Ima li seksualno nevinih u 70-im, 80-im godinama?

A jel mislis da je nesto oduzeto tim ljudima kroz drustvena pravila, koja treba da vaze za sve i obecavaju nekakav zivotni standard pa i seksualno ispunjenje?
Jer ipak su placali porez. A porezom se obuhvataju i seksualni ishodi. Brakorazvodne parnice, pomoc porodicama, deci, zidanje stanova, placanja porodiljskog, zdravstveno, ginekoloski pregledi, odvajanje iz budzeta za lecenja seksualno prenosivh bolesti i td...
 
To je bilo nekada.. prijateljica moje majke je umrla nevina. Ne ynam koliko je uticalo to što je iz katoličke porodice, možda ništa, ali eto ranije je valjda bilo neprirodno spavati sa bilo kim, čekao se taj neko, ko se u njenom slučaju nikada nije pojavio...
Ma ima i danas sigurno, samo što se takvi ljudi valjda ne bave tim stvarima, verovatno je i veliki broj njih hteo ali igrom slučaja nije došlo do toga, ili nisu lepi fizički, ili žive prostim životom na nekoj zabačenoj planini gde nema puno ljudi... Mada moje mišljenje je da doći do seksualnog odnosa nije lako ko što mnogi pričaju
 
Ima li takvih? Često me iznerviraju društvene norme koje takve osobe proglašavaju za čudake, da sa njima nešto nije u redu... Zašto bi bilo čudno ako neko u 70 ili 80 nije imao polni odnos? Pri tom ne mislim na monahe i na verske fanatike, već na ljude koji žive ,,normalnim,, životom
Ima. Nevini su , jer se ne sećaju. 😂
 
Ima li takvih? Često me iznerviraju društvene norme koje takve osobe proglašavaju za čudake, da sa njima nešto nije u redu... Zašto bi bilo čudno ako neko u 70 ili 80 nije imao polni odnos? Pri tom ne mislim na monahe i na verske fanatike, već na ljude koji žive ,,normalnim,, životom
Ima ih sasvim sigurno i da sa njima zaista nesto nije zdravstveno u redu, pa i nije..
Zdrav covek ima potrebe te vrste ali nezdravih ljudi ima na ovom nasem dunjaluku verovatno i vise nego sto mislimo...
Mozda je nekad bilo vise ljudi koji nisu imali polni odnos, danas je to mnogo manje moguce na nasim prostorima
jer za puste pare moze sve...
 
Ima li takvih? Često me iznerviraju društvene norme koje takve osobe proglašavaju za čudake, da sa njima nešto nije u redu... Zašto bi bilo čudno ako neko u 70 ili 80 nije imao polni odnos? Pri tom ne mislim na monahe i na verske fanatike, već na ljude koji žive ,,normalnim,, životom

brate prestani da gledas GILF ... lose utice na tebe :lol:
 
Ima li takvih? Često me iznerviraju društvene norme koje takve osobe proglašavaju za čudake, da sa njima nešto nije u redu... Zašto bi bilo čudno ako neko u 70 ili 80 nije imao polni odnos? Pri tom ne mislim na monahe i na verske fanatike, već na ljude koji žive ,,normalnim,, životom

Ne kapiram temu

Misliš na 1970 i 1980

Ili 70 i 80 godina starosti ?
 
Imam jednog pacijenta
Jedan dan dok sam ga tusirala počeo plakati
Pitam ga šta ti je kaže on meni amore mio nekad sam ga samo pogledao i on je skočio a sad je mrtav neće da se digne

Gledam ga i fino sam rekla sto si hebao hebao si a sad živi od tih uspomena

Gleda on u mene i kazuje da još može lizati

In je kolko žena njegova priča bio veoma aktivan sto u bračnom krevetu to i u tudjim krevetima sad jedva hoda ali cijeli dan samo priča o seksu , jajima, lizanju

Pita me ona šta da radi da to prestane

Kontam cekić a govorim da se obrati psihijatru možda ima nešto a možda je samo bezobrazan

🤷🏻‍♀️
 
Ima ih sasvim sigurno i da sa njima zaista nesto nije zdravstveno u redu, pa i nije..
Zdrav covek ima potrebe te vrste ali nezdravih ljudi ima na ovom nasem dunjaluku verovatno i vise nego sto mislimo...
Mozda je nekad bilo vise ljudi koji nisu imali polni odnos, danas je to mnogo manje moguce na nasim prostorima
jer za puste pare moze sve...
Ne mora da znači da sa njima nije nešto u redu, mozda ne znaju kako da muvaju 😂, a i ako imaju takve potrebe onda bolje da masturbiraju kod kuće 😂
 
Imam jednog pacijenta
Jedan dan dok sam ga tusirala počeo plakati
Pitam ga šta ti je kaže on meni amore mio nekad sam ga samo pogledao i on je skočio a sad je mrtav neće da se digne

Gledam ga i fino sam rekla sto si hebao hebao si a sad živi od tih uspomena

Gleda on u mene i kazuje da još može lizati

In je kolko žena njegova priča bio veoma aktivan sto u bračnom krevetu to i u tudjim krevetima sad jedva hoda ali cijeli dan samo priča o seksu , jajima, lizanju

Pita me ona šta da radi da to prestane

Kontam cekić a govorim da se obrati psihijatru možda ima nešto a možda je samo bezobrazan

🤷🏻‍♀️
Od pokojnog druga devojka je radila u starackom domu, kaze matorci se kljukaju vijagrama samo tako. Bio neki deda koji se naguta pilula, pa trci go kroz hodnik I vice " Ja I moj gromobran"
 

Back
Top