Iskrene namjere

Iskrena je namera da se neko naguzi treba to ceniti

Моја тужна животна прича иде отприлике тако да ми увек било глупо да искрено кажем да оћу само да је нагузим.

И онда имам неки нејебавајући став.

И тај нејебавајући став их још више наложи.

А онда ја не кажем искрено да хоћу да их нагузим.

И онда никад ништа не испадне.
 
A kako prepoznati ženu ili muškarca iskrenih namjera ?

Svi fino pričaju a ustvari nisu fini

Ajde pa da čujem
Ja uvek iskreno kažem da hoću sex kad hoću sex..
I fino pričam i fin sam.
I ne davim o romantici, osim kad je u pitanju sarma, prema sarmi gajim vrlo romantičan odnos :rumenko:

Što kaže Bora Čorba - "ja zadnjih namera nemam, moje su namere prednje"

Dakle ja imam iskrene namere
 
Sviđa mi se tema
Pa da, nije lako to videti. Ima ljudi koji od starta imaju interes, ali ne žele jasno da ga pokažu.
Ima i onih koji kažu otvoreno šta žele, npr želim samo sex, bez vezivanja ili oženjen sam, želim samo kombinaciju. To je fer, korektno, što ne znači da mi se dopada ideja, ali jeste otvoreno. No, ima ih još više onih koji da ne bi bili otkačeni počnu da mažu... u startu znaju da mažu i da lupetaju i lažu, ali im je cilj da te "osvoje".
Pa ne znam... iskustvo, tačno. Mada ni to nije garancija. Ima i ovih koji iskreno misle da im se dopadš, ali posle sexa nekako izgube interesovanje, i jedno i drugo iskreno.
Treba paziti da li su slatkorečivi i ono što ste rekli da li mu dela prate reči, koji mu je životni sadržaj i sadržaj u glavi. Dakle, nije jednostavno

Ali je bitno nekako uraditi ono što skoro svi smatraju nepopularnim, naime proveriti kakav su život vodili do tada... Ako tu ima previše žena/muškaraca, ako se primeti neka matrica, onda to može biti znak da ide od cveta na cvet i da je neko površan, te da si možda sada upravo izabran/izabrana jer niko drugi nije na vidiku, ili ide po adresaru pa ko se primi..
 

Back
Top