Izlaznost 23 % do 14 časova

Pa, otkud znaš čiji izlaze?
Covek sve zna, samo nam nije predocio da SRS nece uci u Skupstinu, pride da ce reci da kradje nije ni bilo...

Znam one koje licno znam!

Od ovih sto glasaju a koje ne poznajem, ne znam za koga su, sad se spremam da pozovem dedu da vidim je li spreman, pa nas dvoje idemo- oboje za SNS:)

Moji glasali jutros, u roditeljskoj kuci troj za SNS, ovde je troje, cetvrti koji je SPO-vac nece na izbore, ali nece dati glas Tadicu i to je nesto!
 
Na konferenciji za novinare Blagojević je precizirao da je, prema informacijama posmatrača Cesid, na biračkom mestu u Vladimircima muškarac revoltiran činjenicom da mu supruga nije bila upisana u birački spisak "zgrabio" glasačke listiće, pobegao sa mesta glasanja i zatvorio se u kamion.

Druga nepravilnost, dodao je, primećena je u Čačku, gde je jednom građaninu bilo dozvoljeno glasanje bez prethodne identifikacije.

http://www.kurir-info.rs/uzivo-izbori-2012-clanak-235020

:hahaha1:
 
Covek sve zna, samo nam nije predocio da SRS nece uci u Skupstinu, pride da ce reci da kradje nije ni bilo...

Znam one koje licno znam!

Od ovih sto glasaju a koje ne poznajem, ne znam za koga su, sad se spremam da pozovem dedu da vidim je li spreman, pa nas dvoje idemo- oboje za SNS:)

Moji glasali jutros, u roditeljskoj kuci troj za SNS, ovde je troje, cetvrti koji je SPO-vac nece na izbore, ali nece dati glas Tadicu i to je nesto!

Е кад ми тако нешто пише "Црногорка" :hahaha:
 
. . .

PA između njega i TAdića , uostalom da pokaže pravo lice , da ne bude više laažna opozicija i tako još iz nekih razloga . I nisam ja radikal ,ja sam samo nezavisni analitičar . To što sam za radikale , to samo znači da su oni najbolji i da se ja borim protiv medijske bolkade . A sve kod ovih izbora zbog medijskog mraka je odavno neregularno .
 
Poslednja izmena od moderatora:
PA između njega i TAdića , uostalom da pokaže pravo lice , da ne bude više laažna opozicija i tako još iz nekih razloga . I nisam ja radikal ,ja sam samo nezavisni analitičar . To što sam za radikale , to samo znači da su oni najbolji i da se ja borim protiv medijske bolkade . A sve kod ovih izbora zbog medijskog mraka je odavno neregularno .

Али .. ако си за СРС, не можеш бити за СНС ... или и ти мењаш мишљење из сата у сат :hahaha:
 
Али .. ако си за СРС, не можеш бити за СНС ... или и ти мењаш мишљење из сата у сат :hahaha:

To nije tako sigurno. Pokazalo se da se iz srs u sns stalno preliva i obratno...., jer značajan broj sns glasača misli da Tomislav folira sa Evropskom opcijom ....., pa sad + Koštunica, tu se brate više ne zna ko za šta glasa.
 
Али .. ако си за СРС, не можеш бити за СНС ... или и ти мењаш мишљење из сата у сат :hahaha:

JA sam nezavisni analitičar . OD svih najbolji je SRS ( a i oni imaju dosta mana ) između TAdića i TOme ja sam za TOmu . Šta ti nije jasno .

Sumnjam da su isti , da je Toma instalisan od vlasti da glumi lažnu opoziciju ,ali nisam siguran . Ako već ne pobijede radikali volio bih da Toma pokaže svoje pravo lice , a ne da i dalje izigrava opoziciju .

A po svemu tome skoro sam siguran da su izbori namješteni i pokradeni ,a da je Sribija okupirana .

Glasao bih za TOmu da napravim veći problem TAdiću , da više para daju da potkupe izbore , pa da se otkrije krađa , da Toma pokaže pravo lice , da se bore oko vlasti otkrivaju prljavi veš jedni o drugima .

ČAk mi je druga opcija ,koju sam priželjkivao bila da se formira Evropska vlada SNS i DS ,pa da baš pokažu ko su svih 54 stranke . Da nisu pokrali izbore , to su morali uraditi ,ali su pokrali izbore . PA nam ostaje Toma iVučić koa lažna opozicija za 2017 . ako se prije od udaraca po glavi ne probudimo kolektivno .
 
. . .

Ja sam se upravo vratila, zaista slab odziv, ali sam glaslala. Sta god da bude, meni je savest mirna.


Navikla sam da Tadic vlada, pokusala sam da promenim, ako nisam uspela, nije prvi put.

Tadic vlada vec 12. godina, nije imao pravo da se kandiduje treci put za predsednika, ali, njemu niko nista ne moze. Jednostavno covek hoce da vlada!

Malo kradjom (malo vise), malo medijima pod svojom kontrolom, malo zahvaljujuci onima koji sede kod kuce a krtikuju, on i vlada, jer se toga malo (po malo) nakupi dovoljno..
 
Poslednja izmena od moderatora:
Francuska: Drugi krug presjedničkih izbora Do 17 sati glasalo 72 odsto birača . Evo Tadića kuka na >TV kako treba da izađemo da izbori imaju legitimitet .

NAravno ko nije zadovoljan može da se žali EU ( neprikosnovenom i nepogrešivom božanstvu ) ,a u parlamentu Srbije 92 % za EU svejtski rekord u jednoumlju ,veću je opoziciju imao Staljin i Tito . Više je protivnika EU u samoj EU i njihovom parlamentu . Oni zadovoljni ,pa se žalite njima .

MA ne može čovjek biti pametan nikako ,okupacija i gotovo .
 

Back
Top