Isti...

Derer:
ali da im kazesh za bilo kog njihovog istaknutog sportistu meshanca da je polu-Srbin,ne bi bili tako odushevljeni.:)



Pa pisac teksta upravo to i kaže, ne razumem s čim se ne slažeš.

A ti ode sad na Jasenovac i Oluju, tako možemo do 101 i nazad, nema veze s temom.

Šta ste se uplašili, to je sportski dogadjaj, kakvo ponovno ujedinjenje, čovek to nije ni pomenuo u tom kontekstu.
 
Pa da si prochitala moj post videla bi da sam i ja rekao da od toga nema nishta i zashto.
A ja ne govorim o tom textu nego o pravom motivu zashto su 3.tenisera sveta kome pored imena na rezultatu pishe SRB nazvali Hrvatom.Mora chovek da bude mnogo naivan ili da se folira pa da veruje da je to bilo sluchajno.
 
Derer:
Pa da si prochitala moj post videla bi da sam i ja rekao da od toga nema nishta i zashto.
A ja ne govorim o tom textu nego o pravom motivu zashto su 3.tenisera sveta kome pored imena na rezultatu pishe SRB nazvali Hrvatom.Mora chovek da bude mnogo naivan ili da se folira pa da veruje da je to bilo sluchajno.


Pa neka je i namerno, šta onda??? Je li to naša sramota? Djoković je uradio najpametniju moguću stvar, a pitanje svetske zavere protiv Srba, čak i u ovom slučaju....
 
Derer:
Pa da si prochitala moj post videla bi da sam i ja rekao da od toga nema nishta i zashto.
A ja ne govorim o tom textu nego o pravom motivu zashto su 3.tenisera sveta kome pored imena na rezultatu pishe SRB nazvali Hrvatom.Mora chovek da bude mnogo naivan ili da se folira pa da veruje da je to bilo sluchajno.


kako bilo da bilo..tip je super reagirao i to je poanta svega...ne uzbuduj se... :wink:
 
otkacena slavonka:
bas...svuda se kriju zavjere protiv srba...bem ti koja paranoja... :shock:
Ja ne govorim da je zavera ali je mnogo naivno verovati da je to bilo sluchajno,jer takve stvari se ne deshavaju onima kojima je to posao tek tako.Ko shto se i ne deshava tek tako da manijak uspe jedini put u istoriji teniskog sporta da nasrne nozem na prvu teniserku sveta za vreme mecha i to bash u trenutku dok ta teniserka igra za SR Jugoslaviju koja je medijski satanizovana u celom svetu.I kao rezultat toga unishtish jednu veliku karijeru i dotichna promeni drzavljanstvo,shto je i normalno jer ne zeli da je neko ubije jer je vrhunski sportista koji predstavlja jednu zemlju uspeshno a nekima to smeta.Sve to pa i izjava tog kanadjanina je samo jedan detalj propagandnog rata koji se vishe ili manje providno vodi poslednjih 20-ak godina.

Shto Federera neko ne nazove Nemcem?
Ili nadala npr...Baskijcem?
 
otkacena slavonka:
ej ljudi...bas ste mi dragi nesto veceras...neznam jeli vino...ili neka moja paranoja... :lol:
Bice da je vino :?
Ja to iz iskustva :cry
:)
Jednom probah i nikad vise.
Mislim, zviznulo me zesce, sto bi se reklo.
Popih jednu cashu jednom u zivotu, i beshe mi loshe, dosushe mi jos pola....... a onda sam umesto izlaza usla u prostoriju "Samo za zaposlene"!
Posto nisam bila tu zaposlena, verovatno je trebalo potrefiti izlaz za nezaposlene. Sad, nije da ja nisam procitala sta pise,ali, mozak odbio da registruje pravo znacenje, i otad, nikad vishe.
A od svega strashnije bi, ne smeh ostalih iz drushtva, nego MOJ!
Mogu da zamislim kako je zvucao :cry:
 
*BILJA*:
Bice da je vino :?
Ja to iz iskustva :cry
:)
Jednom probah i nikad vise.
Mislim, zviznulo me zesce, sto bi se reklo.
Popih jednu cashu jednom u zivotu, i beshe mi loshe, dosushe mi jos pola....... a onda sam umesto izlaza usla u prostoriju "Samo za zaposlene"!
Posto nisam bila tu zaposlena, verovatno je trebalo potrefiti izlaz za nezaposlene. Sad, nije da ja nisam procitala sta pise,ali, mozak odbio da registruje pravo znacenje, i otad, nikad vishe.
A od svega strashnije bi, ne smeh ostalih iz drushtva, nego MOJ!
Mogu da zamislim kako je zvucao :cry:


ma nije vino biljo...imam toplo srce..volem bre volem ljude...sta ces..cudna sam sorta... :wink:
 
eej,ja sam jednom vec morao da odratujem citav krug po bivsim republikama redom,kako je koja zaratila...stoga braco i sestre forumasi,nespajajte nista,ja vise nemam ni snage ni zivaca da za 20 god ponovo tresem bubrege u onom razdrkanom tenku:):):)
 
ljuta_mamba:
eej,ja sam jednom vec morao da odratujem citav krug po bivsim republikama redom,kako je koja zaratila...stoga braco i sestre forumasi,nespajajte nista,ja vise nemam ni snage ni zivaca da za 20 god ponovo tresem bubrege u onom razdrkanom tenku:):):)


ajde parkiraj tenk...sjedi u stojadina i daj da sirimo bratstvo i jedinstvo .. :wink:
 

Back
Top