Izlasci sa deckom/muzem

Menora

Primećen član
Poruka
822
Ne mislim na okupljanja tipa rodjenadni, slave, vec na odlazak u kafanu na muziku.

Jel praktikujete to?

Ja sam recimo puno izlazila, i volela bih i da to mogu i sa svojim parnterom, ali on ne voli tu vrstu provoda...Ni ja nisam toliko vezana za to da mi to mnogo nedostaje i da ne mogu bez toga, mogu, ali opet bih volela da mogu sa partnerom da tako izadjem
 
Izlazimo ponekad ali ne bas cesto
i lepo je bas
u poslednje vreme uglavnom idemo na klopu ali to i nije izlazak vec odlazak u restoran
ranije smo obilazili najlepse kafice i visili po Adi i na Savi
ali sada izlaze ili likovi sa tompusima i sponzoruse ili klinci, tako da nemamo mesto koje je bas za nas
 
Menora,

ti izlasci vas dvoje nasamo su dragoceni iz vise razloga:

-prvo, malo se promeni okruzenje, izadje se iz neceg uobicajenog
-drugo, imate mogucnost da se ponovo muvate kao na pocetku veze
-trece, ako je atmosfera romanticna, mogu da se rasplamsaju potisnute strasti, koje se redovno potiskuju zbog nacina zivota koji vodimo

trebalo bi da pitas muza gde voli da idete zajedno, pa pravac tamo
ako treba i na boks mec

ja volim da idem s muzem na utakmice
uh tad se najbolje provedem
 
Menora,

ti izlasci vas dvoje nasamo su dragoceni iz vise razloga:

-prvo, malo se promeni okruzenje, izadje se iz neceg uobicajenog
-drugo, imate mogucnost da se ponovo muvate kao na pocetku veze
-trece, ako je atmosfera romanticna, mogu da se rasplamsaju potisnute strasti, koje se redovno potiskuju zbog nacina zivota koji vodimo

trebalo bi da pitas muza gde voli da idete zajedno, pa pravac tamo
ako treba i na boks mec

ja volim da idem s muzem na utakmice
uh tad se najbolje provedem

Ovo mi se najviše dopada.
 
ne bash tako ali mozes da nadjes nesto sto vam je zajednicko koliko toliko
e sad ako oces da lomish case i da se dovatas po klonjama iz hobija ebiga to je vec upitno, mislim sama bez njega

ili ne moras da nadjes pojavi se nesto samo ili ne, ne znam. obicno je problem ono gde ces da se raspojasas da se pojavi neko treci. a ovo ostalo nema veze
ili nesto sto menja sliku prema njemu
al ako ti je bitno raspojasavanje sta ces s tim mirnim, ili sta znam ono Ti si me cekala, pa Ti si me cekao
 
u stvari ako bas oces racionalno onako da razmisljas onda valjda ovako: na jednoj strani shta ako me ovaj ispali
na drugoj strani ok sve cu da radim da se prilagodim

onda ima i sta volim da radim sama
pa valjda ima i seh

znaci kad pojedes mnogo og.vana a ovaj te ispali dane budes besna. al dobro mozes i ti da ispalis. ok nekom i ne treba to razmisljanje valjda
 
Ne mislim na okupljanja tipa rodjenadni, slave, vec na odlazak u kafanu na muziku.

Jel praktikujete to?

Ja sam recimo puno izlazila, i volela bih i da to mogu i sa svojim parnterom, ali on ne voli tu vrstu provoda...Ni ja nisam toliko vezana za to da mi to mnogo nedostaje i da ne mogu bez toga, mogu, ali opet bih volela da mogu sa partnerom da tako izadjem

e zar nije taj tip izlazaka za ne-decka... onako drugari neki drugarice seh i grad divljanje i neko flertovanje
ili ajd izbacis flertovanje do kraja
ili nema veze sta ga briga sta si radila
ali sta ce tu decko muzh, to disko divljanje... ili je neka bas erotika s vama ali opet onda je samo on tu valjda
 
U kafanu na muziku nisam nikad išla, a čula sam da je mnogo dobro. :lol:
Falinka je samo što ja ne znam tu muziku, a meni je osim društva i muzika jako bitna.
Kao devojka sam volela da idem u klubove i diskoteke da se iskačem do ludila. Nikad nisam volela sedenje po kafićima, ali duge šetnje bez cilja ooo daaaa....

Elem, nisamo nekoliko godina mm i ja izlazili jer su klinci mali, ali polako se vraćamo na stari kolosek pa odemo na koncert, večeru, u pozorište i onda uspem da ga odvučem malo da prošetamo kao šatro idemo tu i tu jer on ne voli da hoda besciljno. A meni je šetnja sama po sebi cilj. I tako, prođe veče, a mi se lepo provedemo samo zato što smo sami i možemo da se smejemo ili šetamo u tišini držeći se za ruke...:aha:
 
Некад излазимо заједно и лепо нам је. Он не лудује за изласцима, те ја често излазим без њега. И сасвим ми је лепо, а и њему је добро што не тражим да буде са мном. :)
 
Ne mislim na okupljanja tipa rodjenadni, slave, vec na odlazak u kafanu na muziku.

Jel praktikujete to?

Ja sam recimo puno izlazila, i volela bih i da to mogu i sa svojim parnterom, ali on ne voli tu vrstu provoda...Ni ja nisam toliko vezana za to da mi to mnogo nedostaje i da ne mogu bez toga, mogu, ali opet bih volela da mogu sa partnerom da tako izadjem

Praktikujemo, samo ne kafanu i muziku, nego koncerte i klubove, bar nekoliko puta mesečno. Ali mi nemamo decu, tako da nikada nismo ni prestali da izlazimo.
 
Ne mislim na okupljanja tipa rodjenadni, slave, vec na odlazak u kafanu na muziku.

Jel praktikujete to?

Ja sam recimo puno izlazila, i volela bih i da to mogu i sa svojim parnterom, ali on ne voli tu vrstu provoda...Ni ja nisam toliko vezana za to da mi to mnogo nedostaje i da ne mogu bez toga, mogu, ali opet bih volela da mogu sa partnerom da tako izadjem

Ја нисам излази пуно са мојом девојком...она не подноси моје пријатеље,ја се заинатим па нећу са њенима...или ако изађем глумим баба рогу...
 
Па, ишли смо на ЕXит, па онда у неке клубове, ал томе има много. Баш у кафану нисмо на музику, мада ми не би сметало, ал нико од нас није предложио. Био би фазон да је изведем на Шака Полументу лол..
Ја Џени спремим романтични продужени викенд у неком лепом еУрУпском граду сваке године само за нас двоје :харт:
 
Dečko i ja slabije i volimo da izađemo. Nismo u tom fazonu.
Ali volimo da šetamo psa, da sami prošetamo po gradu, da sedimo negde u parkiću, ili nešto tome slično.

I sama više volim popodnevna ćaskanja i kafenisanja (sokenjisanja) sa drugaricama, ali i sa njim.

Volimo da idemo na neku svirku, ako je rok muzika u pitanju, da se izđuskamo, ako nas baš zanima.
Uglavnom svaki vikend jesmo negde, ali to ne podrazumeva žurke, svirke, izlaske.
Nego zajedničko vreme u prirodi.

Recimo, sada u subotu u amfiteatru Kulturnog centra u Zrenjaninu će biti monodrama Život je loto, ići ćemo, a ako bude posle nešto zanimljivo u gradu, svakako da ćemo svratiti.
 
Dečko i ja slabije i volimo da izađemo. Nismo u tom fazonu.
Ali volimo da šetamo psa, da sami prošetamo po gradu, da sedimo negde u parkiću, ili nešto tome slično.

I sama više volim popodnevna ćaskanja i kafenisanja (sokenjisanja) sa drugaricama, ali i sa njim.

Volimo da idemo na neku svirku, ako je rok muzika u pitanju, da se izđuskamo, ako nas baš zanima.
Uglavnom svaki vikend jesmo negde, ali to ne podrazumeva žurke, svirke, izlaske.
Nego zajedničko vreme u prirodi.

Recimo, sada u subotu u amfiteatru Kulturnog centra u Zrenjaninu će biti monodrama Život je loto, ići ćemo, a ako bude posle nešto zanimljivo u gradu, svakako da ćemo svratiti.

nista kokishka i djechaci? :sad2:
 
Ne mislim na okupljanja tipa rodjenadni, slave, vec na odlazak u kafanu na muziku.

Jel praktikujete to?

Ja sam recimo puno izlazila, i volela bih i da to mogu i sa svojim parnterom, ali on ne voli tu vrstu provoda...Ni ja nisam toliko vezana za to da mi to mnogo nedostaje i da ne mogu bez toga, mogu, ali opet bih volela da mogu sa partnerom da tako izadjem

Izlazimo svakodnevno sto znaci da idemo u setnju i na kafu. Ja sam velika kafopija a i navikla sam na kafice, pripadam generaciji koja je visila po njima, pa mi je takav i partner.
Nisam kafanski tip ali volim restorane i svaku mogucu hranu koja podrazumeva izlazak van, prija mi jelo u drustvu.
Ne znam kako tvoj partner gleda na izlaske ali cini mi se da je vazno uskladiti se. Iskreno, palo bi mi veoma tesko ako bi presusili.
 
Ne mislim na okupljanja tipa rodjenadni, slave, vec na odlazak u kafanu na muziku.

Jel praktikujete to?

Ja sam recimo puno izlazila, i volela bih i da to mogu i sa svojim parnterom, ali on ne voli tu vrstu provoda...Ni ja nisam toliko vezana za to da mi to mnogo nedostaje i da ne mogu bez toga, mogu, ali opet bih volela da mogu sa partnerom da tako izadjem

Ne, alergican sam na izlaske. Dvoje je drustvo, sve ostalo je guzva, a guzvu ne volim.
 
Мени излазак није био излазак ако не бих играла са неким мушкарцем - небитно био неко кога сам тад упознала, другом или рођаком, јер по мени излазак у клуб или кафану значи да ти се игра, а не да цело вече пиљиш у мобилни и као шатро тражени смо или да су толико срећни што су се докопали стола да се не померају од истог и само диме. Не знам да плешем, али имам жељу и добар осећај за ритам. :) Додуше нисам толико често излазила, јер нисам имала много инспиратино друштво, нажалост.

Зато сам нашла таквог једног који воли да игра и није га блам и ако смо једини пар на подијуму и са њим ми је надраже да излазим када смо обоје у елементу.
Из неког чудно разлога, ниједна од мојих другарица не излази са дечком и чуде се мени, у фазону то је досадно...
 

Back
Top