Најчудније жене живе у Финској.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rusdrugsrba

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
259
Овај снимак даје неку представу о томе какве су чудне финске девојке...

У Петербургу круже гласине да су фински алкохоличарке склапају фиктивне бракове са онима који желе да добију држављанство землье ЕУ... Па, свако зарађује за живот како може... Дакле, ако неко жели да живи у Европској унији, треба да размотри ову опцију...

Главна ствар је да не паднете у канџе неке садистичке жене, иначе ћете остати без живаца и без новца...

Meni snimak ne daje bilo kakvu predstavu. Prosto neki spot na meni nepoznatom jeziku. Niti se vidi sadizam, niti kandže, a ponajmanje fiktivni brakovi :D
Чудан језик, чудне жене, чудно понашање... а о фиктивним браковима то су само гласине... мада, можда је и истина, има доста алкохоличара у Прибалтике.... тамо клима је лоша, стално хоћеш да пијеш...

Овај снимак даје неку представу о томе какве су чудне финске девојке...

У Петербургу круже гласине да су фински алкохоличарке склапају фиктивне бракове са онима који желе да добију држављанство землье ЕУ... Па, свако зарађује за живот како може... Дакле, ако неко жели да живи у Европској унији, треба да размотри ову опцију...

Главна ствар је да не паднете у канџе неке садистичке жене, иначе ћете остати без живаца и без новца...

U subotu kad Finkinje izadju postoji lijepo obicaj da one tada biraju muske. I ako im se svidjas , briga ih da l je tvoja zena pored tebe,

У руској литератури постоји прича о томе како је један мушкарац у добе СССР-а желео да нађе Финкињу-алкохоличарку, али је наишао само на мушкарце-алкохоличаре који су долазили у град Талин по јефтино пиће...

Одломак:

"Наравно, ово је дискриминација. Финци су обожавали наше девојке, али су Финкиње мрзеле наше мушкарце. Вероватно због сиромаштва. Из неког разлога, жене не воле мушкарце без новца. Али тражио сам!
Толико сам желео да идем у Париз (аутор текста је желео да добије финско држављанство и пресели се у Француску) да сам био спреман да се оженим било којом финском алкохоличарком! Тражио сам. Али ја дефинитивно нисам имао среће. Ниједна слободна Финкиња! Ни на улици, ни у кафанама. Проклети били!

Али једног дана ми се посрећило..."

Цео текст (руски jeзик)
http://world.lib.ru/r/rojtblat_b/kakjabylzhenihom.shtml

У ствари, Финци знају да праве добру музику!

PMMP - Tässä elämä on​

Поред тога, поштујем овај снимак због његове искрености: веза са женом не траје вечно, пре или касније ћете морати да се раздвојите. Човек је серијско-моногамно створење, то је чињеница!

ma kako da ne ... upozano si skoro sve zen pa znas gde su "najcudnije" ... svasta sa Vama gospodine mladi
То je више хумор.
Да и не треба да "upozano si skoro sve zen pa znas gde su "najcudnije" jep су жене толико идентичне и примитивне. Довољно је да упознаш само једну да схватиш шта је шта...
oUV5FaPAg9A.jpg

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back