Ima li seksualno nevinih u 70-im, 80-im godinama?

sinnke

Buduća legenda
Poruka
33.893
Ja sam nevin sa svojom pickom

Prilozi

• 86C8A65B-2157-4AA5-8ABD-9F35C095B2D2.jpeg
    86C8A65B-2157-4AA5-8ABD-9F35C095B2D2.jpeg
    87,8 KB · Pregleda: 10

Mastrangello

Zainteresovan član
Poruka
446
Ima ih, a siguran sam da, trenutno, ima dosta onih (nas) koji ce to biti za nekoliko decenija.

Isto tako sam siguran da svi to kriju kao najstroze cuvanu tajnu i srame se toga...
Ti si, verovatno, i jedini koji, navodno, ne krije to i nema problem da to javno kaze... Pitam se, samo, sta ces da radis/kazes kada te babe, tetke, strine, rodbina...budu pitali, "Je l' imas devojku?" ili "kada ces da se zenis?"...

Što, da li si ti Čarobnjak (nevin s 30)
Nazalost... 😥

Rising star

Zainteresovan član
Poruka
293
Ima ih, a siguran sam da, trenutno, ima dosta onih (nas) koji ce to biti za nekoliko decenija.

Isto tako sam siguran da svi to kriju kao najstroze cuvanu tajnu i srame se toga...
Ti si, verovatno, i jedini koji, navodno, ne krije to i nema problem da to javno kaze... Pitam se, samo, sta ces da radis/kazes kada te babe, tetke, strine, rodbina...budu pitali, "Je l' imas devojku?" ili "kada ces da se zenis?"...

Nazalost... 😥
Na takva pitanja kao jel imas devojku ovo ono, samo odgovorim ,, ima vremena" 🙂, a što bi se sramio da kažem, a i ne vidim zašto se ljudi srame to da priznaju, ja se trudim da ne živim po mišljenju drugih (iako me s vremena na vreme kopka)

Mastrangello

Zainteresovan član
Poruka
446
Na takva pitanja kao jel imas devojku ovo ono, samo odgovorim ,, ima vremena"
Pa sto onda ne kazes istinu - "Mene ribe i sex ne zanimaju"?
I sta kad zadjes u godine kada vise "ne bude vremena"?
a što bi se sramio da kažem,
Ne znam, vidim da im ne govoris istinu...
a i ne vidim zašto se ljudi srame to da priznaju
Ljudska priroda, drustvo, drustvena zajednica u kojoj zivimo... Takvi smo.
Na slican nacin kao sto je stid biti siromasan. Iako ne bi trebalo.
ja se trudim da ne živim po mišljenju drugih
Izgleda, i ne bas...

sonia.

Zainteresovan član
Poruka
122
Ima li takvih? Često me iznerviraju društvene norme koje takve osobe proglašavaju za čudake, da sa njima nešto nije u redu... Zašto bi bilo čudno ako neko u 70 ili 80 nije imao polni odnos? Pri tom ne mislim na monahe i na verske fanatike, već na ljude koji žive ,,normalnim,, životom
Po mom misljenju, nema sanse da neko zivi ''normalno'' i da umre nevin.
Mora da postoji nesto iza toga, verski fanatici, friginost i hormonski poremecaji kod zena, traumaticno iskustvo...

Studirala sam sa devojkom koja je bila nevina do kraja studija prelepa devojka, prezgodna. Momci su je saletali, ali je bila malo fanaticna u veri. Ispranog mozga. Tipa, nista pre braka.
Ko zna da li se opustila do sada, jer znam da se nije udala jos uvek, pritom je jos uvek u ''raljama'' crkve. :malav:

pop80

Domaćin
Poruka
4.794
Mora da postoji nesto iza toga, verski fanatici, friginost i hormonski poremecaji kod zena, traumaticno iskustvo...

Studirala sam sa devojkom koja je bila nevina do kraja studija prelepa devojka, prezgodna. Momci su je saletali, ali je bila malo fanaticna u veri. Ispranog mozga. Tipa, nista pre braka.
Ko zna da li se opustila do sada, jer znam da se nije udala jos uvek, pritom je jos uvek u ''raljama'' crkve. :malav:
zašto misliš da je ispranog mozga??

Rising star

Zainteresovan član
Poruka
293

To pravilo možda važi za žene, evo ja uskoro punim 21 godinu i nikad mi se nije desilo da me neka ženska osoba ,,startuje,,. Mislim da sudbina kod muškaraca ne postoji, il se trudiš za nešto u životu (ne mora to da budu samo muško-ženski odnosi) recimo posao i tako to, ili ostaješ bez toga, ja sam recimo imao želju da okusim taj polni odnos da vidim kako je to al vremenom mi stvaralo sve veću anksioznost sa ljudima pa sam prestao.

Rising star

Zainteresovan član
Poruka
293
Pa sto onda ne kazes istinu - "Mene ribe i sex ne zanimaju"?
I sta kad zadjes u godine kada vise "ne bude vremena"?

Ne znam, vidim da im ne govoris istinu...

Ljudska priroda, drustvo, drustvena zajednica u kojoj zivimo... Takvi smo.
Na slican nacin kao sto je stid biti siromasan. Iako ne bi trebalo.

Izgleda, i ne bas...
Ma odgovorim ,,ima vremena,, samo da otkačim onog ko me pita ovako od bližnjih, ne govorim istinu da se ne bi raspravljao sa njima, a i ako bi direktno reko da me ne zanima, ispalo bi da podsvesno želim to jer kao gledam na nešto loše ( a nema ništa loše) , a ovo za mišljenje drugih, to se TRUDIM da me baš briga šta misle o meni (normalno ako nije ugrožavajuće za mene)

sinnke

Buduća legenda
Poruka
33.893
To pravilo možda važi za žene, evo ja uskoro punim 21 godinu i nikad mi se nije desilo da me neka ženska osoba ,,startuje,,. Mislim da sudbina kod muškaraca ne postoji, il se trudiš za nešto u životu (ne mora to da budu samo muško-ženski odnosi) recimo posao i tako to, ili ostaješ bez toga, ja sam recimo imao želju da okusim taj polni odnos da vidim kako je to al vremenom mi stvaralo sve veću anksioznost sa ljudima pa sam prestao.
A kisela je i smrdi, inace dobro je torbat samo nemoj lizati. Ma naletece neka pa ces je istorbat ko kravu. Samo nemoj biti pickopacenik i da ona provali da ti je hitno. Ponasaj se da oces torbat ali ne podliazi zenama nikad

Mimi95

Elita
Poruka
15.250
Ima li takvih? Često me iznerviraju društvene norme koje takve osobe proglašavaju za čudake, da sa njima nešto nije u redu... Zašto bi bilo čudno ako neko u 70 ili 80 nije imao polni odnos? Pri tom ne mislim na monahe i na verske fanatike, već na ljude koji žive ,,normalnim,, životom
Слажем се,за мене то уопште није чудно.
Постоји реална шанса да ћу и ја тако завршити.

georgejune

Starosedelac
Poruka
189.870

Reci ti njoj da je jedna baba rekla davala sam,zao mi sto nisam nudila

Duki Lu

Buduća legenda
Poruka
28.399
A kisela je i smrdi, inace dobro je torbat samo nemoj lizati. Ma naletece neka pa ces je istorbat ko kravu. Samo nemoj biti pickopacenik i da ona provali da ti je hitno. Ponasaj se da oces torbat ali ne podliazi zenama nikad
Tvoj forumski imidž koji godinama neguješ, ponekada a to je samo ponekada, može biti simpatičan.Lično, mislim da si ti 'pičkopaćenik' koji se krije iza drskih i bezobraznih izraza i ponižavanja žena.