Izvini...

upravo to me zanima... razlog za `izvini`. svakako da rec ne vredi u odnosu na delo koje ispravlja gresku, ukoliko se ispraviti moze...

Nekad u afektu se kaze neka ruzna rec..ne kao psovka..ako je izazvana..pa lancana reakcija..prepucavanje..posle toga oboje bi trebali reci izvini..ne treba terati inat..sto pre se rascisti to bolje..ne secam se nekih ozbiljnijih stvari ali mislim da tu ne bi ta rec imala efekat
 
Zato sto kada nekog povredim, to je najmanje sto mogu da uradim.. Meni iskreno, izvini cesto nista ne znaci.. Mislim lepo je to sto je nekom zao, ali greska je nacinjena, i steta ucenjena.. Kad me bivsi prevario njegovo 'izvini' mi doslo ko licemerje.Od njegovog kajanja nisam imala nista ;)

cudo jedno kako mogu i u oci da pogledaju posle prevare, a kamoli da se izvinjavaju ;)
 
Ni najmanje mi nije tesko da kazem izvini.

Ili ona prepucavanja gde zajuni svako svoj stav i
u sred svega toga skontam da je druga strana u pravu, bez problema
spustam loptu i kazem u pravu si.
 
Ni najmanje mi nije tesko da kazem izvini.

Ili ona prepucavanja gde zajuni svako svoj stav i
u sred svega toga skontam da je druga strana u pravu, bez problema
spustam loptu i kazem u pravu si.

e to su extra situacije, u slucaju da su ljudi komunikativno zreli... moze svasta da se nauci i da se ispravi misljenje koje greskom negujemo.
 
To, to ;)
Ja kad gresim ne mogu nekog da gledam u oci z:(

verujem da postoji tema o prevari, ali aj i ovde da prodiskutujemo... cinjenica da kad sam u vezi bezim od muskaraca, ne bi li se slucajno desilo nesto sto makar i lici na prevaru ili uvredu aktuelnog decka... mada, cujem razne izgovore kako je lakse prevariti drugi put... svaki pocetak je tezak... hahahahaha mada, svakako mi je bilo koja vrsta prevare licemerje i ugrozavanje sopstvene licnosti i etike i cega vec...
 
verujem da postoji tema o prevari, ali aj i ovde da prodiskutujemo... cinjenica da kad sam u vezi bezim od muskaraca, ne bi li se slucajno desilo nesto sto makar i lici na prevaru ili uvredu aktuelnog decka... mada, cujem razne izgovore kako je lakse prevariti drugi put... svaki pocetak je tezak... hahahahaha mada, svakako mi je bilo koja vrsta prevare licemerje i ugrozavanje sopstvene licnosti i etike i cega vec...
Ja uglavnom imam muske prijatelje pa da bih predupredila sve sumlje i eventuale neprijatne situacije odmah lepo upoznam decka sa drustvom, posle par minuta oni pricaju o snukeru a ja se smaram :)
 

Back
Top