ima li hopera????

Keeper:
.MEAN MACHINE.:
Ni jedan bend (mislim na one malo poznatije bendove)ovde nece doci dok ne ojacaju finansijske mogucnosti slusalaca.Zasto da sviraju pred polupraznom halom kad napr. u Madjarskoj mogu da je napune.Dakle kad ojacamo ekonomski bice i bendova ovde.Moja procena: za jedno 5-10 god :D

slusaj ti ovo, koja lekcija iz ekonomije .... u je brateee ...... probaj da slusas neke bendove koji se ne vode novcem npr. pa slusaj te koji dolaze jer im se svidja ... i jer zele, a ne one koje jure pare po budzacima sveta :wink: :roll: i onda ces imati koncerte ..... a nije da ih nema


osim toga, nemoj biti takav nerealni optimista u vezi tih "5-10 godina" ... mnogo vise, batice, mnoooooogo. :wink:

Decko probudi se keve ti...koji bend ce da svira ovde gde budale zvidze svojoj himni,gde su besneli gradjanski ratovi kolko godina,gde je nacionalizam toliko jak,gde je nestabilna politicka scena...i jos 1000 drugih razloga.A tebi nije dosta to nego hoces da dodju i za dzabe...da li si ti normalan? :shock:
 
Ovu pesmu su na proshlogodisnjim"Suncanim skalama"pevale Nocne ptice i neki nash nemoznat(ali odlican)operski pevac koji zivi u Londonu.Kompletni autor je"Zana"-Jelena je pisala tekst! IMAM"MALO VISHE GODINA",ALI LEPSHU I KVALITETNIJU PESMU U SVAKOM POGLEDU NISAM CULA DECENIJAMA!!! Mi u nashoj"muzikalnoj zemlji"je nismo ni primetili!!???Poslushajte je samo(ako mozete uopshte da je nadjete)!!Bitno je da mi imamo nashu Karleushu ,Shanu i Stoju!!!!SRAMOTA!! Pozdrav za prvog coveka koji je neshto pohvalno(racunam da je zato trazio objashnjenje)rekao o toj pesmi!!
 
Sto se tice ove teme reci cu samo da je ogranicenost ljudi koji ne slusaju metal velika u smislu da imaju odredjene predrasude prema metalu.Takvih ljudi svuda ima,pa i ovde.Ne mora metal uvek da bude urlikanje i lupanje u kante...naprotiv,ima toliko lepih pesama,za svakog po nesto siguran sam.Naravno da ima i satanizma i glupih textova i gomile s.r.a.nj.a...samo treba odabrati ono sto se tebi svidja jer ukusi su razliciti i tu nema raspravljanja...
A Keeperu ti ne mozes da shvatis zasto je Kliford doveo u vezu metal i filozofiju zato sto ne slusas metal (dakle ni muziku ni textove).Ti si jedan od ljudi koji imaju najvise predrasuda na forumu a prave se tolerantni i racionalni.Metal koji ja slusam ima vise veze sa ljubavlju i fantazijom nego sa filozofijom...u svakom slucaju razumem sta je Kliford hteo da kaze...
 
šutka:
Joooj, upravo sam bila na PRVOJ metal svirci!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Bilo je fenomenalno!!! 8)
Upoznala sam skoro sve metalce u ovom bednom Čačku. Nego, da vas pitam. Da li mislite da je normalno da devojčica 88.god.(ja) upadne u šutku sa ostalima?
Ahahahahahahaha,jao,draga... :lol: :lol: :lol: pa,sutka nista ne valja ako nisi zensko! I jos mala i slatka! Niko nece ni da te takne,a ti se guras sa svima,udaras ih sutiras,povremeno primetis i nekog slatkog metalca,pa ga cupnes za kosicu... :lol: :lol: :lol: salu na stranu,sutke su stvarno nesto najbolje sto moze da se desi na nekom koncertu (covece,cak je i na Placebu bila jedna sutka,a zamisli mene jos u nju uvuce jedan preslatki preslatki decko,uhvatio me je oko struka,pa me je vrteooooooo,mmmmmmmm 8) ) a metal koncerti su dozivljaji sami za sebe,to se ne moze opisati,mora se videti,cuti,DOZIVETI!!! Zelim ti jos puuuuno metal koncerata i slakih dugokosih metalaca u zivotu!!!


P.S. :lol: Zasto bi bilo cudno da upadnes u sutku jer si 88? Pa ja sam 89!!! :lol:
 
.MEAN MACHINE.:
Sto se tice ove teme reci cu samo da je ogranicenost ljudi koji ne slusaju metal velika u smislu da imaju odredjene predrasude prema metalu.Takvih ljudi svuda ima,pa i ovde.Ne mora metal uvek da bude urlikanje i lupanje u kante...naprotiv,ima toliko lepih pesama,za svakog po nesto siguran sam.Naravno da ima i satanizma i glupih textova i gomile s.r.a.nj.a...samo treba odabrati ono sto se tebi svidja jer ukusi su razliciti i tu nema raspravljanja...
A Keeperu ti ne mozes da shvatis zasto je Kliford doveo u vezu metal i filozofiju zato sto ne slusas metal (dakle ni muziku ni textove).Ti si jedan od ljudi koji imaju najvise predrasuda na forumu a prave se tolerantni i racionalni.Metal koji ja slusam ima vise veze sa ljubavlju i fantazijom nego sa filozofijom...u svakom slucaju razumem sta je Kliford hteo da kaze...
kad je on to rekao?? :shock: to nije tacno.. :roll: on ne slusa metal, jer mu se ne svidja, al' to ne znaci da nije pokusao da ga slusa! :wink: jel' tako? :?
 
.MEAN MACHINE.:
bla bla bla metal komercijala MTV...alo bre Mortisha jel ti slusas Cradle of Filth (ako sam ja razumeo slusas)? Za tvoju informaciju oni se vrte na MTV vise nego ijedan metal bend...a o HIM-u koji svakako slusas necu ni da pricam koliko ih pustaju tamo.Zato nemoj da lupetas kako je MTV * molim te... :roll:
sve si pogresno svatio, ja ne slusam ni HIM, ni COF :D :D :D ja sam na HIM temi pricala da smaraju i da su sranje.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jedino mozes da kazes zaaa GNR, ali ja volim stre GNR, a ne nove, tako da ni to ne vazi.. :wink:
 
HEMULI:
Kao prvo imam 19 godina. Kao drugo mozda sam mladji od tebe. Kao trece ja ne studram knjizevnost i ne idem na neki drugi faks i zbog toga me bas boli znas vec sta. Kao cetvrto ako je tebi problem citati moj "rukopis" nemoj ga citati. I kao peto pitaj svoje mame da li sam mali i da li mi je mali! HAHAHAHA :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
ja bih te samo zamolila da naucis da se ponasa, pa da onda dodjes ovde i da pricas.. :wink:
 
.MEAN MACHINE.:
Sto se tice ove teme reci cu samo da je ogranicenost ljudi koji ne slusaju metal velika u smislu da imaju odredjene predrasude prema metalu.Takvih ljudi svuda ima,pa i ovde.Ne mora metal uvek da bude urlikanje i lupanje u kante...naprotiv,ima toliko lepih pesama,za svakog po nesto siguran sam.Naravno da ima i satanizma i glupih textova i gomile s.r.a.nj.a...samo treba odabrati ono sto se tebi svidja jer ukusi su razliciti i tu nema raspravljanja...
A Keeperu ti ne mozes da shvatis zasto je Kliford doveo u vezu metal i filozofiju zato sto ne slusas metal (dakle ni muziku ni textove).Ti si jedan od ljudi koji imaju najvise predrasuda na forumu a prave se tolerantni i racionalni.Metal koji ja slusam ima vise veze sa ljubavlju i fantazijom nego sa filozofijom...u svakom slucaju razumem sta je Kliford hteo da kaze...

ko ti rekao da ja ne mogu da dovedem u vezu metal i filozofiju ??? ..... ajd' da se kladimo da mogu i to vise nego ti :wink:
ja se samo pravim naivan da bi vas naveo da kazete nesto o tom pitanju, znas?
a niko nista ne govori, osim naravno "keeper ima predrasude" "keeper ovo keeper ono" .....
:?
 
.MEAN MACHINE.:
Keeper:
.MEAN MACHINE.:
Ni jedan bend (mislim na one malo poznatije bendove)ovde nece doci dok ne ojacaju finansijske mogucnosti slusalaca.Zasto da sviraju pred polupraznom halom kad napr. u Madjarskoj mogu da je napune.Dakle kad ojacamo ekonomski bice i bendova ovde.Moja procena: za jedno 5-10 god :D

slusaj ti ovo, koja lekcija iz ekonomije .... u je brateee ...... probaj da slusas neke bendove koji se ne vode novcem npr. pa slusaj te koji dolaze jer im se svidja ... i jer zele, a ne one koje jure pare po budzacima sveta :wink: :roll: i onda ces imati koncerte ..... a nije da ih nema


osim toga, nemoj biti takav nerealni optimista u vezi tih "5-10 godina" ... mnogo vise, batice, mnoooooogo. :wink:

Decko probudi se keve ti...koji bend ce da svira ovde gde budale zvidze svojoj himni,gde su besneli gradjanski ratovi kolko godina,gde je nacionalizam toliko jak,gde je nestabilna politicka scena...i jos 1000 drugih razloga.A tebi nije dosta to nego hoces da dodju i za dzabe...da li si ti normalan? :shock:

ja vidim da ima ljudi koji dolaze ..... i nisam rekao nista za dzabe, ne budi tolki bukvalista.
a sve te seka-perse sto hoce da namlate novac, tipa Rolling Stones, naravno, oni nece doci .....
al' doci ce Deep Purple ... i dolazilo ih je jos.
 
AMY-LEE:
gde ima piratskih diskova(u bgdu) :twisted: hitno je ljudi moolim vas :)


Hm pitam ste sta ce ti piratski diskovi u bgd-u ako si u L.A ali ajde....

imas nedeljom ispred skc-a, od 11 do 14 , imas najvise metala ali i svega ostalog...

isto imas na yu-metalu nekog Lorimera, koji isto narezuje diskove, ima i koncerte i sta ti god zatreba...

nadam se da sam pomogla...
 
meni je super makedonska etno muzika...
koju svira Anastazija ili polu rock etno koji svira Mizar..
od srpskih obozavam Pavla Aksentijevica i Zapis
meni se cini da je ta muzika, a cak i vesele pesme nekako depresivna..
mislim da je ono sto me privlaci to sto mogu da se prepoznam i srodim sa njom!!
 
Courtney:
šutka:
Joooj, upravo sam bila na PRVOJ metal svirci!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Bilo je fenomenalno!!! 8)
Upoznala sam skoro sve metalce u ovom bednom Čačku. Nego, da vas pitam. Da li mislite da je normalno da devojčica 88.god.(ja) upadne u šutku sa ostalima?
Ahahahahahahaha,jao,draga... :lol: :lol: :lol: pa,sutka nista ne valja ako nisi zensko! I jos mala i slatka! Niko nece ni da te takne,a ti se guras sa svima,udaras ih sutiras,povremeno primetis i nekog slatkog metalca,pa ga cupnes za kosicu... :lol: :lol: :lol: salu na stranu,sutke su stvarno nesto najbolje sto moze da se desi na nekom koncertu (covece,cak je i na Placebu bila jedna sutka,a zamisli mene jos u nju uvuce jedan preslatki preslatki decko,uhvatio me je oko struka,pa me je vrteooooooo,mmmmmmmm 8) ) a metal koncerti su dozivljaji sami za sebe,to se ne moze opisati,mora se videti,cuti,DOZIVETI!!! Zelim ti jos puuuuno metal koncerata i slakih dugokosih metalaca u zivotu!!!


P.S. :lol: Zasto bi bilo cudno da upadnes u sutku jer si 88? Pa ja sam 89!!! :lol:

Stvarno tako misliš?! :D
A mene onaj Keeper napao da sam mentalac. :roll: 8)
 
Tara Ana:
Ovu pesmu su na proshlogodisnjim"Suncanim skalama"pevale Nocne ptice i neki nash nemoznat(ali odlican)operski pevac koji zivi u Londonu.Kompletni autor je"Zana"-Jelena je pisala tekst! IMAM"MALO VISHE GODINA",ALI LEPSHU I KVALITETNIJU PESMU U SVAKOM POGLEDU NISAM CULA DECENIJAMA!!! Mi u nashoj"muzikalnoj zemlji"je nismo ni primetili!!???Poslushajte je samo(ako mozete uopshte da je nadjete)!!Bitno je da mi imamo nashu Karleushu ,Shanu i Stoju!!!!SRAMOTA!! Pozdrav za prvog coveka koji je neshto pohvalno(racunam da je zato trazio objashnjenje)rekao o toj pesmi!!

Hvala Tara,i meni se pesma mnogo svidela,a posto sam muzicar sviram i pevam imam nameru da skinem ovu pesmu i da je malo prestavim ljudima .
Pozdrav
 
šutka:
Courtney:
šutka:
Joooj, upravo sam bila na PRVOJ metal svirci!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Bilo je fenomenalno!!! 8)
Upoznala sam skoro sve metalce u ovom bednom Čačku. Nego, da vas pitam. Da li mislite da je normalno da devojčica 88.god.(ja) upadne u šutku sa ostalima?
Ahahahahahahaha,jao,draga... :lol: :lol: :lol: pa,sutka nista ne valja ako nisi zensko! I jos mala i slatka! Niko nece ni da te takne,a ti se guras sa svima,udaras ih sutiras,povremeno primetis i nekog slatkog metalca,pa ga cupnes za kosicu... :lol: :lol: :lol: salu na stranu,sutke su stvarno nesto najbolje sto moze da se desi na nekom koncertu (covece,cak je i na Placebu bila jedna sutka,a zamisli mene jos u nju uvuce jedan preslatki preslatki decko,uhvatio me je oko struka,pa me je vrteooooooo,mmmmmmmm 8) ) a metal koncerti su dozivljaji sami za sebe,to se ne moze opisati,mora se videti,cuti,DOZIVETI!!! Zelim ti jos puuuuno metal koncerata i slakih dugokosih metalaca u zivotu!!!


P.S. :lol: Zasto bi bilo cudno da upadnes u sutku jer si 88? Pa ja sam 89!!! :lol:

Stvarno tako misliš?! :D
A mene onaj Keeper napao da sam mentalac. :roll: 8)

ma ja bih i tebe i courtney po guzici zbog vasih sutki, samo da znas :wink: ali ne ono neki moj trip, nego cisto vaspitna mera. da ne biste na tezi nacin naucili zasto se treba kloniti takvih stvari ...
 
.MEAN MACHINE.:
Svejedno.I stari Gunsi se prikazuju na MTV-ju (i to kako),e sad se drzi svojih (i Keeperovih) principa i prestani da ih slusas...aj bas da vidim...

naravno da se ona nece drzati mojih, nego svojih principa :wink: ... a osim toga, sta ima da je se dotice sto su stari gunsi sad na MTV-ju, pa to je vec afirmisana grupa i poznata, moze da ih pusta svaka baljezgarija od stanice sto se mene tice. al' kad neko dodje da mi se eksponira na tim baljezgarijama onda odma' znam da nesto nije u redu sa njima.
 

Back
Top