Ispod brda raste najbolji kukuruz

nemoj vise da gledas paradu ponosa..:mrgreen:
zamisli pozu kad mu sedis u krilu..a stomak te pritiska i fali deo koji treba da bude na drugom mestu:lol:

- - - - - - - - - -

Sad kapiram zasto je ovaj Maca voditelj tako debeo a ima dosta dobrih riba,kao i ovaj tip sa brkovima sto je na pinku u ovom novom sou kuvanja voditelj..
mislim hvala bogu da nemam plocice,da ne ispadnem pederr .Nisam znao ovo.

1.nemam ja nista protiw njih al meni to ne zraci muzewnoscu,da kazem nekom sirowoscu pecincaXDwec ulickanoscu i deluje ko da mu je izgled br1 u sistemu wrednosti,i nekako su mi ti sa utegnutim majc.i 10kg misica neprirodni..
2.maca je bljak.
3.ja cenim plocice,to je mmm,a najlepse je kad je lik blago izwajan sa razwijenim radmenima,onako potaman;)
 
u holivudskim filmovima glavni junak je markantan, isparcelisan, inteligentan, volu ga žene,
decama uradi domaći iz matematike ko od šale pogotovo jednačine,
a šef ga moli na poslu ako može danas sve da završi uz izvinjenje ako ne može,
na malom fudbalu da najviše golova, oće da časti al ne stiže jer se svi utrkuju da popiju jedno pivo sa njim,
bira ribu koju oće a onda ode na front pa upuca sve negativce uz primenu svih visokotehnoloških čuda-muda
a kad se vrati u rodno selo a svi ga bacaju u vis od sreće što je baja do jaja
i na sledećim izborima ga glasaju gde on pobedjuje sa 22% i uzima tri četvrtine parlamenta
i onda on odvede celu državu tri lepe, mnogo lepše nego pre izbora, do 2030 sigurno, budi mi ubedjen

ali to su samo holivudski fimovi
šta ako je istina bolna?
šta ako su debeli a pogotovo debeli i ćelavi stvarno ebači?
možda je tako priroda htela?
da na konkretniji način ukaže ženama kakvog da gledaju jer debelih i ćelavih nema mnogo....
ostali su ko jaje jajetu ako se ribi ne dopadne jedan nadje drugog
ali debeli ićelavi... eeee... probaj pa nam javi...

Ne mogu čak ni da se pravim da me zanima to izlaganje...
 

Back
Top