Imala sam one night stand...

i kajem se...
osecam se nekako prljavo i bezveze...
znam da ce se sad naci neko ko ce da kaze "posle j.. nema kajanja" ali mi je bas tesko....posebno zato sto se radi o jednom debilu koji mi je jasno pokazao da misli samo na sebe i da mu je jedino vazno da negde isprazni jjaja... :( :( :( :(


Pa sto si sa svakim,to mi nije jasno,kako neke ribe daju kretenima,el se pale na njih tipa :"on je baja".

Ceca je lijepo rekla :"Pazi s kime spavas!" I to je ziva istina lijepo izaberi pa se osjecaj dobro a ne nekome ko ce da odprazni na tebi jaja i da prica okolo kako je trpao..

Tvoja greska.....
 
i kajem se...
osecam se nekako prljavo i bezveze...
znam da ce se sad naci neko ko ce da kaze "posle j.. nema kajanja" ali mi je bas tesko....posebno zato sto se radi o jednom debilu koji mi je jasno pokazao da misli samo na sebe i da mu je jedino vazno da negde isprazni jjaja... :( :( :( :(

Da nisi ti bila volonterka na univerzijadi u Bg? Posto imam slicno iskustvo od juce...:eek:
 
i kajem se...
osecam se nekako prljavo i bezveze...
znam da ce se sad naci neko ko ce da kaze "posle j.. nema kajanja" ali mi je bas tesko....posebno zato sto se radi o jednom debilu koji mi je jasno pokazao da misli samo na sebe i da mu je jedino vazno da negde isprazni jjaja... :( :( :( :(

Svaka cast, kad u tim godinama dajes kome stignes bice jednog dana covek od tebe. I sta si tacno trazila kad kazes da je bio sex na jedno vece, da te zeni posle toga? Jeste sad ce on da udovoljava tvojim prohtevima i da cini da se osecas cedno i fenomenalno, a nit ce te vise videti u zivotu, a lepo si mu stavila do znanja da od njega kao celog coveka vidis samo ******. Tako da mi nije jasno sta sad nije u redu
 
meni deluje da se devojka kaje zato sto je to uradila, a ne zato sto je on debil. al ajde.
bilo - proslo, glavu gore i u nove pobede ;)
btw, ja nisam... kako da kazem...hm... pristalica ons-a.. nadji decka i uzivaj... bez tog uzasnog osecaja jutro posle...
 
Svaka cast, kad u tim godinama dajes kome stignes bice jednog dana covek od tebe. I sta si tacno trazila kad kazes da je bio sex na jedno vece, da te zeni posle toga? Jeste sad ce on da udovoljava tvojim prohtevima i da cini da se osecas cedno i fenomenalno, a nit ce te vise videti u zivotu, a lepo si mu stavila do znanja da od njega kao celog coveka vidis samo ******. Tako da mi nije jasno sta sad nije u redu

Sve što sam odvek teo da napišem, ali se nisam usudio. :lol:
 

Back
Top