Ima li seksualno nevinih u 70-im, 80-im godinama?

zašto misliš da je ispranog mozga??
Pa recimo ideja je da ce joj muz biti idealan, brak blagosloven, samo ako se ona strpi i ne sagresi pre nego sto joj Bog ne posalje u zivot tog famoznog muza.
Meni ovo malo too much.

Zamisli koliko je tuzno ako je jos cekala na brak od boga, a ima vec 36g.



To pravilo možda važi za žene, evo ja uskoro punim 21 godinu i nikad mi se nije desilo da me neka ženska osoba ,,startuje,,. Mislim da sudbina kod muškaraca ne postoji, il se trudiš za nešto u životu (ne mora to da budu samo muško-ženski odnosi) recimo posao i tako to, ili ostaješ bez toga, ja sam recimo imao želju da okusim taj polni odnos da vidim kako je to al vremenom mi stvaralo sve veću anksioznost sa ljudima pa sam prestao.
Tvoja konkretna situacija nema neke veze sa temom. Nemoj tripovati bez razloga. Pitanje se postavilo za 70-80godisnjake
A ti tek 21 godinu imas!
Verovatno si anksiozan jer potiskujes u sebi zelju, strah od prvog puta itd.Osim ako ne postoji neki ozbiljniji razlog.
 
Poslednja izmena:
Pa recimo ideja je da ce joj muz biti idealan, brak blagosloven, samo ako se ona strpi i ne sagresi pre nego sto joj Bog ne posalje u zivot tog famoznog muza.
Meni ovo malo too much.

Zamisli koliko je tuzno ako je jos cekala na brak od boga, a ima vec 36g.




Tvoja konkretna situacija nema neke veze sa temom. Nemoj tripovati bez razloga. Pitanje se postavilo za 70-80godisnjake
A ti tek 21 godinu imas!
Verovatno si anksiozan jer potiskujes u sebi zelju, strah od prvog puta itd.Osim ako ne postoji neki ozbiljniji razlog.
Poznajem svoj karakter i koliko sam povucen po prirodi, a ljudi u mojoj sredini malo imaju germanski mentalitet (hladni su) sto znaci ko je sklopio kakvo prijateljstvo od detinjstva to je to, cak bi i meni bilo blam da prilazim curama i pitam za vezu, sex, nesto deseto... Moj zivot je takav da ne volim da putujem, upisao sam fakultet koji je najblizi i najlaksi da se zavrsi (po meni), dane provodim uglavnom u kuci, imam muske prijatelje (koji su otisli da studiraju sa strane pa i ne izlazim), a i kad izadjem to je uglavnom setnja po parku, pricanje, zezanje... Ne vidim zasto bi bila patologija ako doguram do 70,80 a nikad nisam imao odnos sa curom, meni je trenutno koliko toliko ispunjen zivot
 
Poznajem svoj karakter i koliko sam povucen po prirodi, a ljudi u mojoj sredini malo imaju germanski mentalitet (hladni su) sto znaci ko je sklopio kakvo prijateljstvo od detinjstva to je to, cak bi i meni bilo blam da prilazim curama i pitam za vezu, sex, nesto deseto... Moj zivot je takav da ne volim da putujem, upisao sam fakultet koji je najblizi i najlaksi da se zavrsi (po meni), dane provodim uglavnom u kuci, imam muske prijatelje (koji su otisli da studiraju sa strane pa i ne izlazim), a i kad izadjem to je uglavnom setnja po parku, pricanje, zezanje... Ne vidim zasto bi bila patologija ako doguram do 70,80 a nikad nisam imao odnos sa curom, meni je trenutno koliko toliko ispunjen zivot
Imas jos 60 godina do tada. Covek se promeni za to vreme.... :zkez:


Ok, ako si aseksualan, ali pisao si da si pre imao zelju za sexom.... :)
 
Ma odgovorim ,,ima vremena,, samo da otkačim onog ko me pita
Dobro, bre, ne budi bukvalista... Mislio sam na pitanja tog tipa, ne bukvalno na to... Ajde, za zenidbu ima vremena, a sta ces za "Je l' imas devojku? Kada cu da ti upoznam devojku?" i slicno...
ispalo bi da podsvesno želim to jer kao gledam na nešto loše ( a nema ništa loše)
I ja sam najblizi tom misljenju.
Da si se prerano predao i odustao bez borbe, videvsi da je to, nekima od nas, teze za dobiti, i uz smanjeni nagon, izabrao si ovo...
cak bi i meni bilo blam da prilazim curama i pitam za vezu, sex,...
Kako se to pita za vezu i sex?!
 
Dobro, bre, ne budi bukvalista... Mislio sam na pitanja tog tipa, ne bukvalno na to... Ajde, za zenidbu ima vremena, a sta ces za "Je l' imas devojku? Kada cu da ti upoznam devojku?" i slicno...

I ja sam najblizi tom misljenju.
Da si se prerano predao i odustao bez borbe, videvsi da je to, nekima od nas, teze za dobiti, i uz smanjeni nagon, izabrao si ovo...

Kako se to pita za vezu i sex?!
Ma za sve odgovaram ,,ima vremena" i za zenidbu i ovako za devojku
 
A jel mislis da je nesto oduzeto tim ljudima kroz drustvena pravila, koja treba da vaze za sve i obecavaju nekakav zivotni standard pa i seksualno ispunjenje?
Jer ipak su placali porez. A porezom se obuhvataju i seksualni ishodi. Brakorazvodne parnice, pomoc porodicama, deci, zidanje stanova, placanja porodiljskog, zdravstveno, ginekoloski pregledi, odvajanje iz budzeta za lecenja seksualno prenosivh bolesti i td...
Nije im nista oduzeto, samo ne znam da li neko moze toliko zatupljen da bude da se iscudjava sto neko zivi kako zivi
 
Ima sigurno takvih, neki nisu lepi, bogati, zanimljivi, i nemaju srece i prilika, neki zive u zabitima gde nema nikoga. Ja cu sigurno biti jedan od njih. Kao sto neko rece da psihofizicki zdrav covek to ne moze da bude, mozda bi takvi ljudi trebali da budu postedjeni nekih stvari kada su vec i bili uskraceni ceo zivot za to zadovoljstvo, da se proglasi vrstom socijalnog invaliditeta.
 

Back
Top