Имиграција у Пољској 2022

More budite srecni vi Poljaci sto ste u EU i NATO, a ne proruske rupe na evropskom tepihu kao belorusija, pridnjestrovlje ili SNSrbija.
Tek biste tada videli sta znace beda, strah, patnja i skrgut zuba.

You Poles should be glad and happy for being the EU and NATO members. Instead of that, you would be the pro-russian ''black holes in the European carpet'' just like belarus, transnistria or SNSerbia.
Only then you would see what do the misery, terror, suffering and fear mean.
Не знам шта се дешава са неким корисницима који су опседнути Русима, све су то ботови и шпијуни


1 Нисам Пољак, али сам мислио да ће ти бити ближи случај

2 Не говорим баш о совјетским рупама

3 Како Путин овде изгледа?
 
говорећи о апсурдним забранама Европске уније. У мојој земљи су управо забранили држање кућног љубимца: папагаја, хрчка и било које сличне животиње... Можда ћу вам овим другим примером помоћи да разумете
 
Извините, ви сте преводилац, мислим, хоћете да кажете да дају пољске пасоше свим имигрантима или шта?
Pretvaraju ih u Poljake. Filipinca npr., izduže, ugoje, okreče i daju mu poljsko ime i prezime, te ga nateraju da voli svoju slavnu poljsku istoriju i kulturu :lol:
 
Poslednja izmena:
Pretvaraju ih u Poljake. Filipinca npr., iyduže, ugoje, okreče i daju mu poljsko ime i prezime, te ga nateraju da voli svoju slavnu poljsku istoriju i kulturu :lol:
захваљујући овом форуму откривам многе ствари, да се у земљи води унутрашња борба између проруса и антируса, осим тога се не слажете са Пољацима, треба ли још нешто да знам? :mrgreen:
 
захваљујући овом форуму откривам многе ствари, да се у земљи води унутрашња борба између проруса и антируса, осим тога се не слажете са Пољацима, треба ли још нешто да знам? :mrgreen:
Nemam ja ništa protiv Poljaka.Kroz posao malo i sarađujem sa njima.Samo kažem da su pomalo "udareni"
 
имигрантска депонија? Морате да обиђете Европу... Париз, Марсеј, Лондон и видите какво је сметлиште за имигранте :mrgreen:


Србија је на време да се промени, има становништво са правим менталитетом без толике глупости у глави, молим вас, немојте завршити као цела Европа...
Ne mlati, molim te.
 
Hoce da kaze da je zemlja sa 2 LGBT parade godisnje i lezbo-premijer(k)om poreklom iz Hrvatske ''poslednji bastiJon morala i riscanske civilizacije''. :mrgreen: :mrgreen:
I sa sve vise radnika iz kojekakvih egzoticnih destinacija.
Kako da ne.

Dakle, decko nema pojma.
Да, знам за ове проблеме у Србији, али заиста... требало би да обиђете Марсеј да бисте разумели сложеност ситуације... Србија је светлосним годинама удаљена од онога што се дешава у земљама попут Француске
 
Pokušaj još jednom
LGBT parade :tick:
Lezbo-premijerka :tick:
Sve manje domicilnog stanovnistva :tick:
Ekonomski status Belgijskog Konga (kolonije) :tick:
Okupacija u 26 slika :tick:
Sve vise radnika iz Azije i Afrike :tick:
Sve manje dece po porodici :tick:
Sve vise neudatih i neozenjenih :tick:
Visoka stopa abortusa :tick:

Naravno, mozes uvek kao noj da guras glavu u pesak i pravis se lud, ali realnost te pobija i demantuje.
 
LGBT parade :tick:
Lezbo-premijerka :tick:
Sve manje domicilnog stanovnistva :tick:
Ekonomski status Belgijskog Konga (kolonije) :tick:
Okupacija u 26 slika :tick:
Sve vise radnika iz Azije i Afrike :tick:
Sve manje dece po porodici :tick:
Sve vise neudatih i neozenjenih :tick:
Visoka stopa abortusa :tick:

Naravno, mozes uvek kao noj da guras glavu u pesak i pravis se lud, ali realnost te pobija i demantuje.
Ове године сте имали марш за живот и нормалне породице су показале... Ово у мојој земљи је нешто незамисливо... Наравно да је лоше, али уверавам вас да је боље него у другим земљама... ускоро ћу ти дати неке фотографије на улици да разумеш
 
Ове године сте имали марш за живот и нормалне породице су показале... Ово у мојој земљи је нешто незамисливо... Наравно да је лоше, али уверавам вас да је боље него у другим земљама... ускоро ћу ти дати неке фотографије на улици да разумеш
Ovaj lik je ogradjen, dzabe ti njemu objašnjavaš
 

Back
Top