IZLASCI U NOVOM SADU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni su pre bili dobri TRIBUTE bendovi cetvrtkom na gradilistu ... oni za GUNSE su me odusevili...al' toga nesto vishe nema ....i u Big Mami pre bile dobre rock svirke...a sad ih uzo neki drugi pa napravili mondo od BM...'bem im majku.....
A cuo sam da je u tom undergroundu u prosli cetvrtak bio dobar tribut za stonse,a ja nisam smeo doci,vadio krajnike,...a bio sam tamo samo jednom,jos dok je bio hard-rock,profesor logike imao svirku pa kao....E,ja se nesto raspisao....
 
.pissbottleman:
Meni su pre bili dobri TRIBUTE bendovi cetvrtkom na gradilistu ... oni za GUNSE su me odusevili...al' toga nesto vishe nema ....i u Big Mami pre bile dobre rock svirke...a sad ih uzo neki drugi pa napravili mondo od BM...'bem im majku.....
ocekujem da ce se setiti ovi da (iz)grade jos neku dobru svirku.............. u BM sam skoro provirila i cuo se neki rock,ali se i culo da se ovi u bendu nisu nastimovali
.pissbottleman:
A cuo sam da je u tom undergroundu u prosli cetvrtak bio dobar tribut za stonse,a ja nisam smeo doci,vadio krajnike,...a bio sam tamo samo jednom,jos dok je bio hard-rock,profesor logike imao svirku pa kao....E,ja se nesto raspisao....
Bilo je jos mnogo dobrih tribute-a -cult,billy idol,...
 
LJUDI !!!
Postoji bolje mesto za izlazak , i vece ludilo , od MASINCA !! ( cetvrtkom )

AAAA TOOO JEEEEEEE...........................

"DISKOTEKA" BALTAZAR !!:D ( hotel Park ,bivsi Fokus )

Znaci BRUKA( sto bi rekle plavusice ) !!:lol:

LUDILO ! ( IBIZA LUDILO ):D :shock: :D

preporucljivo : doci "pripremnjen" za ludilo !8-)
 
nesons:
LJUDI !!!
Postoji bolje mesto za izlazak , i vece ludilo , od MASINCA !! ( cetvrtkom )

AAAA TOOO JEEEEEEE...........................

"DISKOTEKA" BALTAZAR !!:D ( hotel Park ,bivsi Fokus )

Znaci BRUKA( sto bi rekle plavusice ) !!:lol:

LUDILO ! ( IBIZA LUDILO ):D :shock: :D

preporucljivo : doci "pripremnjen" za ludilo !8-)
taman za tebe,a?to tamo gde je nekad bio Dendi?kakva je muzika?
 
pa da se ne lazemo u NS ni nema mesta za izlazenje kad sam bio mladji nije me mrzalo da odem do Bg na neki kvalitetan rejv i slicno a sada se zabadam u omiljenoj kafani i gledam dno case.Ima neki nova rupa na tvrdjavi neki atelje nije losa atmosfera bio sam na nekoj DnB svirci inace ne slusam tu muziku ali je bio i legendarni MC Spira pa je bilo skroz dobro.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top