Inner mirror

Ja sam u trećem osnovne, na testu iz maternjeg, kultura izražavanja, pa bilo je da se dopuni rečenica, i išlo je pitanje: Ružne riječi su____________, ja najnormalnije napisala: Ružne riječi su: "ebem Vam mater" sa sve velikim v u vam :D i j ispred ebem haha, bila drama u školi, ali moji roditelji su bili ponosni što sam stavila veliko v u vam :P
 
Borhes
20220817_120834.jpg
 
Psovanje ima veze sa inteligencijom ;). Psuju inteligentni ljudi ..
То сам већ негде прочитао, и мислим да је у питању будалаштина. Невезано за Сребрну, коју поштујем, и мислим да је кул, вероватно и интелигентна, али познајем гомилу интелигентних људи који не псују. Уосталом, бићу нескроман, и мене сматрају (а и сам се сматрам интелигентним ;) )а врло врло ретко псујем! :)
 
Poslednja izmena:
То сам већ негде прочитао, и мислим да је у питању будалаштина. Невезано за Србрну, коју поштујем, и мислим да је кул, вероватно и интелигентна, али познајем гомилу интелигентних људи који не псују. Уосталом, бићу нескроман, и мене сматрају (а и сам се сматрам интелигентним ;) )а врло врло ретко псујем! :)
Pa da, nema tu pravila.. To ti kao što je jak smisao za humor odlika inteligentnih pa opet ne znači da ga nužno moraju imati. Ako si inteligentan ne mora znači da ćeš biti i duhovit, dok ako si duhovit definitivno si i inteligentan
 

Back
Top