IZBORI PROLEĆE 2009

Za koga glasate?


  • Ukupno glasova
    81
  • Anketa je zatvorena .
Glasam za SRS kao i uvek ,pre svega zbog doslednosti svoje politike,cime ne moze da se pohvali ni jedna stranka u Srbiji,te s toga nikad ni ne znamo na cemu smo snjima.sto smo videli i u poslednjem biranju koalicionih partnera.Sve ono cega se neki neodlucni glasaci,kao i glasaci protivnickog tabora,boje,u slucaju pobede radikala,su samo neosnovane,lazne,i propagandne glasine,da su radikali huskaci rata.To nije tacno,posto radikali nit su izazvali ratove,nit su bili krivi zbog njih.Ta propaganda o Velikoj Srbiji nije nista drugo,nego jedini i poslednji adut,koji vladajuca garnitura koristi da bi ostala na vlasti.Naime,to sto je u programu stranke zacrtano da se sve srpske teritorije vrate Srbiji,ne znaci da bi se to dogodilo sad,ni za pola godine,ni za 5 godina.To ce se dogoditi,kad za to budu stvoreni uslovi.I rvati i siptari su pravili drzavu 50 godina,pa su je napravili.Ali su imali davnih dana jasno zacrtan plan sta hoce.Znaci ako je bilo moguce od ukradenih teritorija napraviti drzavu,zasto onda ne bi nama bilo moguce vratiti ukradeno?I jos nesto,radikali su jedina stranka koja zastupa nacionalne interese Srba,i bavi se pre svega nacionalnim problemima,a bez resenog nacionalnog pitanja,mozemo zaboraviti svaki dalji prosperitet drzave
 
G 17 0 0%
Demokratska Stranka 2 9,52%
Demokratska Stranka Srbije - Nova Srbija 3 14,29%
Jedinstvena Srbija 1 4,76%
Liberalno Demokratska Partija 4 19,05%
Socijalistička Partija Srbije 1 4,76%
Srpska Napredna Stranka 1 4,76%
Srpska Radikalna Stranka 2 9,52%

opet LDPovci vode i pobeđuju u anketi :rotf::rotf::rotf:

šta je!?....:

opet Kandićka imala slobodan dan pa se igra sa nalozima koji će pre da glasa ;):lol:
:cool::cool::cool:
 
Kandidatura
Svaka evropska zemlja (može se raspravljati šta je to), ima pravo da podnese zahtev da bude primljena u članstvo Evropske unije. To je tako na osnovu Rimskog ugovora, a i svih kasnijih konstitucionalnih ugovora Evropske unije. Evropska unija je, međutim, usvojila niz kriterija kojima se reguliše njeno proširivanje pristupanjem novih zemalja članica. Njihov cilj je da pospeše harmonizaciju ustanova zemlje koja se pridružuje sa ustanovama same Unije. U slučaju zemalja sa zapadnog Balkana, procedura podrazumeva da se najpre dogovori, potpiše i primenjuje Sporazum o stabilizaciji i pridruživanju, pa da se potom otvore pregovori o članstvu. Sporazum je potreban zato što je Evropska unija pre svega zona slobodne trgovine, pa se Sporazumom i njegovom primenom ta zona, bar kada je reč o tržištu robe i kapitala, proširuje na zemlju sa kojom se taj sporazum sklapa. Ako je ta tržišna integracija uspešna, harmonizacija ostalih ustanova će, po ideologiji na kojoj se Unija zasniva, biti jednostavnija.

Dakle ne treba da žurimo sa kandidaturom.

Jasno je da je LDP najdemokratskija i najsvesnija stranka u Srbiji. Partija koja razmislja.
 
Vodi zadnja opcija, pa Ceda :P

Naravno. Srbija ce biti bolja kako LDP jaca.

Smesan mi je misoni kao redovan provokator na svim temama. :D

Pazi sad !


srbiji%20se%20radi%20letak%2002.jpg
 

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:
jao pa nije valjda... :sad2:

da bi za SPS glasao....auuu


aj onda rađe za Tomu:mrgreen::hahaha:


jer kad se samo setim SPSovog kandidata za gradonačelnika Beograda...došlo mi da celi televizor povratim kako je lik užasno iritantan:eek:...pa one emisije u kojoj je isti taj lik govorio u predizborna obećanja pa kad sam čuo šta je sve namljeo:dash: ...ostao sam frapiran:eek:....šta su mi sve uši pretrpele u tih 5 minuta njegova tra8unjanja...:eek::evil:

rado bi da ima na you tubu al nema na žalost da se prisetite...:(

ajd još Dačić Pačić ...bar je lik smešan....al ona (kakolise zove...da sam kojim slučajem Beograđanin besplatno bih nosio antireklamni pano na sebi da ljudi ni kojim slučajem ne glasuju za njega...:rumenko::mrgreen::evil:

i sad dođem ovde i vidim filatelistu do kojeg sam do sada držao kao racionalnog forumaša...glasa za tu stranku:think:
 
Naravno. Srbija ce biti bolja kako LDP jaca.

Smesan mi je misoni kao redovan provokator na svim temama. :D

Pazi sad !


srbiji%20se%20radi%20letak%2002.jpg

Smesno. Najjace kad bi neko pao na njihov socijalni program. Socijalna drzava se ostvaruje efikasnom drzavom, to da, ali nikako i jeftinom.
Nema sumnje da se zalazu za privatizaciju skolskog i zdravrstvenog sektora kao i brojnih javnih preduzeca. Uostalom njihov pisac ekonomskog programa rekao je javno da je socijalna pravda ideoloski stereotip. Tako da ne pojmim one ljude koji izjave da je LDP levicarska partija. To je ultradesnicarsko neoliberalna partija, totalno anacionalna i pomalo izgubljena partija (cim Reckless glasa za nju :hahaha:)
 
За СРС ако унапред договоримо да неће бити коалиције са издајником Николићем. У противном нећу гласати и тражићу да ме бришу са свих листа Српске радикалне странке.
 
Prvo: da li je tema nastala kao potreba da pregledamo celokupan opus LDP-ovskih pamfleta? Meni ne smeta, ali deluje kao partijska propaganda. Ali ok, tvoja tema, tvoje pravo da svaki drugi post bude rečenica koja veliča program LDP.
Drugo: Izabrala sam poslednju opciju ne zato što želim biti pasivna u odlučivanju o sudbini svoje države nego zato, pobogu, što ovde ne vidim NIKOGA za koga bi moj izlazak na biralište bio vredan truda...naravno, hipotetički govoreći;)
 
За СРС ако унапред договоримо да неће бити коалиције са издајником Николићем. У противном нећу гласати и тражићу да ме бришу са свих листа Српске радикалне странке.

ahaahahhahahaa
:rotf::rotf: :rotf::rotf:
jao jaooo...ko je sad ovo!? :hahaha::hahaha::mrgreen:

ono svaki put kad se napravi neka tema o glasanju ...pojave se biseri....:rotf::dash:

aj brzo nek kaže čiji je ovo klon?:mrgreen::p:cool:
 

Back
Top