pa ne moze ni da uzvrati?
Siguran sam da su muskarci imali ovakav scenario sa zenama, a mene zanima iskustvo zena, da li se njima nekada svidjao neko, i ona sve lepo i milo oko njega, ocekuju da ce on uraditi nesto, kad onda on zavrsi sa nekom drugom zenom? :besna:
Ili, da li je neko mozda hteo sa vama nesto vise, a vi to niste znale, ili sta znale ali niste mogle da uzvratite istom merom jer vas ne privlaci ili sta vec?

Meni ovo deluje kao relativno cest scenario, jer proteze se cesto kako zene vole kretene a muskarci kucke (da li je istina ili ne, u komentarima diskutujte), pa mozda je tu u pitanju, ogorceni i razocareni ljudi jer niko na njihovu dobrotu, i fine (mlake) signale nije reagovao, cenio, uzvratio.

326785.gif
 

Back
Top