Internet Resident Proxy ne funkcionise

hmm:confused: moze da bude vise stvari...1. Ako ti zakacen WiFi jem na ruter moguce je da iz nekog razloga gubis singal. 2.Ako si zakacen zicom, mozda ti se ruter povremeno zaglupi pa jednostavno prestane da radi....:confused: mada mi ni jedno ni drugo objasnjenje nisu bas... A kad ti se to desi na "fixnom" racunaru, sta je sa laptopovima jel oni mogu da izadju normalno na net. Ako mogu greska ti je onda do stonog racunara...
 
hmm:confused: moze da bude vise stvari...1. Ako ti zakacen WiFi jem na ruter moguce je da iz nekog razloga gubis singal. 2.Ako si zakacen zicom, mozda ti se ruter povremeno zaglupi pa jednostavno prestane da radi....:confused: mada mi ni jedno ni drugo objasnjenje nisu bas... A kad ti se to desi na "fixnom" racunaru, sta je sa laptopovima jel oni mogu da izadju normalno na net. Ako mogu greska ti je onda do stonog racunara...
Laptopovi rade....i ja znam da je greska u "fiksnom" racunaru...ali gde?
 
Ne znam, ali na net-u sam video da su se mnogi ljudi, koji koriste Pandu, žalili na taj problem. Uveri se i sam :arrow: http://www.google.com/search?hl=en&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&hs=r7e&q=Internet+Resident+Proxy&btnG=Search&lr= , samo glavni je problem što nigde ne videh rešenje tog problema.
Hmmm...cudno....al dobro radi Panda "svoj posao"!!!!Ako nema resenja-sta da se radi....dokle god ne smeta pc-u i softverima nema problema...pretrpecu to sto mi nekad daje to obavestenje!;)
 
Ja sam jedno vreme koristio ZoneAlarm i bukvalno je blokirao SVE... Vista u sebi ima kilo nekih novih protokola i servisa kao npr onaj Network Topology I/O Mapper koji ti pravi onaj dijagram u Network Sharing Centru. Moguce je da ti Pandin Firewall blokira taj mapper pa ti zato pise Internet Resident Proxy Not Available i ko zna sta jos blokira pa zato nemas net. Ako mozes da iskljucis taj Pandin Firewall verovatno ce ti to resiti problem
 

Back
Top