IZLASCI U NOVOM SADU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

LePiaf

Domaćin
Poruka
4.848
Priznajem! Evo, priznajem! Bio sam na Vladi Georgievu! Jeste sad srecni!?
rage.gif

nesons

Iskusan
Poruka
5.426
HEMI 426:
ej matori, dobar ti je avatar....respect! :wink: gde si ga nasao...?

Znas za foru sta makedonskim qrvama u NY? Pa "gazdarica" im vozi belu bembaru 7cu iz koje pici Ceca a table su PA3 BPAT ( p a 3 b p a t ) :lol: :lol: :lol: gari mi zivi u brooklynu pa mi je pricao.... :D

Fotka je uslikana pre 4 godine kad sam bio u Straznerhotyulkirtencsastenu kod Lczenbrighermichenlincena , imao sam nastup sa neku pevaljku ! A to su table gazda Miloja sto drzi diskoteku !:lol:
( ma skino sam je davno sa neta , ima tih sajtova sa "smesnim" tablama )

nsbee

Aktivan član
Poruka
1.757
a što niko ništa ne piše o pozorištu? krenula je nova sezona, pišite šta valja gledati! :-D

DU, o kakvoj godišnjici je reč? 8-)

PS i ako neko ima iskustva sa pilatesom i jogom neka pošalje pp, molim :mrgreen:

milost

Primećen član
Poruka
790
Ajde nsbee da ti pomognem,mislim da je zurka radio as-a,u pitanju.Nece biti klinaca.Niko ispod 21 nece moci da udje.Mislim da se organizuje u Pipingu. Ako je to ta zurka mogu ti i ja nabaviti karte.Ja ne planiram da idem,to je zasigurno.Zanimljivije su mi yurke koje se organizuju u Begesu

DOKONI UM

Iskusan
Poruka
6.929
storm cloud:
Бар два су ми пала на памет:

1. Сваке године си тамо.
2. Знаш ко узима пропуснице.

Не знам шта је поуздано, ако то није. :lol:

Dole u diskoteci moguće da će biti klinki.:shock:
Gore na galeriji - biće raznog zanimljivog sveta... ;-)

milost

Primećen član
Poruka
790
@ storm,veruj mi na rec da je to samo obicna zurka.Nista posebno.Mozda zvuci smesno,ali vise bi voleo da mogu da nadjem vremena,da odem u pozoriste.Pametnije bi utrosio vreme
@Dokoni,prijatelju moj,uveravam te da nije problem nabaviti mesta cak u "VIP" lozi,na takvim zurkama.To su samo lokalne zurke,a para vrti gde burgija nece.
@apach,naravno da mozes nabaviti ulaznice,mozes slusati radio as,pa od njih dobiti,ili mene kontaktirati,pa bi ti ja dao.Nisam siguran tacno kada je,mislim da je sutra,a mozda cak i veceras.Ne interesuje me nesta posebno ta zurka.Sutrasnja utakmica deluje mnogo zanimljivije :-)

-Apolon-

Početnik
Poruka
12
Novi Sad nema nocni zivot niti ima neka desavanja.Imao je pre 6-7 godina ali sada je dotakao totalno kulturno dno izgubio je svioju dusu i svoj sharm i stil.Ja sam odustao od izlazaka jer nema vise nista zanimljivo da se vidi.Zadnji put sam bio u Modeni na picu a ono sve neki novi klinci,gde li su ljudi mojih godina (23) gde oni sada izlaze,ili smo svi vise manje ostarili ?

nsbee

Aktivan član
Poruka
1.757
Ej, ne priznajem to kad neko kaže da mi iznad 20 i kusur nemamo gde da odemo! Imaš Steriju, Jazz, Tremu, London, Bastion (kad radi) a ako želiš samo napiće, i tu imaš dosta lokala. Ja sam pronašla super mirno mesto, ali neću da odam naziv! :razz: Imaš i Laze Telečkog... Pa kad sve ukombinuješ s nekim pozorištem, bioskopom, tribinom na Filozofskom :lol: :lol: :lol: i sl., neće ti biti dosadno.

. . .

Poznat
Poruka
8.338
nsbee:
Ej, ne priznajem to kad neko kaže da mi iznad 20 i kusur nemamo gde da odemo! Imaš Steriju, Jazz, Tremu, London, Bastion (kad radi) a ako želiš samo napiće, i tu imaš dosta lokala. Ja sam pronašla super mirno mesto, ali neću da odam naziv! :razz: Imaš i Laze Telečkog... Pa kad sve ukombinuješ s nekim pozorištem, bioskopom, tribinom na Filozofskom :lol: :lol: :lol: i sl., neće ti biti dosadno.
Pogotovu tribine na Filozofskom :lol:
Ma za one preko 20 su ostali forumi :lol:

. . .

Poznat
Poruka
8.338
milost:
@ storm,veruj mi na rec da je to samo obicna zurka.Nista posebno.Mozda zvuci smesno,ali vise bi voleo da mogu da nadjem vremena,da odem u pozoriste.Pametnije bi utrosio vreme

Milose sta ti bi? :shock: Ti to da napises. . .

milost:
@Dokoni,prijatelju moj,uveravam te da nije problem nabaviti mesta cak u "VIP" lozi,na takvim zurkama.To su samo lokalne zurke,a para vrti gde burgija nece.
@apach,naravno da mozes nabaviti ulaznice,mozes slusati radio as,pa od njih dobiti,ili mene kontaktirati,pa bi ti ja dao.Nisam siguran tacno kada je,mislim da je sutra,a mozda cak i veceras.Ne interesuje me nesta posebno ta zurka.Sutrasnja utakmica deluje mnogo zanimljivije :-)
E ovo vec lici na tebe :) Mora da si imao veliku teperatutu kad si pisao ono za storm

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.