Imati vezu sa 2 muškarca

Na koji način je najbolje da žena ima vezu sa dva muškarca?

1. ni sa jednim ne živi, jednog koristiti za neke svakodnevne stvari i sex pomalo, dobar je za izlaske, gledanje filmova, odlaske u šetnju, na koncerte itd, a drugog uglavnom za sex

2. sa jednim živi i radi sve po kući, nekad imaju i decu, a drugi uglavnom za sex

3. sa obojicom ima veliki angažman, sa jednim živi ali i drugom posvećuje dosta vremena, nije samo sex u pitanju.

4. ni sa jednim nema više od viđanja poradi sexa. dobro, možda nekad svrate u Lidl zajedno.

Ja se dvoumim između 1 i 4. 🤔

834.jpg
Uu opa, veseloo

Meni je i jedan ponekad tezak kao konj :zcepanje:

A ova sa fotke, u sred eurokrema haha
Jel i ti tako?
 
Na koji način je najbolje da žena ima vezu sa dva muškarca?
Kontam da bi to bilo da ima 2 biseks lika koji su u vezi i sa kojima se viđa po dogovoru sa njima - seks što sa jednim, što sa drugim, što u troje. Izlasci u šoping sa jednim, intelektualna priča sa drugim i sl. Po mogućnosti da žive negde blizu i tako to - friends with benefits - a friend in need is a friend indeed 😁
 
Ma da, sve je to lepo, ali je u praksi teško naći 2 koji će da odgovaraju i koji bi pristali na to. Jedva jedan
Ja ne mogu da lažem, gde idem šta radim, vadim se ko da sam klinka, morali bi obojica da znaju.
Онда концепт "шведске породице". Мада, изгледа да је све теже и с једним мушкарцем, па и са самом собом (важи и обратно).
 
Na koji način je najbolje da žena ima vezu sa dva muškarca?

1. ni sa jednim ne živi, jednog koristiti za neke svakodnevne stvari i sex pomalo, dobar je za izlaske, gledanje filmova, odlaske u šetnju, na koncerte itd, a drugog uglavnom za sex

2. sa jednim živi i radi sve po kući, nekad imaju i decu, a drugi uglavnom za sex

3. sa obojicom ima veliki angažman, sa jednim živi ali i drugom posvećuje dosta vremena, nije samo sex u pitanju.

4. ni sa jednim nema više od viđanja poradi sexa. dobro, možda nekad svrate u Lidl zajedno.

Ja se dvoumim između 1 i 4. 🤔
4. mada lidl je suvisan
 
Na koji način je najbolje da žena ima vezu sa dva muškarca?

1. ni sa jednim ne živi, jednog koristiti za neke svakodnevne stvari i sex pomalo, dobar je za izlaske, gledanje filmova, odlaske u šetnju, na koncerte itd, a drugog uglavnom za sex

2. sa jednim živi i radi sve po kući, nekad imaju i decu, a drugi uglavnom za sex

3. sa obojicom ima veliki angažman, sa jednim živi ali i drugom posvećuje dosta vremena, nije samo sex u pitanju.

4. ni sa jednim nema više od viđanja poradi sexa. dobro, možda nekad svrate u Lidl zajedno.

Ja se dvoumim između 1 i 4. 🤔
Ako hejtuje Lidl, a ti oćeš? Eto svadja.
 

Back
Top