Ima li ovo veze sa SEX-om i ljubavlju ?

Lista 20 najprivlačnijih nacija na svetu, po mišljenju britanaca:
1. SAD
2. Brazil
3. Španija
4. Australija
5. Italija
6. Švedska
7. Engleska
8. Indija
9. Francuska
10. Kanada
11. Meksiko
12. Portugalija
13. Vels
14. Rusija
15. Japan
16. Irska
17. Argentina
18. Holandija
19. Škotska
20. Nemačka

______________________________________
A ja mislio da smo mi najlepši, najpametniji, naj-naj-naj, kad ono nerma nas nigde...
Šta vi misite, lepi li smo, ružni li smo, jedino znam da pametni nismo 100%.

Све је то релативно.
Не знам само где ставе Ирску, пар риба сам упознао, лемилицом их не бих пипао какве су. :hahaha:
Скоро сам био у Русији (мало посетио и Украјину), имају стварно моћне рибе. Аустралијанке су ми исто остале у сећању из тинејџерских дана :per:.
 
Lista 20 najprivlačnijih nacija na svetu, po mišljenju britanaca:
1. SAD
2. Brazil
3. Španija
4. Australija
5. Italija
6. Švedska
7. Engleska
8. Indija
9. Francuska
10. Kanada
11. Meksiko
12. Portugalija
13. Vels
14. Rusija
15. Japan
16. Irska
17. Argentina
18. Holandija
19. Škotska
20. Nemačka

______________________________________
A ja mislio da smo mi najlepši, najpametniji, naj-naj-naj, kad ono nerma nas nigde...
Šta vi misite, lepi li smo, ružni li smo, jedino znam da pametni nismo 100%.

Mi smo glupi (vecina) to nam je dovoljno....
A za SAD se slazem.......:D
 
Lista 20 najprivlačnijih nacija na svetu, po mišljenju britanaca:
1. SAD
2. Brazil
3. Španija
4. Australija
5. Italija
6. Švedska
7. Engleska
8. Indija
9. Francuska
10. Kanada
11. Meksiko
12. Portugalija
13. Vels
14. Rusija
15. Japan
16. Irska
17. Argentina
18. Holandija
19. Škotska
20. Nemačka

______________________________________
A ja mislio da smo mi najlepši, najpametniji, naj-naj-naj, kad ono nerma nas nigde...
Šta vi misite, lepi li smo, ružni li smo, jedino znam da pametni nismo 100%.
Знам да смо много затуцан народ. Јесам и националиста и држим до традиције али у неким стварима смо претерано крутих ставова. Још увек код неудатих девојака и момака од 30 год се може приметити замерка и мешање њихових родитеља због тога, као да та деца немају право да слободно управљају својим животом...
 
Знам да смо много затуцан народ. Јесам и националиста и држим до традиције али у неким стварима смо претерано крутих ставова. Још увек код неудатих девојака и момака од 30 год се може приметити замерка и мешање њихових родитеља због тога, као да та деца немају право да слободно управљају својим животом...


to više nisu deca
 
Kakva glupost, ovakve ankete nemaju smisla.
Sto se tice Engleske mislim da znam za samo jednu koja je privlacna.

the_best_superwoman_ever.jpg
 
Lista 20 najprivlačnijih nacija na svetu, po mišljenju britanaca:
1. SAD
2. Brazil
3. Španija
4. Australija
5. Italija
6. Švedska
7. Engleska
8. Indija
9. Francuska
10. Kanada
11. Meksiko
12. Portugalija
13. Vels
14. Rusija
15. Japan
16. Irska
17. Argentina
18. Holandija
19. Škotska
20. Nemačka

______________________________________
A ja mislio da smo mi najlepši, najpametniji, naj-naj-naj, kad ono nerma nas nigde...
Šta vi misite, lepi li smo, ružni li smo, jedino znam da pametni nismo 100%.

77.gif
ma daj
al su nalupali
nema veze sto nema nas nije to frka nego de bre ove boldovane u prvih deset pa to nije ni za potapanje kupusa
8.gif
 
Lista 20 najprivlačnijih nacija na svetu, po mišljenju britanaca:
1. SAD
2. Brazil
3. Španija
4. Australija
5. Italija
6. Švedska
7. Engleska
8. Indija
9. Francuska
10. Kanada
11. Meksiko
12. Portugalija
13. Vels
14. Rusija
15. Japan
16. Irska
17. Argentina
18. Holandija
19. Škotska
20. Nemačka

______________________________________
A ja mislio da smo mi najlepši, najpametniji, naj-naj-naj, kad ono nerma nas nigde...
Šta vi misite, lepi li smo, ružni li smo, jedino znam da pametni nismo 100%.

nema ni nas, a kažu da su dalmatinke najlipše:zcepanje:
 
Lista 20 najprivlačnijih nacija na svetu, po mišljenju britanaca:
1. SAD
2. Brazil
3. Španija
4. Australija
5. Italija
6. Švedska
7. Engleska
8. Indija
9. Francuska
10. Kanada
11. Meksiko
12. Portugalija
13. Vels
14. Rusija
15. Japan
16. Irska
17. Argentina
18. Holandija
19. Škotska
20. Nemačka

______________________________________
A ja mislio da smo mi najlepši, najpametniji, naj-naj-naj, kad ono nerma nas nigde...
Šta vi misite, lepi li smo, ružni li smo, jedino znam da pametni nismo 100%.
brazil i sad su u neku ruku slicni zbog puno mesanja gena sa svih strana sveta, a takvi uvek izadju lepi....istina je da sam medju amerikancima videla jako lepe muskarce,zene ne toliko,dok brazilaca ima isto lepih,al latinoamericki tip lepote jednostavno nije moj.
spanija je puna lepih ljudi al niskih za mene :neutral:
australija :zper: ne znam na koju foru su izasli daleko lepsi od britanaca :lol:
italija - neka fala za muskarce. zena ima jako lepih.
svedska - prelepe zene, i ima sasvim solidnih muskaraca :)
engleska - muskarac se nadje koji.zene su najveci gabori u istoriji ljudskog roda :sad2: ovde kad ih gledam po gradu,muskaraca ima dobrih komada,a zene sve od po 150 kila,sa nogama ko stabla,rumene,okruglih glava i tako....pretezno gabori...zato se ovi valjda i raspomame cim odu u inostranstvo :confused:
indija - ima lepih zena,muskarce nisam primetila. nije moj tip lepote.
francuska - najlepse zene koje sam videla su bile francuskinje....i crte lica,i drzanje,i elegancija....ma sve....muskarci...tako,tako,nekako su mi gejse uglavnom.... nesto na foru italijana,mada od italijana nema grdjih :neutral: ovo se ne odnosi na normandiju i one sve sa severa, oni su gaborcine al ono hc,podsecaju me na engleze il tako neke :neutral:
kanada....ono ko sad valjda,nemam bas nikakvo misljenje,nisu nikakav utisak na mene ostavili.
meksiko - e ovo ne kontam u opste...bas su mi u proseku ruznjikav narod. kombinacija spanaca i lokalnih plemena mi jednostavno nije dobro izasla,ni na sta mi ne lice.posebno mi zene lose izgledaju.
portugal - nesto izmedju spanaca i arapa. ne poznajem previse primeraka da bih mogla da zakljucim bilo sta.
vels - nemam komentar,ne znam ni jednog velsanina. secam se doduse jednog iz bora za mis sveta il tako nesto gde je vels predstavljala neka sto je izgledala ko nilski konj u tutu suknjici u onom crtacu.i bila je rumena,ogromne okrugle glave i plava.
rusija - zena ima lepih,al mene ne fasciniraju. muskarci su mi nekako svi ko putin...samo sto isto pretezno imaju okruglaste glave a ostre crte lica,nekako vuku blago na azijatske, rumeni i plavi,sa providnim ocima...isto vazi i za poljake,s tim sto poljakinja ima pravih lepotica,bas onako a muskarci uzas zivi :confused:
japan - mislim....ne znam sta da komentarisem, u opste ih ne dozivljavam ni seksualno ni nikako :neutral:
irska - slicno ko engleska.muskaraca ima dobrih komada, al zene :eek: videh nedavno u nekom muzeju grupu irkinja,sve do 18 godina max....a izgledale su tako raspalo,ko tenkic porucnika grubera,neke bezizrazajne crte lica,bas nekako raspalo.. :confused: ono verovatno ima lepih,al ja samni imala tu cast da ih do sada upoznam.
argentina - slicno ko brazil.
holandija - slicno ko engleska i irska.
skotska - ne znam nikog,pretpostavljam ko engleska i irska.
nemacka - jao sto ima dobrih muskaraca :zaljubljena: ima i dobrih zena.bas su nacija eksrema.il pravi lepotani,al ono vilenjaci,vitki,visoki,prelepih crta lica,pogleda i tako....il rumenci i raspali....lose stare doduse.ko i svedjani.

eto ovo je kao uopsteno,neki sablon koji sam ja primetila...naravno,na kraju se svede na individualno,al kad vec pricamo na nivou naroda....
 

Back
Top