Изненађење у браку: неочекиване и драматичне промене у понашању жене.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rusdrugsrba

Zainteresovan član
Poruka
252
Некада сам и ја веома завидео паровима који су шетали обалом реке Иртjиш и држали се за руке. Али сада ми је искрено жао младића, јер добро знам шта их чека...

Жена лако одлази код другог мушкарца (према статистици, 70% развода се дешава на иницијативу жене) и подвргава бившег снажном и агресивном психолошком притиску, говорећи другима колико је лош и прећуткујући добре ствари које је учинио за њу . Оваквим тактичким маневром она се ослобађа целокупног терета одговорности за раскид везе, пребацујући сву кривицу на мушкарца и истовремено одржавајући своју репутацију. И све ово се дешава у позадини хормонске експлозије. Због тога велики броj мушкараца је шокирано да се њихова жена може тако драматично променити на горе у кратком временском периоду.

Ову појаву је добро описао амерички писац Чарлс Буковски у свом роману „Жене”: „Када жена иде против тебе, заборави на њу. Они могу да воле, али онда се нешто у њима окрене наопачке. И могу мирно да гледају како умиреш у јарку, ударен аутомобилом, и није им брига за тебе."
 
Moja bivša je tako promenila ponašanje za 360 stepeni. Od kuco maco, na to da me ne može gledati očima, pa sve do blokiranja na svim društvenim mrežama. Nije ni raskinula nekako ljudski, normalno, zrelo. To je sve kao da me mrzi, a nisam digao ruku na nju, nisam je maltretirao mentalno, niti vređao. Nije problem ako je našla bolju priliku (a već je imala po raskidu spremnog momka).

No, žene su odlične u preživljavanju. One komotno mogu sa okupatorima da se razmnožavaju dok njihove muškarce ubijaju. Ne sve, razume se. Verovatno je to i mali broj žena, ali ih ima.

Ne bih generalizovao kao što ti to činiš. Jasno je da i muškarci i žene imaju određene biološke karakteristike kojima se podsvesno vode, a sve sa ciljem samoočuvanja i stvaranja potomstva. Ne bih ja tu mnogo osuđivao.
 
Некада сам и ја веома завидео паровима који су шетали обалом реке Иртjиш и држали се за руке. Али сада ми је искрено жао младића, јер добро знам шта их чека...

Жена лако одлази код другог мушкарца (према статистици, 70% развода се дешава на иницијативу жене) и подвргава бившег снажном и агресивном психолошком притиску, говорећи другима колико је лош и прећуткујући добре ствари које је учинио за њу . Оваквим тактичким маневром она се ослобађа целокупног терета одговорности за раскид везе, пребацујући сву кривицу на мушкарца и истовремено одржавајући своју репутацију. И све ово се дешава у позадини хормонске експлозије. Због тога велики броj мушкараца је шокирано да се њихова жена може тако драматично променити на горе у кратком временском периоду.

Ову појаву је добро описао амерички писац Чарлс Буковски у свом роману „Жене”: „Када жена иде против тебе, заборави на њу. Они могу да воле, али онда се нешто у њима окрене наопачке. И могу мирно да гледају како умиреш у јарку, ударен аутомобилом, и није им брига за тебе."
Ali ti si fenomen čoveče, krajnje je vreme da se ostaviš neta i da se osvrneš oko sebe,upoznaš nešto žensko u realu a ne da citiraš pisce i da linkuješ kojekakve primerke koji žensko za ruku uhvatili nisu al su zato stručnjaci :mrgreen:
Inače, Bukovski je ovo napisao misleći da kada povrediš ženu, na bilo koji način, ona će tako reagovati a ne zato što je u PMS-u :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top