IPTV I STREAM KANALA EXYU I OSTALO

Koristim smartiptv app na samsung tv i kad ubacim "besplatne" liste program radi 10-15 sec onda počinje da premotava napred nazad i zvuk je out of sync. Pošto nemam dobre liste nemogu da provjerim da li je to do app ili samo sto su liste opterećene.
Da li postoji neki besplatan Stream koji je stabilan, ili postoji neko ko nudi test Stream da testiram,
Kako se kreću cene ovih dana za stream
 
Moderator, prvo pročitati pa briši
Jeli bre kako da se javim na pp kad nemogu da šaljem. A ja nisam napisao 3 poruke još odkad je IRC izašao iz mode

Poštovani bb3s, nakon Vaše registracije na Forum Krstarice, neophodno je da prve tri poruke koje pošaljete odobre moderatori foruma. Nakon toga ćete moći nesmetano da šaljete poruke. 
Ako vam poruke duže vreme ne budu odobrene, molimo Vas da putem privatne poruke kontaktirate moderatora tog foruma ili nekog od supermoderatora, kako biste ubrzali proces odobrenja poruka.
 
Koristim smartiptv app na samsung tv i kad ubacim "besplatne" liste program radi 10-15 sec onda počinje da premotava napred nazad i zvuk je out of sync. Pošto nemam dobre liste nemogu da provjerim da li je to do app ili samo sto su liste opterećene.
Da li postoji neki besplatan Stream koji je stabilan, ili postoji neko ko nudi test Stream da testiram,
Kako se kreću cene ovih dana za stream

smart iptv app radi odlicno ja ga imam instalirano zna da nekad ali bas retko dosta baferuje ali to verovatno zavisi od streama
streamovi sve sto se menja i sto se slobodno nalazi na netu su vecinom optereceni jer ih brdo korisnika koristi
 
Pozdrav svima. Koristim android tv box, odlično se pokazao, naručio sam ga preko ebaya. Sto se tice iptv kanala, zasad najbolje sto sam mogao "naci" je lista koju placam covjeku svaki mjesec 4 evra. Odlicno je, ne steka nista, al ako neko zna nesto jos povoljnije ili besplatno, nije s goreg podijeliti. :)
 
Pozdrav svima. Koristim android tv box, odlično se pokazao, naručio sam ga preko ebaya. Sto se tice iptv kanala, zasad najbolje sto sam mogao "naci" je lista koju placam covjeku svaki mjesec 4 evra. Odlicno je, ne steka nista, al ako neko zna nesto jos povoljnije ili besplatno, nije s goreg podijeliti. :)
4 Evra je super. Ovi besplatni po meni ne vrede. Provesces vise vremena tražeći kanale nego gledajući.
Ja plaćam 7 evra i radi....onako. Ponekad zamrzava ali nije loše.
 
Pozdrav svima. Koristim android tv box, odlično se pokazao, naručio sam ga preko ebaya. Sto se tice iptv kanala, zasad najbolje sto sam mogao "naci" je lista koju placam covjeku svaki mjesec 4 evra. Odlicno je, ne steka nista, al ako neko zna nesto jos povoljnije ili besplatno, nije s goreg podijeliti. :)

Jarane, treba platiti servere sto strimaju kanale. to nije dzabane.

poz
 
Pozdrav svima... posebno moderatorima i adm sajta.

Koristim MQX 4K android box i IPTV app na kojoj sam imao listu exyu kanala. Lista je bila u m3u formatu. Sve je radio dobro sa ponekim seckanjem. Posle 2 meseca box mi je u tiltu bio i morao sam hard reset and clear all data,

vise nemam listu jer mi je stavio prijatelj a i on ne moze da je nadje sada,

Imate li listu exyu kanala posebno pink paket me zanima ? Kontakt na Skype user dr.cell. ili porukom ovde.

hvala unapred.
 
Pozdrav svima... posebno moderatorima i adm sajta.

Koristim MQX 4K android box i IPTV app na kojoj sam imao listu exyu kanala. Lista je bila u m3u formatu. Sve je radio dobro sa ponekim seckanjem. Posle 2 meseca box mi je u tiltu bio i morao sam hard reset and clear all data,

vise nemam listu jer mi je stavio prijatelj a i on ne moze da je nadje sada,

Imate li listu exyu kanala posebno pink paket me zanima ? Kontakt na Skype user dr.cell. ili porukom ovde.

hvala unapred.



Hallo dali jos trazite M3U listu imam listu sa 190 EX YU kanala
 

Back
Top