Istina/izazov

Mirka šizika:
Sve sam fantazije naglas rekla...A bas mi i nisu neke..trenutno fantaziram o nekim totalno strejt stvarima...pih bas nisam za izazove...

Slika...E koja glupa ideja ...al ajde da pokusam da nadjem...



ili



Al da ne bude da vas sabotiram evo moze ovako Manolo, on i ja..Jel sad ok?


Mmmmmmanolooooo...Spavala bi u njima, sa njim...;)
 
Evo ja imam priznanje jedno...videh pre neki dan tako dobrog frajera da su mi spale gace...odma'...bili smo u busu zajedno...da smo se negde drugde sreli..pa ne bi mu odolela...
Jel ima neko slicna iskustva....meni se retko desava da na nekog bas tako odkinem ...adnji put na porodjaju na ginekologa...Smrc koja idiotska situacija...Sad vise nemam sanse kod njega... :(
 
Uvek sam se pitala kako je tim Dr. Sovama (ginekolozima) kad vide toliko ribica, raznoraznih...Dal dolazi do profesionalnih deformacija prilikom sexa? Eh...sorry, necu vise da kvarim topic...
 
Hani- nisi, crna, nikako najgora- ja imala sex sa drugaricinim muzem i dize mi se kosa na glavi od te horor situacije :( - ne zelim ni da se secam,a, i bilo daavnoo...
Daklem, Mirka, meni spadaju gce kad se setim nekih situacija,pa makar ih se secala i u punom busu :), al ovakve situacije, kao sto je tvoja, ne mog' da se setim...to bi pre mogo,mislim, neko od ovih nasih vajnih jebaca po F. :)
 

Back
Top