Quantcast

Изгледа су опет Срби криви

RebeccaBg

Veoma poznat
Poruka
14.895
Sada je drugacije! Moraju da placaju skolovanje, nema vise protekcije za posao, nema vise lecenja u nasim klinicko bolnickim centrima za dzabe, nema vise crnogorskih tablica za koje nisu morali nista da placaju... jednom recju sada se daleko manje grebu. Ko ih hebe, sami su to trazili!
Ako ti u to veruješ i tako ti je lakše , neka ti bude ali bojim se da od te rabote nema ništa ...uvek , svagde i na svakom mestu će ti oni biti u prednosti ovde kao što i decenijama unazad i jesu.

Kome ne smeta neka i dalje školuje decu o svom trošku , leči se o svom trošku, kupuje radna mesta o svom trošku , itd. ako ima para ali će za crnogorce uvek da se nađe u budžetu Srbije...o našem trošku.

jomini®

Elita
Poruka
16.801
Ustavna kategorija? U kom to stripu? Asterix and Obelix? :hahaha:

_nobody_
U nekom stripu mnogo smešnijem od Asteriksa... ;)

Nadležnost autonomnih pokrajina
Član 183.
Autonomne pokrajine, u skladu sa Ustavom i svojim statutom, uredjuju nadležnost, izbor, organizaciju i rad organa i službi koje
osnivaju.
Autonomne pokrajine, u skladu sa zakonom, uredjuju pitanja od pokrajinskog značaja u oblasti:
1.
prostornog planiranja i razvoja,
2.
poljoprivrede, vodoprivrede, šumarstva, lova, ribolova, turizma, ugostiteljstva, banja i lečilišta, zaštite životne sredine, industrije
i zanatstva, drumskog, rečnog i železničkog saobraćaja i uredjivanja puteva, priredjivanja sajmova i drugih privrednih
manifestacija,
3.
prosvete, sporta, kulture, zdravstvene i socijalne zaštite i javnog informisanja na pokrajinskom nivou.
Autonomne pokrajine se staraju o ostvarivanju ljudskih i manjinskih prava, u skladu sa zakonom.
Autonomne pokrajine utvrdjuju simbole pokrajine i način njihovog korišćenja.
Autonomne pokrajine upravljaju pokrajinskom imovinom na način predvidjen zakonom.
Autonomne pokrajine, u skladu sa Ustavom i zakonom, imaju izvorne prihode, obezbedjuju sredstva jedinicama lokalne
samouprave za obavljanje poverenih poslova, donose svoj budžet i završni račun.
Ustavni sud osporio ovaj strip... :lol: Lepo pisalo, od nadležnosti do simbola. Piše i dalje, ali puj pike ne važi... Sami sebe zakopaše...

Strip... :hahaha:

_nobody_

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.370
U nekom stripu mnogo smešnijem od Asteriksa... ;)

Ustavni sud osporio ovaj strip... :lol: Lepo pisalo, od nadležnosti do simbola. Piše i dalje, ali puj pike ne važi... Sami sebe zakopaše...

Strip... :hahaha:
Bilo ti smesno kada si imao vatromet... Bice ti smesnije kada budes Bech-ki/Wien-erishe konjusar (samo da znas, ti isti Bechani/Prechani su MENI, Srbendi u DE/Alemaniji konjusari).... :D

Ne sekiraj se. Svako ce dobiti po labrnji, po pitchki.. I ti, sto si separatisticka ushtva ovoga truloga drushtva, i Austrougari, kada se previse zalete... Ali i ja, jel podlezem Zakonima Relativiteta. :ok:

_nobody_

Atomiswave

Veoma poznat
Poruka
12.629
Ako ti u to veruješ i tako ti je lakše , neka ti bude ali bojim se da od te rabote nema ništa ...uvek , svagde i na svakom mestu će ti oni biti u prednosti ovde kao što i decenijama unazad i jesu.

Kome ne smeta neka i dalje školuje decu o svom trošku , leči se o svom trošku, kupuje radna mesta o svom trošku , itd. ako ima para ali će za crnogorce uvek da se nađe u budžetu Srbije...o našem trošku.
Verovatno si u pravu, ali smatram da ce crnogorska povlascenost u Srbiji osetno opasti u buducnsti. Proces ce dodatno ubrzati negativne poruke, koje nam se sve cesce i cesce salju iz CG. Mi jesmo popustljivi, neretko i na nasu stetu, ali ovi su stvarno poceli da preteruju! Seti se samo Nikolaidisa, koji je otvoreno pozivao na teroristicki napad na Tadica i Dodika. Niko relevantan iz zvanicne CG, se nije ogradio ili NE DAJ BOZE IZVINIO ZBOG TOGA.

Poslednja izmena:

ljuta_mamba

Iskusan
Poruka
6.762
Bilo ti smesno kada si imao vatromet... Bice ti smesnije kada budes Bech-ki/Wien-erishe konjusar (samo da znas, ti isti Bechani/Prechani su MENI, Srbendi u DE/Alemaniji konjusari).... :D

Ne sekiraj se. Svako ce dobiti po labrnji, po pitchki.. I ti, sto si separatisticka ushtva ovoga truloga drushtva, i Austrougari, kada se previse zalete... Ali i ja, jel podlezem Zakonima Relativiteta. :ok:

_nobody_
Austrijanci su radnici u Nemackoj?? ja sam bio ubedjen da je obrnuto...znaci i u Austriju stigla kriza

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.