Iron Maiden Ili G'n'R-nov pochetak stare teme

pan aravno kad poslusas jednu pesmu po hiljadu puta...a kad necujes jedno mesec dana uzelis se al me mrzi da trazi mmp3 pa ih nisam sluso inace...bio sam na certi i zna msta valja ...za neki bned koji volis zar mzoes da prestanes da slusas ...ja to zovem pauzom slusaces ti 2 minutes to midnight za koji dan.mesec nije bitno

:) hahahahaha...slusala sam ja danas ceo album no prayer for dying (ili tako se nesto zove)
lol :lol:
 
iron-maiden.jpg


zakon
 
Pa kako covece Iron Maiden 'paljevine' i sta ti to uopste znaci.
Oni koji pricaju takve stvari o Maidenu verovatno nikad nisu ni culi nijednu njihovu stvar i samo teraju kontru a u ovom slucaju ti verovatno i od Gansa znas samo dve -tri stvari pa si dosao na ovaj forum da lupetas. Sta znaci to paljevine.
Niko ne svira kao Maiden, niko nema tu zestinu, a narocito posle toliko godina da izvedu da im svi albumi od prvog do poslednjeg postanu domaci zadatak za ostale Hevi bendove.
Sta su bili Gunsi. Sto se muzike tice vadio ih je Slash a tekstovi su im bili klasicni glam-rok tog doba.
Ali Maiden, covece, pa njihovi tekstovi govore o istini( fear of the dark) , o istorijskim cinjenicama ( Aleksandar the great), o edukativnim stvarima za koje vecina ne bi ni znala da nije njih ( Pashendale), o dobru i zlu ( seventh son) i o jos mnogo stvari koje uz to prati i fenomenalana muzika. Pa oni su stvorili novog lika koji nije ni dobro ni zlo vec je jednostavno EDI.
Kako mrzim ljude koji lupetaju svasta samo da bi terali kontru
 
:roll:
Bla - bla
Gomila bull sh**a.....
Cula sam par pesama od Maidena (ne pamtim naziv.... u stvari znam samo jedan spot, ono..... neam pojma na kraju neko cudoviste sprzi zemlju ili sta god..nem' pojma) i meni se to NE SVIDJA!
Mozda su im textovi dobri, ne secam se, ali meni se apsolutno nista ne svidja kod njih!!!
Paljevine su mi to, to sto ih svi "slusaju" :roll:

P.S. koliko stvari da ti nabrojim od Gunsa, a da NISU njihove najpoznatije pesme (Don't Cry, Sweet Child O' Mine, November Rain, Live And Let Die, Paradise City, Knockin' On Heavens Door itd... )
P.P.S. Yeah, obozavam da kontriram, ali nisam u ovom slucaju ;)
P.P.P.S. I ja mrzim ljude :cool: :lol:
 
:roll:
Bla - bla
Gomila bull sh**a.....
Cula sam par pesama od Maidena (ne pamtim naziv.... u stvari znam samo jedan spot, ono..... neam pojma na kraju neko cudoviste sprzi zemlju ili sta god..nem' pojma) i meni se to NE SVIDJA!
Mozda su im textovi dobri, ne secam se, ali meni se apsolutno nista ne svidja kod njih!!!
Paljevine su mi to, to sto ih svi "slusaju" :roll:

P.S. koliko stvari da ti nabrojim od Gunsa, a da NISU njihove najpoznatije pesme (Don't Cry, Sweet Child O' Mine, November Rain, Live And Let Die, Paradise City, Knockin' On Heavens Door itd... )
P.P.S. Yeah, obozavam da kontriram, ali nisam u ovom slucaju ;)
P.P.P.S. I ja mrzim ljude :cool: :lol:


hahahahahahaahah cula si par pesama al se ne cesac naziva...cuo sam i ja 100 narodjnjaka al se necesam naziva blah....mogu i ja da nabrojim pesma ond gnr al mog uvise do maidena a najvise od slayera lol ..nemas pojma zato nemoj komentarisati neso sto nisi cula NISTA NI JEDNU PESMU.....i ov osto si anbrojal JESU napoznatiej pesme....da nema maidena ne znam kako bi zigeldo heavy.....a to sto ih svi slusaju znaci da su dobri al uvek iam debila koji se prave da znaju da slusaju i tako nesto al su ustvari neki debili koje kupe majicu da bi bili kuul ima takvih puna moja skola svi imaju majicu maidena i znaju CAK 3 PESME od njih...
 

Back
Top