Ja Ovan (podz. Škorpija) on Jarac (podz. Rak) kakvi su izgledi?

RoseAmber

Početnik
Poruka
8
Skoro tri godine smo zajedno. Volimo se jako. On je mene birao. Ali slazemo kao pas i macka (van spavace sobe i kuhinje). Meni je potrebna strast. Mnogo strasti. Dok on nesto ceka, verovatno Godoa... I u njemu ina strasti, ali mi se cini da ne vidi svrhu uzbudjivanja na tom nivou jer nema nista materijano od toga. Radije bi gledao TV (u stvari zaaaaaajedno gledamo TV, sve mora zajedno) nego sto bi dozvolio sebi da vidim kako je to kada on ispoljava neznost i ostalo... Neverovatan covek. Nikad nije priznao da je ljubomoran iako mu ljubomora isijava iz ociju. Pa ni kad sam mu dala povod za ljubomoru (prevarila sam ga sa drugim Jarcem). Vise nije lenj. Mnogo je opusteniji. Zdravija nam je veza od tad koliko god to bolesno zvucalo. Volim ga vise, zaljubljena sam u njega kao nikad pre... Skontao je, valjda, sta osecanja mogu da ucine kada se pokazu.
Nekada kaze da ne moze da izdrzi moju "histeriju". Pod tim smatra sve moje ispade. Cini mu se da sam nezadovoljna, nestalna i nestrpljiva, a ja samo govorim sta mi smeta, radoznala sam i uzivam u zivotu. On nije takav. Mada vidim, iako ne kaze nista, da ceni to sto ne volim glupe ljude i glupe stvari. Pazljiva sam. Merim 100 puta i umem da slusam. Ali to je ona iskra škorpije. I neuredna sam.. katastrofa! A to mu ne smeta (sto je dobro...).
Jos uvek se iscudjavam na par stvari: kako je uspeo da predje preko nevere? I kako se to na mene lepe Jarcevi?
Znate li vi nesto sto ja ne znam? Kako nam se podznaci slazu, i da li bi to mogli da potraje? Mi bi se vencali i zelimo dete, ali kako ce to izgledati??
 

Back
Top