INTELIGENCIJA

Meni je ME u ribama u XI, prava pometnja u recima...
Sto se i vidi iz postova. Pa jos 180 SA!! A IX kuca ukljestena u jarcu!
III kuca ukljestena u raku, a MO na vrhu kuce (sto je glupost zar ne?), s tim sto ima odlicne aspekte sa SO i MA i JU! Tada je kreativan haos ...pa necemo tako...nisam ja glupa!!
UR u skorpiji 120 ME i 60 SA.
I UR i ME imaju 60 sa MC..

Ludilo od paradoxa brilijantnog uma i konfuzije...Brlja ovaj merkur neverovatno...jos je u kvadratu sa NE.

Umetnicki vizionar!
 
@ristanovicsrb

Ako si inzenjer, ne sekiraj se..taj dril je normalan za sve zene...i ja sam zivce pogubila, i sampouzdanje mi se srozalo na nulu..
Nadji drugi posao, use u svoje kljuse....i nikada, nikada ne pitaj ono sto ne znas!!! Samo ce ti se kasti ako slusas sta se prica. Tek kad vidis ko je kakav smes da pitas..
Zaboravi onu nasu..pametan pita. Pametan cuti i slusa. Ako odes negde gde su odnosi poslovni i korektni, a ne licno sabotirajuci, mozes da pitas sta god zelis..
 
@ristanovicsrb

Ako si inzenjer, ne sekiraj se..taj dril je normalan za sve zene...i ja sam zivce pogubila, i sampouzdanje mi se srozalo na nulu..
Nadji drugi posao, use u svoje kljuse....i nikada, nikada ne pitaj ono sto ne znas!!! Samo ce ti se kasti ako slusas sta se prica. Tek kad vidis ko je kakav smes da pitas..
Zaboravi onu nasu..pametan pita. Pametan cuti i slusa. Ako odes negde gde su odnosi poslovni i korektni, a ne licno sabotirajuci, mozes da pitas sta god zelis..
:-D:-D
Puno obaveza pa sam kasno videla post,puno hvala na podrsci ZvezdanKa!
Inzenjer nisam a nemam ni mogucnosti da promenim posao,a sto se tice samopouzdanja potpuno si u pravu,kada se samo setim koliko sam nekada bila sigurna u sebe,prosto neznam kako je to sve nestalo,nacisto me ubijaju u pojam..pripisuju mi i najmanju glupost(cak iako nije moja)kao dokaz da ja neznam svoj posao.
I da znas ,ovo o cutanu si potpuno u pravu,ima da stavim rajsferslus na usta(ako uspem sa sa vojim Merkurom u Ovnu).
PUNO POZZ:razz:
 
StoRmyGirl evo za zakasnjenjem komentar za nacin na koji radi tvoje KEFALO :p Sa Merkurom u Devici si sasvim sigurno interigentna , pa jos kada tome pridruzimo podznak u Lavu koji voli da se napinje i dokazuje, eto ti verovatno nadprosecne inteligencije. Nego mi se cini da je ona nekada kamuflirana tvojom zeljom da ti drugi klimnu glavom na tvoj nacin razmisljanja iz cega i proistice mogucnost da menjas misljenje ako drugi (posebno tvoj trenutni partner) misle drugacije. To mi se cini zbog onog stelijuma u Vagi u III polju. Taj isti stelijum te nekada navodi da kazes nesto sto ce zvucati mekse, ljubaznije, a ne ono sto ZNAS da je cinjenica. Pa se tvoja svest o necemu tako umotava u plis i moze nekome delovati da i nemas neki konkretan ( ostar stav ) o necemu . Mislim ne znam da li si me razuemla.:lol:
 
StoRmyGirl evo za zakasnjenjem komentar za nacin na koji radi tvoje KEFALO :p Sa Merkurom u Devici si sasvim sigurno interigentna , pa jos kada tome pridruzimo podznak u Lavu koji voli da se napinje i dokazuje, eto ti verovatno nadprosecne inteligencije. Nego mi se cini da je ona nekada kamuflirana tvojom zeljom da ti drugi klimnu glavom na tvoj nacin razmisljanja iz cega i proistice mogucnost da menjas misljenje ako drugi (posebno tvoj trenutni partner) misle drugacije. To mi se cini zbog onog stelijuma u Vagi u III polju. Taj isti stelijum te nekada navodi da kazes nesto sto ce zvucati mekse, ljubaznije, a ne ono sto ZNAS da je cinjenica. Pa se tvoja svest o necemu tako umotava u plis i moze nekome delovati da i nemas neki konkretan ( ostar stav ) o necemu . Mislim ne znam da li si me razuemla.:lol:

Tachno. Posedujem takvu "dvolichnost" po pitanju
donoshenja odluka.
girl_sigh.gif

Samo kada nisam u okruzhenju ljudi do chijeg
mishljenja mi je stalo zauzimam stav.

Moram da priznam da nisam nikada razmishljala o
"plishu" o kom si pisala, ali se apsolutno pronalazim
u svim tvojim rechima.
Hvala Neptunijanka!
 
Hahah, @ Ristanovicsrb28 ima I gorih od tebe :D
Ja po svom natalu ne ispadam uopste nit izuzetno duhovita nit izuzetno inteligentna, al nema veze:) Ja sebe smatram pametnicom.
Dakle nemoj se nervirati bezveze;) Zasto bi uostalom I morala da budes materijal za Mensu. Inteligencija nije samo sposobnost logickog zakljucivanja vec I zrelost, ambicija, emotivne reakcije…Uostalom citajuci tvoje postove do sada mislim da uopste nemas razloga da se osecas inferiorno ni u kom slucaju , naprotiv :)

(malo zakasnela reakcija ali ....)

Pogledaj mene…hihi
Mislim….3 kuca prazna u znaku Vodolije.
Saturn I Uran otisli u 1 kucu I jos su retrogradni. Merkur u raku ( bljaaa) u 8 kuci. A u 9 kuci mesec :)

Eve moje kartice….( po ko zna koji put hehe)

 
Naravno da ineligencija nije merilo uspeha u zivotu..to je svima jasno.
Ona je samo potencijal,a nasa je stvar da li cemo ga iskoristiti i kako.
Mene je pre svega interesovalo da li je dovoljno gledati samo Merkura..i dobila sam par lepih odgovora.
Postoji vise vrsta inteligencije.
Ja recimo imam izrazenu socijalnu inteligenciju.Zbog konjukcije Merkura sa Plutonom imam sposobnost da dodjem do srzi problema ,osobe,iskustva.A trigon sa Mesecom u Raku mi daje to neku apatiju,saosecam sa masom.Tako da me ljudi cesto dozivljavaji kao inteligentnu osobu koja ima resnje,moze da pomogne.
Kako mi je konjukcija Merkur -Pluton na asc.umem sve sto spoznam da prenesem , ispricam...kako je tu i Sunce moja prica uvek je grandiozna ,velika, bitna ..svi zele da je cuju..uuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh sto sam skromna.Al stvarno je tako.
A da li nesto znaci Pluton u konjukciji sa Uranom u 3. + trigon sa Suncem iz 10.
 
Pa sad najbolje da te jurimo po temama da ti odgovorimo.:)
Blago tebi bar znas da je postavis....ja da umem kacila bi je i gde treba i gde ne treba.Bilo bi me svuda sa gomilom pitanja....:)
 
Sad cu da ti pomognem i ubacim tvoju kartu a ti pogledaj moju
http://forum.krstarica.com/threads/189576&page=2 (post 40)[/QUOT
Hvala ti puno sto se nudis,ali mi na ovoj temi ne treba karta, za inteligenciju se ne interesujem..tu suvereno vladam i bes pomoci astrologa:)
Nego virni tamo na uporedni horoskop temu imas moje podatke i doticnog pa postavi nase dve karte za tumacenje sinastrije,a ja cu tebi sad da zvirnem.Sta te interesuje da li si inteligentan ili aspekt Plutona?
 
Sad cu da ti pomognem i ubacim tvoju kartu a ti pogledaj moju
http://forum.krstarica.com/threads/189576&page=2 (post 40)[/QUOT
Hvala ti puno sto se nudis,ali mi na ovoj temi ne treba karta, za inteligenciju se ne interesujem..tu suvereno vladam i bes pomoci astrologa:)
Nego virni tamo na uporedni horoskop temu imas moje podatke i doticnog pa postavi nase dve karte za tumacenje sinastrije,a ja cu tebi sad da zvirnem.Sta te interesuje da li si inteligentan ili aspekt Plutona?

Cuj da li sam inteligentan ? :)
Nego kako se to vidi tu :) po karti
 
Pa naravno da si svestan svoje inteligencije:)
Prvo trece polje pocinje znakom Device,vladar Merkur u Blizancima,mislim sta reci?
Znas sta Uran u trecem polju moze da donese...zato nemoj da puno pitas pa da moram da te hvalim:)
 
A gde si videla nekog Lava (jos ASC na 5 stepenu) kojeg ne vole da hvale :)
Nego taj Pluton to pojacava ili daje malu dozu ludosti :) u zadnje vreme sve cesce cujem taj komentar na moj racun (pusti ga... ccc)
 
merkur u ribama u XI, a ujedno je i vladar III kuce. trebalo bi da se tesko izrazavam, a kazu da sam elokventna :D. inace merkur pravi samo dobre aspekte. po duporu nemam ni I od inteligencije, a mensa me svrstala u 8% populacije :D
 

Back
Top