Izbor za najmangupskiji serijski automobil svih vremena

A evo jednog extra smekerskog auta...

b6_1.JPG


'57 Bel Air
 
Munze konza brate!

Ok, hajde stavimo i tog mustanga u izbor. I ja se lozim na to, i imam nesto slicno, ali nije to bas simbol bg-a. Golfara, mecana, bembara, to je za nas Srbe.
I Calibru , pomenuta je vec dvaput, mada je po meni ona vise sminkerski auto, jeste lepa ali...dobro ukusi se razlikuju
E, znate onaj vic kad je dosao pirocanac kuci iz svabije sa najnovijim BMW-om , i pitaju ga komsije
- Milisave, koj si to auto uzeo?
- Bemve, kaze on.
- Ma bemo i mi tebe, nego koj si auto uzeo?
:-D
 
68Charger440:
Zar je tema samo o autima koji se voze u Beogradu?


U pravu si, izvinjavam se na maloj pristrasnosti, sta cu kad volim bg.

Dakle, vi ste posteno glasali, a mi smo neposteno brojali (zezam se) 8) pa trenutno stvari stoje ovako:

1. Golf dvojka (da ne pricamo sad o varijantama, kojih je bas mnogo. Jel video neko onog italijanskog GTI-ja, bas je makina)
2. Ford mustang (iznenadjenje na listi, ali eto ima ljubitelje, a ja istima mogu da ponudim svoju ford cortinu za 1000eur, ili sacekajte da je onako sa uzivanjem sredim i nabudzim da bude macanski auto do bola tj pimpmobile, tj. kola diskoteka, pa ce tada biti malo skuplji, ali extra, vec imam viziju do bola)
3. BMW kockica
4.opel suza, citroen ajkula, mercedesi 124 200...

....a tu su jos u fajtu i mini moris...i buba..(ali samo sa porseovim motorom:) i ne mogu sad da se setim, jos dosta dobrih kola...ali prva dva opasno pretenduju na finale...


Pozdrav, glasajte, zezajte se.... Jel ima neko fotku svoje makine? Mozemo da biramo i najlepseg golfa u gradu (ko o cemu ja o nekim izborima, recite kad preteram...) :-D
 
68Charger440:
Ovde u Americi poznato je da mangupi voze sto veca vozila. Znaci pickup, SUV ... sto vece to bolje. Jer se stvarno u njima osecas kao da ti niko nemoze nista na putu (pricam iz licnog iskustva jer imam pickupa).

Posebno one najjace 3500 serije pickupa.

10lp.jpg


29al.jpg


Slazem se, i ovde cim si u pajeru...ma bre u cirokiju kockici, odmah te svi ispostuju u saobracaju. Samo je ovde malo problem to napojiti, posebno ove starije.

1. GOLF 2 Ubedljivi
2. Ford mustang
3. ................


a u konkurenciji za bronzu: opel calibra, vw "siroko" :-D , mini moris, buba......i sve sto se predlozi....i uvek nesto zaboravim...
 
charger , istina je to sto kazes , cim si u nekom vecem autu , svi beze od tebe , a i ti se osecas , kao da su svi oni , obicni mravi za tebe ;)

znam , cak kad je moj otac u ladi nivi , svi se sklanjaju , posto su ovuda po naseljima ,ljeti , zakrcene ulice , pa koristimo samo jednu traku :?:?:? , niko nece da se mimoilazi sa njim , svi se sklanjaju u neka dvorista , ili se vracaju nazad po 100m ;)

eh , zamisli sta bi radili da prodjem sa nekim od ovih dzipova sa slike (valjda ih vi zovete dzip :? )

nego , da te pitam , oni veliki dzipovi , monster truck , cini mi se zovu , moze li to da se vozi po obicnom putu ???
 
Avet:
charger , istina je to sto kazes , cim si u nekom vecem autu , svi beze od tebe , a i ti se osecas , kao da su svi oni , obicni mravi za tebe ;)

znam , cak kad je moj otac u ladi nivi , svi se sklanjaju , posto su ovuda po naseljima ,ljeti , zakrcene ulice , pa koristimo samo jednu traku :?:?:? , niko nece da se mimoilazi sa njim , svi se sklanjaju u neka dvorista , ili se vracaju nazad po 100m ;)

eh , zamisli sta bi radili da prodjem sa nekim od ovih dzipova sa slike (valjda ih vi zovete dzip :? )

nego , da te pitam , oni veliki dzipovi , monster truck , cini mi se zovu , moze li to da se vozi po obicnom putu ???

Zovemo ih Pickup-Trucks. Ono sto vi zovete dzip u Evropi mi zovemo SUV u Americi, a Jeep zovemo Jeep po auto kompaniji.

Ima vise verzija Monster Truck, ali ako mislis na verzije kao sto je Big Foot, takvi ne mogu da se voze po obicnim ulicama.

800px-Big_foot.JPG
.
 

Back
Top