Izlasci

15,16 'dina..
Mada mi vise odgovaraju kucne varijante a jos vise blejanje po coskovima ulica,parkovima i slicno,mada ne kazem da su klubovi losi al nema se stalno kinte za to
 
15,16 'dina..
Mada mi vise odgovaraju kucne varijante a jos vise blejanje po coskovima ulica,parkovima i slicno,mada ne kazem da su klubovi losi al nema se stalno kinte za to

isto tako

a toliko je lose izlaziti po klubovima i splavovima

em bacis pare

em se guras za pice 2 sata

pogotovo sad za novu godinu

njh.
 
Imam ja u nekoj knjizi za faks , pre neki dan spremao sto ono ispadade gomila onih 100S ko zna lkada stekovanih . :mrgreen: Palo mi na pamet da bi mogao ponovo da pocnem da varim zbog ove zime napolju . :lol:

cim nisi znao da ima rizle znaci da nisi ni znao da imas knjigu,niti si je otvarao. :lol: To je ono jedino sigurno mesto za sakrivanje,gde nikad ne otvaras.
 
Imam ja u nekoj knjizi za faks , pre neki dan spremao sto ono ispadade gomila onih 100S ko zna lkada stekovanih . :mrgreen: Palo mi na pamet da bi mogao ponovo da pocnem da varim zbog ove zime napolju . :lol:

Ma ja evo posle 2 meseca da zapalim :D nisam ja toliko redovan po tom pitanju...

Vidi sliku ortakinje kako mota na tiketu :per:

148473_1612945977778_1660145872_1404363_1272938_n.jpg
 
Odoh da kupim rizle do kisoka pa kada se vratim odg. cu :mrgreen:

Sa nekih 15 god kao i vecina...ja sam u fazonu da moze da mi bude dobro svuda i bleja ako je dobra i ekipa pa cak i kada sam zbog bivse morao da idem sa njom na splav mi je bilo super :) klubove gde se pusta house najvise gotivim i kada dodje neki jaci strani dj i po rep nastupima kao u subotu u akademiji kada sam ceo smrdeo od yebenih cigara :evil:
 
cim nisi znao da ima rizle znaci da nisi ni znao da imas knjigu,niti si je otvarao. :lol: To je ono jedino sigurno mesto za sakrivanje,gde nikad ne otvaras.
Ma znao sam da imam knjigu ,al je neka sa prve ili druge godine faksa ,a moje studiranje se malo bilo oteglo pa sam je mozda i otvarao nekad ,al nisam godinama , kao sto nisam ni duvao svakodnevno isto bar 5 godina i vise mozda. Skroz im je onaj lepak bio izlapeo .:think: Sad nesto razmisljam da bih mogao da se raktiviram , to sam zimi najvise voleo , izadjes na 45 min napolje , navaris se i smrznes ko picqa i onda kada udjes u toplu kucu razvali te sve .Bolje nego u vecini izlazaka ,a i pomaze ublazavanju problema sa alkoholom . :mrgreen:
 
Ma znao sam da imam knjigu ,al je neka sa prve ili druge godine faksa ,a moje studiranje se malo bilo oteglo pa sam je mozda i otvarao nekad ,al nisam godinama , kao sto nisam ni duvao svakodnevno isto bar 5 godina i vise mozda. Skroz im je onaj lepak bio izlapeo .:think: Sad nesto razmisljam da bih mogao da se raktiviram , to sam zimi najvise voleo , izadjes na 45 min napolje , navaris se i smrznes ko picqa i onda kada udjes u toplu kucu razvali te sve .Bolje nego u vecini izlazaka ,a i pomaze ublazavanju problema sa alkoholom . :mrgreen:

To je ovaj fazon :mrgreen:


Nećeš me naći u klubu,jer osto sam kod kuće,
u klubu je gužva,napolju je vruće,
u klubu su kvazi kriminalci što troše tatinu vulo,
"i neću da im dam 300 dinara za Tuborg!"
Dobro si čuo,jeste ostao sam gajbi,
gajbi igram igrice,gajbi buksne varim,
tu nema ni security-ja da mi **** majku,
"i ne moram da dam 200 dinara za jaknu!"
 
OK, pa kad ste prvi put poceli da izlazite po klubovima, diskotekama... tj. koliko godina ste tada imali??

Ne znam tacno...prvi put sam u neki kafic izasao sa 13, u diskoteke sam poceo da izlazim sa 15...a pre svega toga sam se samo setao sa drugovima po gradu...i bilo bi mi drago kad bi svi klinci to radili(setali), a ne da se guram po klubovima sa nekom decom od 14 'dina...inace mi jako smeta guzva, ne volim to, zato sam sad polako poceo gubiti zelju za izlaziscima... :D A kucne varijante su mi naj...to cu poceti sad malo9 cesce da praktikujem... :P
 
To je ovaj fazon :mrgreen:


Nećeš me naći u klubu,jer osto sam kod kuće,
u klubu je gužva,napolju je vruće,
u klubu su kvazi kriminalci što troše tatinu vulo,
"i neću da im dam 300 dinara za Tuborg!"
Dobro si čuo,jeste ostao sam gajbi,
gajbi igram igrice,gajbi buksne varim,
tu nema ni security-ja da mi **** majku,
"i ne moram da dam 200 dinara za jaknu!"

taj rad :lol:
ebote za 300 kinti ja cu kupim 4 litre jelenka.. tj treba mi jos 10 kinti,al isti djavo :lol:
najjaca bleja kod ortaka kad snimamo petkom pesme - 3 bombe minimum.. stekam pare samo za taj dan
nekad ima i 'xnica pa se otkinemo duplo
 
Meni nije zao da dam 300 din za vopi ako znam da ce da mi bude do jaja u klubu al' obicno bude da puknem kesh za alhohol u klubu i jos vise se smorim.Nije sve u parama...sve pare za pice i drugare sto bi rekli u pesmi :)
 
Meni nije zao da dam 300 din za vopi ako znam da ce da mi bude do jaja u klubu al' obicno bude da puknem kesh za alhohol u klubu i jos vise se smorim.Nije sve u parama...sve pare za pice i drugare sto bi rekli u pesmi :)

Ja tad bas najvise pozalim, dam sve pare za drugare zato sto kukaju da nemaju, a posle pred ribama vade 'iljade... :lol: dobro, ne svi... :P
 
Zato treba nositi sa sobom izvesnu kolicinu kesha,ni previse ni premalo :lol:
Najbolja varijanta
A druga varijanta su all inclusive zurke :D
u stvari,u zadnje vreme samo sam na takve i isao
 

Back
Top