Iz ljubavi u zlocin

zamisli, zene ko furije, rascupane, pena na usta, zakrvavljene oci, ocnjaci izleteli ko u vukodlaka, duga haljina polupocepana vijori na vetru, napolju grmi, seva, pljusak pocinje, noc mracnija od uzasa...ona se pentra preko treceg sprata, na terasu, ulazi u njegovu sobu dok on blazeno spava..
i onda, onda...iz razocaranja, osvete, ljubavi i mrznje, iz besa i ocaja, uzima kolac i nabija ga na nega...:P

ps. takve smo mi zene, eto sad znate:P

Ako mi zena tako dodje i popne se na moju terasu onda me stvarno voli i tu pocinje ljubav .
Onda ja tarzan a ona djejn mi srecni tumba lumba dumba dumba:rotf::rotf::rotf:
 
Opet o falusoidnim simbolima i nabadanju...S, tema je o zlocinu iz ljubavi

a sta tebi tata frojid?
....pa vidis dok ti to nisi pomenuo meni nije ni palo na pamet....hm...pa sad se zapitaj kome je to falusoidni simbol.....cija glavica ovde ne radi dobro:whistling:


...daj bre....:dash:

...uf naporan si majke mi....:dash:...evo sad je meni doslo da te ...jel to znaci da sam potenijalni ubica...heheh...pa gledajte vecerasnji dnevnik....videcemo se....:mrgreen:
 
Primetih na forumu da dame koje su odbacene, prevarene, izdane, napustene i slomljene u tkz. Ljubavi sa muskarcima..da su sklone agresivnom i zlocinackom ponasanju ( sklone teskim krivicnim delima )...
I primetih jos, da je Ljubav uzrok tog moralnog pada u zena

Zasto ispoljavate agresiju prema muskarcima koji su vas ostavili i da li su neki buduci vasi momci sigurni pored Vas, sto se tice njihovog zdravlja ?( da ne najebu bez razloga od ruke vase osvete od prosle veze )


O čemu ti to? Jel' ovo crna hronika? :rotf:
 
bolje joj da bude sama ako je chestita ustvari nema to veze sa cestitoscu vise
moze jos gore da prodje ako je s papcima,gulunferima,rokerima,reperima sa pravim momkom je drugacije :lol:
vidim jednog mog drugara-poznanika vodi extra cicu a obuko se ko ja za trchanje trenerke za kucu i neki dux totalno bzvz ...da nije sponzorka ili chisto da ima nekog..ljubav hm m m m m sta li je to sad mmm>???
 
Primetih na forumu da dame koje su odbacene, prevarene, izdane, napustene i slomljene u tkz. Ljubavi sa muskarcima..da su sklone agresivnom i zlocinackom ponasanju ( sklone teskim krivicnim delima )...
I primetih jos, da je Ljubav uzrok tog moralnog pada u zena

Zasto ispoljavate agresiju prema muskarcima koji su vas ostavili i da li su neki buduci vasi momci sigurni pored Vas, sto se tice njihovog zdravlja ?( da ne najebu bez razloga od ruke vase osvete od prosle veze )

......tanka je linija izmedju ljubavi i mrznje i obratno ,jaka osecanja su i jedno i drugo ,kad kad zene a i tipovi posle velikih ljubavi postaju osvetnichki nastrojeni pa ponekad stradaju i sluchajni prolaznici ....................j..bg ljubav je to .......
 
Primetih na forumu da dame koje su odbacene, prevarene, izdane, napustene i slomljene u tkz. Ljubavi sa muskarcima..da su sklone agresivnom i zlocinackom ponasanju ( sklone teskim krivicnim delima )...
I primetih jos, da je Ljubav uzrok tog moralnog pada u zena

Zasto ispoljavate agresiju prema muskarcima koji su vas ostavili i da li su neki buduci vasi momci sigurni pored Vas, sto se tice njihovog zdravlja ?( da ne najebu bez razloga od ruke vase osvete od prosle veze )

Iako se zavetovah da necu pisati vise na ovom podforumu,moram na ovo da odgovorim,licno...Nema zlocin iz ljubavi. Ljubav i zlocin su dvE reci koje nikako ne smeju da se mesaju jer jedna predtsavlja ono najvise i najbolje u nama ,drugo ono najpodlije i zivotinjski. Ljubav je uzvisenija,kao takva ne priznaje nasilje,silu etc..Ljudi koji tvrde da su pocinili zlocin '' iz ljubavi'' jednim delom traze izgovor koji bi opravdao to njihovo delo,jer ih grize savest..Pokusava da spase sebe u svojim ocima. I mnogo je lakse ubediti sebe da si ti to uradio iz visih razloga,npr. ljubavi,jer si ti u stvari dobar,jer takvog zelis sebe da vidis,da bi bilo lakse,osecas da je cin opravdan jer,on mora biti,inace bi znacilo da si ti to uradio samo iz niskih strasti,koje veze nemaju s ljubavlju,a to nijedna osoba ne bi volela da prizna..Everyone wants to be the good guy,the hero, mucenik ,niko ne zeli da prizna mogucnost da je ono drugo...

Sto se tice onoga da najebu zbog prosle veze,ukoliko su osobu,musku ili zensku povredili on ce to vracati novom partneru,psihicki,malim znacima,ne svi naravno ali neki da.devojka koju su svi tipovi redom zajebali jer im je verovala ce biti skepticna prema novom decku, dobar tip koga je prevarila zna svog zivota ce krenuti vendetu protiv celog zenskog roda... I onaj moj stva da prvo treba biti cist sam sa sobom,da rascistis sve povrede,sumnje,razocarenja,pre nego sto se upustis u vezu sa drugom osobom.Iskaljivati se na nekom ko je ni kriv ni duzan je sebicno.
 

Back
Top