Quantcast

IPTV I STREAM KANALA EXYU I OSTALO

marlon

Domaćin
Banovan
Poruka
3.649
kako da nadjem neki program za gledanje tva preko laptopa za 64 bit windows 10 instaliram JLC internet tv ali ne moze to je za 32 bit, ili neki drugi program za gledanje tv znaci ono da ima automatic list channel download strani kanali
nadji nekoga ko je na sbb i nek ti da pass za eon i gledas sve sbb kanale... ja bi ti dao rado al dao sam vec trojici

dvmediabn

Početnik
Poruka
1
Pozdrav svima,

postavicu jedno vjerovatno glupo pitanje, ali ipak da pitam. Vidim ovih dana na drustvenim mrezama ima mnogo strancia koje nude IPTV sa mnogo kanala, videotekom i slicno, obicno je to 7-8 eura mjesecno i besplatno 24 sata probni period. Danas sam kontaktirao jednog "provajdera" da vidim kako to ide, instalirao sam na Smart TV apliakciju koja se zove "Smart IPTV", taj lik mi je trazio samo da mu dam MAC adresu od TV-a sto sam i uradio, on mi je za par minuta aktivirao te kanale, refresovao sam apliakciju i imao sam preko 1600 kanala, koji god sam probao, radio je savrseno, videoteka takodje, odusevljen sam, brzina interneta mi je 20/2 Mb/s, nakaceno je jos nekoliko uredjaja u kuci, a IPTV je radio bez problema.

Istrazivao sam malo kako to radi i prnasao te m3u liste i sve to, pronasao link preko kog se za 2 sekunde ubaci lista za tv preko mac adrese ( https://siptv.app/mylist/ ). Pokusao sam neke sa interenta, ali vecina ne radi, ima ih mnogo, ali ne radi nista kako treba, kanali stekaju ili ne radi, videoteku sa nasim filmovima nisam nigdje ni pronasao, kanali nisu slozeni i slicno. Sto znaci, oni imaju m3u fajlove sa svim slozenim kanalima, filmovima i slicno. Mene zanima sledece: POSTOJI LI NEKA MOGUCNOST DA SE IZVUKU TE M3U LISTE IZ MOJE MAC ADRESE, ODNOSNO, AKO JE ON MENI PUSTIO 24h PROBNO TE SVOJE KANALE PREKO M3U LISTE, DA LI POSTOJI NEKA MOGUCNOS DA JA TE SVE KANALA EXPORTUJEM U NOVU M3U LISTU I OSTANE MI? Nisu ih ni oni kupili sigurno, nego su na neki nacin to izvukli.

Nadam se da nije toliko glupo pitanje. :)

I da, ako neko ima neke svjeze m3u liste sa nasim EX-YU kanalima, neka proslijedi ako nije tesko.

Hvala unaprijed. z:poz: