Imala sam one night stand...

ajaoj
kuras dugo nije bio aktuelan, moramo ga baciti u promet
u inat onima koji usled svih reči samo njega vide.

drugo, za šizofreničara je svojevrsna uvreda
no, ne može kazati da me niko ne razume, ima ljudi koji sasvim lepo vode konverzaciju sa mnom
ili me ignorišu, verovatno zato
što svoju glupost ne opravdavaju mojim neveštim slaganjem lego kockica.

ne, ne vređam se za izgled
on je ionako najprostija metafizike fizike, razumljiv čak i vama
samim tim jako je relativno njegovo dopadanje
u svakom slučaju, više cenim komentare osoba
u čiji izgled steknem vizuelni uvid, ne oslanjajući se na njegove konstatacije:

pa ja sam baš lepa,
ali ne toliko da bih sebi dozvolila zelenu kosu.


eto, nisam nabacivala kockice, radi lakšeg razumevanja

Glup čovek je naročito glup kad hoće da bude pametan
 
Procitala sam svih 13 strana teme. Hvala na podrsci nekih clanova.
Sto se ovih drugih tice...
Nemam 14 nego 19 godina. To sto sam seksualno aktivna kao i vecina mojih vrsnjakinja ne znaci da sam kurwa,drolja,ili kako su me vec muski sovinisti okarakterisali ovde... vec da zivim u 21. veku gde devojka ima pravo da uziva u seksu. Odrasla sam, dovoljno upoznata sa zastitom tokom odnosa, i ne vidim ama bas nijedan razlog zasto bi to bilo povezivano sa profilom kurwe.

Imala sam seks za jedno vece prvi put u zivotu. Nisam se zaljubila u tipa i ocekivala da ce da me zeni nakon jednog odnosa, nego mi je prosto zasmetalo njegovo ponasanje tokom seksa koji nije bio nesto narocito.Decko nije progovarao ni rec, "zavrsio" je u roku od 5 minuta, i na kraju je navukao pantalone i isto tako otisao bez reci...
Zakljucak: definitivno je svaki moj prethodni seks sa osobom u koju sam bila zaljubljena bio bolji od ovog.
 
Procitala sam svih 13 strana teme. Hvala na podrsci nekih clanova.
Sto se ovih drugih tice...
Nemam 14 nego 19 godina. To sto sam seksualno aktivna kao i vecina mojih vrsnjakinja ne znaci da sam kurwa,drolja,ili kako su me vec muski sovinisti okarakterisali ovde... vec da zivim u 21. veku gde devojka ima pravo da uziva u seksu. Odrasla sam, dovoljno upoznata sa zastitom tokom odnosa, i ne vidim ama bas nijedan razlog zasto bi to bilo povezivano sa profilom kurwe.

Imala sam seks za jedno vece prvi put u zivotu. Nisam se zaljubila u tipa i ocekivala da ce da me zeni nakon jednog odnosa, nego mi je prosto zasmetalo njegovo ponasanje tokom seksa koji nije bio nesto narocito.Decko nije progovarao ni rec, "zavrsio" je u roku od 5 minuta, i na kraju je navukao pantalone i isto tako otisao bez reci...
Zakljucak: definitivno je svaki moj prethodni seks sa osobom u koju sam bila zaljubljena bio bolji od ovog.

Pa tako kaži.
Naletela si na bizona koji pojma nema o sexu a uz to je mutav.
Ok, tvoja greška, ali ništa strašno.
Ubuduće malo duže biraj i ocenjuj žrtvu :mrgreen:
 
Procitala sam svih 13 strana teme. Hvala na podrsci nekih clanova.
Sto se ovih drugih tice...
Nemam 14 nego 19 godina. To sto sam seksualno aktivna kao i vecina mojih vrsnjakinja ne znaci da sam kurwa,drolja,ili kako su me vec muski sovinisti okarakterisali ovde... vec da zivim u 21. veku gde devojka ima pravo da uziva u seksu. Odrasla sam, dovoljno upoznata sa zastitom tokom odnosa, i ne vidim ama bas nijedan razlog zasto bi to bilo povezivano sa profilom kurwe.

Imala sam seks za jedno vece prvi put u zivotu. Nisam se zaljubila u tipa i ocekivala da ce da me zeni nakon jednog odnosa, nego mi je prosto zasmetalo njegovo ponasanje tokom seksa koji nije bio nesto narocito.Decko nije progovarao ni rec, "zavrsio" je u roku od 5 minuta, i na kraju je navukao pantalone i isto tako otisao bez reci...
Zakljucak: definitivno je svaki moj prethodni seks sa osobom u koju sam bila zaljubljena bio bolji od ovog.

:) ma pusti ti njih, zlonamerne....probala si, nisi ubila nikoga, da si za osudjivati....u covekovoj prirodi je da je radoznao i da svasta proba....bitno je da se ne ponavljas u greskama jer to onda postaje problem.....a losih iskustava sa ljudima ces imati dok si ziva....
 

Back
Top