Грб ,,бошњака" у Рашкој је чисти парадокс. Као да се на истом грбу нађу комунистички ,,срп и чекић" и нацистичка свастика. 🤣

Grb Sandzackih Bosnjaka je kombinacija nacionalne i verske pripadnosti, sto je fantasticno.

Nego znas sta je meni paradoks, to sto srbi ne prihvataju Nepravoslavca u svoj korpus, ali kada musliman kaze da je Bosnjak onda krecu srpske suze i cupanje za kosu. Meni to lici na Komplekse.
 
Grb Sandzackih Bosnjaka je kombinacija nacionalne i verske pripadnosti, sto je fantasticno.

Nego znas sta je meni paradoks, to sto srbi ne prihvataju Nepravoslavca u svoj korpus, ali kada musliman kaze da je Bosnjak onda krecu srpske suze i cupanje za kosu. Meni to lici na Komplekse.


Ne znam, ja sam Srbin musliman.

I zaboli me ko me prihvata ili ne.
 
How you say man.

Па не како ја, него како каже историографија.

Не знам само коме Шантић посвети ,,остајте овдје"?
А Осман Ђикић је извео?

Коме рече Меша да је Србин... Ено има улицу у Бањалуци, источном Сарајеву и Београду.

С друге стране нисам прочитао ништа што је црква рекла по том питању. А и како већ рекох, не занима ме.
 
Grb Sandzackih Bosnjaka je kombinacija nacionalne i verske pripadnosti, sto je fantasticno.

Nego znas sta je meni paradoks, to sto srbi ne prihvataju Nepravoslavca u svoj korpus, ali kada musliman kaze da je Bosnjak onda krecu srpske suze i cupanje za kosu. Meni to lici na Komplekse.
Komično: Šta je bio Meša Selimović po nacionalnosti? Da li je Ivo Andrić bio pravoslavac? Emil Vlajki je Srbin katolik i Jevrejin - majka Jevrejka, otac Srbin, poreklom iz pokatoličene srednjovekovne srpske vlastelinske porodice. Mladobosanac Muhamed Mehmedbašić - Srbin i Jugosloven. Emira-Nemanju Kusturicu i da ne pominjem.

@Kotromanicev sin
 
Komično: Šta je bio Meša Selimović po nacionalnosti? Da li je Ivo Andrić bio pravoslavac? Emil Vlajki je Srbin katolik i Jevrejin - majka Jevrejka, otac Srbin, poreklom iz pokatoličene srednjovekovne srpske vlastelinske porodice. Mladobosanac Muhamed Mehmedbašić - Srbin i Jugosloven. Emira-Nemanju Kusturicu i da ne pominjem.

@Kotromanicev sin



Има пуно примјера. Била су чак два батаљона Четника муслимана у БиХ у другом свјетском рату.

А у задњем у ВРС један одред који је носио име ,,Меша Селимовић"

Младић је одликовао само два војника, а један од те двојице је Зијад Жигић (елитни диверзант).
Добио је никловани пиштољ са посветом од Младића.
 
Има пуно примјера. Била су чак два батаљона Четника муслимана у БиХ у другом свјетском рату.

А у задњем у ВРС један одред који је носио име ,,Меша Селимовић"

Младић је одликовао само два војника, а један од те двојице је Зијад Жигић (елитни диверзант).
Добио је никловани пиштољ са посветом од Младића.
“Otac jedan, jedna mati,
prvo bi nam valja znati,
jer ćemo se paski klati…”

Muhamed Hevaja,
Tuzla, XVII vek​
 

Back
Top