(Ipak) Ništa od koalicije

Kako to Srbi (tj Srbija, valjda si na nju mislio) koče sporazum o dvojnom državljanstvu?
Pa Crna Gora ne ostavlja nikakav prostor za kompromis.
Da, mislio sam na Srbiju, odnosno srpske vlasti, ne na narod. Koče, tako što izvode, ponašaju se neozbiljno i kao da im nije stalo do sporazuma.
nemamo mi sta da potpisujemo bilo kakve sporazume sa vasom siptarskom drzavom pogotovo sto to nije u nasem interesu.

boli nas za vase sporazume
Malo je takvih kao ti. Ja to gledam tako što taj sporazum sigurno ne može da nam škodi, pa računam da može da koristi.
Neka ti piše preko PP, ovde ne.

Oni koji govore takve stvari su isti kao i oni koji Crnogorce nazivaju Šiptarima. Pre svega pojedinci.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Nisu isti,srbi sebe ne poistovecuju sa psima,ali gorci sebe poistovecuju sa siptarima.

molim lepo,i iduci put :mrgreen:

Ajde da se ne lazemo,rekli su i to ti *********.........i meni su govorili takve stvari jos 92,93' a mos militit sada.............

Ajde, što se sad 'vatate za to, budala ima svuda. I meni se dešavalo da ponekad budem provociran na nacionalnoj ili političkoj osnovi, ali ne mislim da su svi pripadnici nacije ili političke partije čiji me član vrijeđao isti kao dotični
 
Da, mislio sam na Srbiju, odnosno srpske vlasti, ne na narod. Koče, tako što izvode, ponašaju se neozbiljno i kao da im nije stalo do sporazuma.

Crna Gora je ponudila predlog koji nije bio prihvatljiv za Srbiju, a odbijanje bilo kakvog kompromisa je neozbiljno sa crnogorske strane.
Sa druge strane, zašto bi crnogorski Hrvati imali veća prva od crnogorskih Srba (Hrvati imaju dvojno državljanstvo).
Koliko ja znam, jedini razlog je što su ga uzeli ranije tj posle raspada SFRJ...
 
Ajde, što se sad 'vatate za to, budala ima svuda. I meni se dešavalo da ponekad budem provociran na nacionalnoj ili političkoj osnovi, ali ne mislim da su svi pripadnici nacije ili političke partije čiji me član vrijeđao isti kao dotični

Pa u cg sam od vecine prozivan(neznanaca) govorim o dobu kada sam imao 5,6,7,15godina..........dodjem tamo u fliperanu,kafic a oni meni a sto si ti jado dosha' odje.......a ja kazem zato sto je ovo odje vise moje nego tvoje..........i onda po obicaju nastane maklljaza........eee kakve su to makljaze bile.........:mrgreen:ali bili smo deca........sad se setih toga:mrgreen:
 
Crna Gora je ponudila predlog koji nije bio prihvatljiv za Srbiju, a odbijanje bilo kakvog kompromisa je neozbiljno sa crnogorske strane.
Sa druge strane, zašto bi crnogorski Hrvati imali veća prva od crnogorskih Srba (Hrvati imaju dvojno državljanstvo).
Koliko ja znam, jedini razlog je što su ga uzeli ranije tj posle raspada SFRJ...

A po čemu je prijedlog bio neprihvatljiv za Srbiju? Ko je pitao Crnu Goru da pristane na kompromis?
Hrvatska i Crna Gora imaju dogovor oko dvojnog državljanstva, dok sa Srbijom to nije slučaj
 
Pa u cg sam od vecine prozivan(neznanaca) govorim o dobu kada sam imao 5,6,7,15godina..........dodjem tamo u fliperanu,kafic a oni meni a sto si ti jado dosha' odje.......a ja kazem zato sto je ovo odje vise moje nego tvoje..........i onda po obicaju nastane maklljaza........eee kakve su to makljaze bile.........:mrgreen:ali bili smo deca........sad se setih toga:mrgreen:

Đeca k'o đeca. Ja pričam o odraslim ljudima. Ipak, zabrinjavajuća je tolika nacionalna netrpjeljivost kod npr. 15-godišnjaka.
 
A po čemu je prijedlog bio neprihvatljiv za Srbiju?

Crna Gora ne želi da da dvojno državljanstvo, eto po čemu.

Ko je pitao Crnu Goru da pristane na kompromis?

Pa očigledno nije pristala, ne vidim poentu tvog pitanja.

Hrvatska i Crna Gora imaju dogovor oko dvojnog državljanstva, dok sa Srbijom to nije slučaj

Hrvatska i Crna Gora imaju sporazum po kojem crnogorski Hrvati mogu imati dvojno državljanstvo.

Srbija i Crna Gora nemaju sporazum po kojem crnogorski Srbi mogu imati dvojno državljasntvo.

Zašto?
 
Crna Gora ne želi da da dvojno državljanstvo, eto po čemu.



Pa očigledno nije pristala, ne vidim poentu tvog pitanja.



Hrvatska i Crna Gora imaju sporazum po kojem crnogorski Hrvati mogu imati dvojno državljanstvo.

Srbija i Crna Gora nemaju sporazum po kojem crnogorski Srbi mogu imati dvojno državljasntvo.

Zašto?
Ne, Crna Gora želi da da dvojno državljanstvo, nego Srbija ne želi da ga prihvati.
Zato što je očigledno bilo mnogo lakše dogovorit' se sa Hrvatima, nego sa Srbima
Mislim da ovo dokazuje visok stepen nacionalne i međuetničke tolerancije u Crnoj Gori,
Ma ti si dobrica, no su svi moji postovi sve same uvrede, majstor sam za provociranje, i jos uz to sam homofobni rasista:lol:
:mrgreen::mrgreen:
Otkriven si
 
Модератор је забранио да то јавно кажем него преко ПП . Нажалост и на вашу срамоту 100 % је тачно:(

E da znaš čega sam se ja naslušao, i na račun Srba, i na račun Crnogoraca, i na račun svih ostalih...

Ponavljam, budala ima svuda, a to ne znači da ti ili ja treba da budemo jedan od njih
 

Back
Top