Iz ljubavi u zlocin

Polako Pipi....procitaj uvodni post ponovo....govorim da se zbog tkz. Ljubavi, zene ( kao i muskarci ) gube sa zdravim razumom i ne vide s kakvim ljudima dele sudbinu...i onda bivaju prevareni i odbaceni....a onda se i zlocin po nekad desi

Prochitala ponovo:
Primetih na forumu??????????? da dame ( kao i muskarci )koje su odbacene, prevarene, izdane, napustene i slomljene u tkz. Ljubavi sa muskarcima..da su sklone agresivnom i zlocinackom ponasanju ( sklone teskim krivicnim delima )... a onda se i zlocin po nekad desi
I primetih jos, da je Ljubav uzrok tog moralnog pada u zena i mushkaraca



Fale mi rechi i lokacije
Jer ovako
Primetih na forumu da su ostavljene dame sklone agresivnom i zlocinackom ponasanju

stvar definitivno ne pije vodu i nije ispravna - navedi jednu forumashicu koja je sekirom skratila bivsheg i to opet neche biti dovoljno za ovakvu tvrdnju
 
Primetih na forumu da dame koje su odbacene, prevarene, izdane, napustene i slomljene u tkz. Ljubavi sa muskarcima..da su sklone agresivnom i zlocinackom ponasanju ( sklone teskim krivicnim delima )...
I primetih jos, da je Ljubav uzrok tog moralnog pada u zena

Zasto ispoljavate agresiju prema muskarcima koji su vas ostavili i da li su neki buduci vasi momci sigurni pored Vas, sto se tice njihovog zdravlja ?( da ne najebu bez razloga od ruke vase osvete od prosle veze )



nadji gresku!!!!!...meni deluje da sam potpuno shvatila....ovde se nigde ne pominje muski pol kao potencijalni akter zlocina....:dash:
 
Prochitala ponovo:
Primetih na forumu??????????? da dame ( kao i muskarci )koje su odbacene, prevarene, izdane, napustene i slomljene u tkz. Ljubavi sa muskarcima..da su sklone agresivnom i zlocinackom ponasanju ( sklone teskim krivicnim delima )... a onda se i zlocin po nekad desi
I primetih jos, da je Ljubav uzrok tog moralnog pada u zena i mushkaraca



Fale mi rechi i lokacije
Jer ovako
Primetih na forumu da su ostavljene dame sklone agresivnom i zlocinackom ponasanju

stvar definitivno ne pije vodu i nije ispravna - navedi jednu forumashicu koja je sekirom skratila bivsheg i to opet neche biti dovoljno za ovakvu tvrdnju


Rekoh i napisah da su pojedine sklone zlocinu...makar u mislima, sto i citam ( pa na osnovu toga zakljucujem ), za RL ne znam...da mogu, sigurno bi to uradile
 
Zene koje bivaju prevarene , ostavljene ne obradjuju realno situacijy nego misle da su izj....i onda krenu da .ebu a ne da se koncentrisu i usmere dabi ojacale kroz svoja iskustva (ne kroz iskustava drugova i drugarica?)Tako da im u zivotu biva bitnije da ,ebu nego da vole .Kod muskaraca je drugacije muski smatraju sa takvim iskustvima da zenama treba diktatura , i tu nema ljubavi .(tema za balkance?)
Kako nauciti voleti i biti voljen sa razumevanjem ,humorom(salom),poverenjem ,zajednickim ciljevima i puno Ljubavi .
 
Primetih na forumu da dame koje su odbacene, prevarene, izdane, napustene i slomljene u tkz. Ljubavi sa muskarcima..da su sklone agresivnom i zlocinackom ponasanju ( sklone teskim krivicnim delima )...
I primetih jos, da je Ljubav uzrok tog moralnog pada u zena

Zasto ispoljavate agresiju prema muskarcima koji su vas ostavili i da li su neki buduci vasi momci sigurni pored Vas, sto se tice njihovog zdravlja ?( da ne najebu bez razloga od ruke vase osvete od prosle veze )

Ко да те је Тужни Патак правио! :lol::lol::lol:
 
zamisli, zene ko furije, rascupane, pena na usta, zakrvavljene oci, ocnjaci izleteli ko u vukodlaka, duga haljina polupocepana vijori na vetru, napolju grmi, seva, pljusak pocinje, noc mracnija od uzasa...ona se pentra preko treceg sprata, na terasu, ulazi u njegovu sobu dok on blazeno spava..
i onda, onda...iz razocaranja, osvete, ljubavi i mrznje, iz besa i ocaja, uzima kolac i nabija ga na nega...:P

ps. takve smo mi zene, eto sad znate:P
 
ma on samog sebe zakopava....

jaooo bre u sta si se uvalio...kukuuu...pa pojesce te forumasice...i ja sa njima naravno.....e devojke meni ide batak a vi se dogovorite za ostalo.....;)

e stvarno je glupo vise raspravljati o ovome...pa ovo je vecni rat polova....klasika....
 
zamisli, zene ko furije, rascupane, pena na usta, zakrvavljene oci, ocnjaci izleteli ko u vukodlaka, duga haljina polupocepana vijori na vetru, napolju grmi, seva, pljusak pocinje, noc mracnija od uzasa...ona se pentra preko treceg sprata, na terasu, ulazi u njegovu sobu dok on blazeno spava..
i onda, onda...iz razocaranja, osvete, ljubavi i mrznje, iz besa i ocaja, uzima kolac i nabija ga na nega...:P

ps. takve smo mi zene, eto sad znate:P


da dodam...kolac nije podmazan!!!!:rotf:
 
zamisli, zene ko furije, rascupane, pena na usta, zakrvavljene oci, ocnjaci izleteli ko u vukodlaka, duga haljina polupocepana vijori na vetru, napolju grmi, seva, pljusak pocinje, noc mracnija od uzasa...ona se pentra preko treceg sprata, na terasu, ulazi u njegovu sobu dok on blazeno spava..
i onda, onda...iz razocaranja, osvete, ljubavi i mrznje, iz besa i ocaja, uzima kolac i nabija ga na nega...:P

ps. takve smo mi zene, eto sad znate:P

Pipi, ocu ovo da naslikas...:D
 

Back
Top