Iz ljubavi u zlocin

Primetih na forumu da dame koje su odbacene, prevarene, izdane, napustene i slomljene u tkz. Ljubavi sa muskarcima..da su sklone agresivnom i zlocinackom ponasanju ( sklone teskim krivicnim delima )...
I primetih jos, da je Ljubav uzrok tog moralnog pada u zena

Zasto ispoljavate agresiju prema muskarcima koji su vas ostavili i da li su neki buduci vasi momci sigurni pored Vas, sto se tice njihovog zdravlja ?( da ne najebu bez razloga od ruke vase osvete od prosle veze )




zlocin iz strasti.;)
 
Primetih na forumu da dame koje su odbacene, prevarene, izdane, napustene i slomljene u tkz. Ljubavi sa muskarcima..da su sklone agresivnom i zlocinackom ponasanju ( sklone teskim krivicnim delima )...
I primetih jos, da je Ljubav uzrok tog moralnog pada u zena

Zasto ispoljavate agresiju prema muskarcima koji su vas ostavili i da li su neki buduci vasi momci sigurni pored Vas, sto se tice njihovog zdravlja ?( da ne najebu bez razloga od ruke vase osvete od prosle veze )

ostrim sjekiru za buduceg, za svaki slucaj.:mrgreen:
 
Poljski pisac krimića osuđen je na 25 godina zatvora jer je počinio ubojstvo po scenariju iz jednog svog romana. U svojoj knjizi iz 2003. godine Krystian Bala je u detalje opisao brutalno ubojstvo poljskog biznismena. Policija je otkrila da događaji opisani u romanu imaju brojne podudarnosti s neriješenim slučajem ubojstva iz 2000. godine, kada je u rijeci Oder u gradu Wroclawu pronađeno tijelo poslovnog čovjeka.Tužitelji su dokazali da je Bala ponižavao, mučio, izgladnjivao i naposljetku ubio svoju žrtvu, koja je imala ljubavnu aferu s njegovom ženom, prenosi Reuters. ‘Sud je osudio Krystiana Balu na 25 godina zatvora zbog ubojstva ljubavnika svoje bivše žene’, rekao je glasnogovornik suda u Wroclawu.Bala je izjavio vlastima da je do detalja o slučaju došao pomoću novinskih izvještaja te da je na tome stvorio radnju svog romana. Nije mu upalilo

e i ovo....

Kristijan Bala tvrdi da je ubistvo koje je opisao u romanu “Amok” zapravo inspirisano novinskim člancima o ubistvu poljskog biznismena Darijuša J. čije je unakaženo tijelo pronađeno u poljskoj rijeci Odri, u gradu Vroclavu. Smrt ovog mladog biznismena bila je više nego užasna. Prvobitna istraga pokazala je da je riječ o veoma popularnom, uspješnom i bogatom čovjeku.

Bez motiva i osumnjičenog, policija je bila potpuno zbunjena. I dok je policija pozivala sve one koji znaju nešto o ubistvu, pomaka u istrazi nije bilo. Prve godine istrage dobili su samo nekoliko mejlova. Pet godina kasnije, policija prima anonimni poziv. Osoba sa druge strane žice im je rekla da pogledaju knjigu “Amok”, koja je objavljena 2003. godine, tri godine poslije ubistva.

Glavni inspektor Jacek Vroblevski bio je šokiran onim što je pročitao. Naime, knjiga je sadržavala neke od detalja koji su bili poznati samo policiji i ubici. Daljom istragom utvrđeno je da je Darijuš J. bio vrlo blizak poznanik Baline bivše žene. Ubrzo poslije toga, Bala je uhapšen. Policiji je rekao da je uzeo sve dostupne detalje ubistva, a one dijelove koje nije imao je izmislio. U principu, najgnusniji dijelovi su prema Balinim riječima izmišljeni. I dok je inspektor smatrao da je Balina priča prilično neuvjerljiva, morao ga je pustiti zbog nedostatka dokaza. Ipak, inspektor nije odustajao. Otkrio je da je svega četiri dana poslije ubistva, Bala prodao mobilni telefon, identičan model koji je imao ubijeni Darijuš

I ja sam ovo prochitao, ovako, osim shto sam ja prochitao da je lik pao kada je neki spektor prochitao odlomak iz njegove knjige koji opisuje ubistvo, na jednom forumu ;) Znachi ozbijno, bez shale imalo. Inache, chit'o chlanak o tome, pre nekih dinu dana, u Politikinom Zabavniku. Kakav psiho :super:
 
Primetih na forumu da dame koje su odbacene, prevarene, izdane, napustene i slomljene u tkz. Ljubavi sa muskarcima..da su sklone agresivnom i zlocinackom ponasanju ( sklone teskim krivicnim delima )...
I primetih jos, da je Ljubav uzrok tog moralnog pada u zena

Zasto ispoljavate agresiju prema muskarcima koji su vas ostavili i da li su neki buduci vasi momci sigurni pored Vas, sto se tice njihovog zdravlja ?( da ne najebu bez razloga od ruke vase osvete od prosle veze )

Zanimljivo.:mrgreen:
Mada samo se treba chuvati sitnih smicalica, teshko da je zena sposobna na neshto surovije od toga.
Prevashodno zeli da zaceli svoje srce.
 
Primetih na forumu da dame koje su odbacene, prevarene, izdane, napustene i slomljene u tkz. Ljubavi sa muskarcima..da su sklone agresivnom i zlocinackom ponasanju ( sklone teskim krivicnim delima )...
I primetih jos, da je Ljubav uzrok tog moralnog pada u zena

Zasto ispoljavate agresiju prema muskarcima koji su vas ostavili i da li su neki buduci vasi momci sigurni pored Vas, sto se tice njihovog zdravlja ?( da ne najebu bez razloga od ruke vase osvete od prosle veze )

Čitam ovo i pomišljam na jednu forumašicu...:eek:
Zbog nje da robijam...? Jes, pa da ovakav lep budem nekom devojka tamo u Zabeli...
 
Primetih na forumu da dame koje su odbacene, prevarene, izdane, napustene i slomljene u tkz. Ljubavi sa muskarcima..da su sklone agresivnom i zlocinackom ponasanju ( sklone teskim krivicnim delima )...
I primetih jos, da je Ljubav uzrok tog moralnog pada u zena

Zasto ispoljavate agresiju prema muskarcima koji su vas ostavili i da li su neki buduci vasi momci sigurni pored Vas, sto se tice njihovog zdravlja ?( da ne najebu bez razloga od ruke vase osvete od prosle veze )

Svetim se samo u mislima.. Imam drugaricu koja je u malom mestu u Srbiji uradila sledece tipu.. On je prevari, ona mu oprosti, on je opet prevari, raskinu , ukratko. LM, devojka odstampa na a4 formatu njegovu sliku i napise nesto tipa: Ovaj covek me je varao, ja sam ga volela i oprostila mu, on me je opet prevario i upropastio mi zivot.. Pokazite vase gadjenje kada ga sretnete u liftu , dok kupuje novine , kada seta psa.. Hvala! I polepi po njegovom kraju...:mrgreen:Ja mislim da mu je podigla rejting, i pokazala da ga nije prebolela, ali ona kaze, boli je uvo, on bi to svako znao. Evidentno je da posto ceo grad zna pricu da devojku nece brzo naci.. Desilo mu se da ga je u diskoteci polila devojka vinom zbog 'plakata'..
 
Poslednja izmena:
Zatvor u Pozarevcu je pun zena koje su iz raznih razloga ubile muzeve,momke...70 % ih robija za takva ili slicna dela a ostatak...droga,obmana,pronevera,razbojnistva...Mnogo je velik procenat za ubistva!Razlog tome:zena kad voli,preda celo srce....a kada mrzi...mrzi 1000 puta vishe nego shto je volela....(inace,ja nisam nasilna i nikada nikoga ne bih povredila ni u kom smisli-apsolutno za bilo shta!!!)
 
Primetih na forumu da dame koje su odbacene, prevarene, izdane, napustene i slomljene u tkz. Ljubavi sa muskarcima..da su sklone agresivnom i zlocinackom ponasanju ( sklone teskim krivicnim delima )...
I primetih jos, da je Ljubav uzrok tog moralnog pada u zena

Zasto ispoljavate agresiju prema muskarcima koji su vas ostavili i da li su neki buduci vasi momci sigurni pored Vas, sto se tice njihovog zdravlja ?( da ne najebu bez razloga od ruke vase osvete od prosle veze )

Neverovatno, kakvo čudno razmišljanje i zaključivanje?!Deluje malo pristrasno, i prilično površno,rekla bih...Ali dobro je imati u vidu ta, toliko različita gledanja na stvari, od sopstvenog:(
 
Zatvor u Pozarevcu je pun zena koje su iz raznih razloga ubile muzeve,momke...70 % ih robija za takva ili slicna dela a ostatak...droga,obmana,pronevera,razbojnistva...Mnogo je velik procenat za ubistva!Razlog tome:zena kad voli,preda celo srce....a kada mrzi...mrzi 1000 puta vishe nego shto je volela....(inace,ja nisam nasilna i nikada nikoga ne bih povredila ni u kom smisli-apsolutno za bilo shta!!!)

uz svo postovanje...
samo su zene u zatvoru? i samo su zene te koje ubijaju?
sta je samuskarcima koji ubiju i zenu i decu i njenu i svoju porodicu? sta je sa muskarcimakoji ubiju svoju trudnu zenu? sta je sa muskarcima koji siluju sopstvenu i/ili tudju decu i ubiju ih posle? da, oni predaju celo srce. pa onda ubijaju.:roll:
 

Back
Top